Що не можна прощати чоловікові у стосунках ніколи – ТОП-10 вчинків та якостей

Що не можна прощати чоловікові у стосунках ніколи – ТОП-10 вчинків та якостей

Часто жінки, знайшовши, як їм здається, ідеального партнера, повністю розчиняються у його позитивних якостях, які іноді є лише плодом їхньої закоханої уяви. А коли чоловік починає робити різні помилки, дівчині хочеться щоразу прощати його, аби уникнути розставання. І нерідко така тактика звертається проти неї самої.

Якщо заплющувати очі на абсолютно всі витівки партнера, можна зруйнувати стосунки, тому що внутрішній дискомфорт все одно буде проявлятися, і від нього не вдасться нікуди сховатися. Але як зрозуміти, де знаходиться той самий кордон, через який заступати чоловікові не можна? З точки зору психології, є кілька точок неповернення, на які варто одразу звернути увагу хлопця, щоб той знав, що пробачити йому буде не можна.

Чому у відносинах потрібно встановлювати кордони

Що не можна прощати чоловікові у стосунках ніколи – ТОП-10 вчинків та якостей

Фото автора Diva Plavalaguna: Pexels

Здавалося б, любов-морква, романтика та всі справи. Які можуть бути тут рамки? Однак відстоювати свої інтереси та проводити кордон дозволеного дуже важливо. Чоловікові можна і потрібно демонструвати свою значущість.

Далеко не все варто прощати навіть найстрашніше улюбленій другій половинці. Адже психоемоційний комфорт має бути у кожного. Ось кілька причин відразу позначити межі дозволеного у відносинах:

 • Повага.

Недаремно кажуть, що чоловіки ставляться до дівчини так, як ти сама це дозволяєш. Коли жінка одразу розставляє всі крапки над «і», то вона дає зрозуміти партнеру, що не зазнає зневаги своїми принципами. Таких жінок завжди поважають за твердість і вміння чітко висловлювати потреби.

 • Цінність.

Чоловік, який знає рамки дозволеного у відносинах, розумітиме, що при їх порушенні його благовірна просто збере речі і піде в ніч без тіні жалю. Хлопці цінують лише тих дівчат, яких справді можуть втратити. Тому не соромся позначити те, що не буде прощено за жодних умов.

 • Самооцінка.

Жінці дуже важливо бачити, що вона займає не останню роль у стосунках. Якщо ти розумітимеш, що далеко не все залежить виключно від чоловіка, самооцінка ніколи не опуститься. Відчуття власної значущості – те, що часом не вистачає багатьом дівчатам у парі, де їхній партнер займає домінуючу позицію. Як результат – поступове формування ролі жертви та прояв аб'юзу з боку чоловіка.

 • Здорова атмосфера.

У відносинах, де кожен партнер розуміє рамки дозволеного, завжди панує гармонія. Чоловік усвідомлює наслідок будь-якого вчинку. Тому не ризикує майбутнім пари і не перевіряє на міцність кохання дівчини. А якщо й ризикне, то подібні стосунки не перейдуть у фазу токсичності, бо їм настане логічний кінець.

 • Відсутність недомовок.

Чоловіки мислять зовсім інакше, ніж дівчата. Тому тобі краще відразу позначити, які саме його вчинки у стосунках вважаєш неприйнятними та негідними прощення. В іншому випадку хлопець цілком може і не розуміти, що подібне здатне зруйнувати вашу спілку.

Що не можна прощати чоловікові у стосунках ніколи – ТОП-10 вчинків та якостей

Чого не можна прощати чоловікові?

Що категорично не можна прощати чоловікові

У всіх жінок різне розуміння зради. Одна здатна заплющити очі на зраду, а інша визнає неприйнятною відсутність дорогих подарунків на честь Дня взяття Бастилії. Однак є такі вчинки, які в жодному разі не можна прощати, з погляду психології:

 • Висміювання твоїх цінностей.

Це прямий доказ, що хлопець не бачить у представницях жіночої статі людей. Якщо для чоловіка мають значення виключно власні інтереси, стосунки доведеться розірвати. В іншому випадку він ніколи не буде ставитися до тебе всерйоз.

 • Відсутність почуттів.

Це може бути і його вина. Однак нерідко трапляються пари, в яких чоловік відкрито заявляє, що не любить свою партнерку. Однак вона продовжує перебувати з ним у відносинах, тим самим самостійно принижуючи себе. Якщо у твого хлопця немає кохання, не варто намагатися щось відродити чи триматися за нього суто за звичкою. Краще просто розлучитися та піти своєю дорогою назустріч новим стосункам.

 • Небезпечна залежність.

Ще один пунктик, що міцно сидить у підсвідомості жінок. Він говорить, що коханого треба рятувати з будь-якої ситуації. Але якщо партнер просто сам цього не хоче і нічого не робить? У такому разі пробачати йому його нескінченні зриви просто не можна. Алкоголізм, наркоманія і патологічний азарт неможливо вилікувати лише любов'ю.

Не займай позицію жертви, вибачаючи слабкість свого партнера. Коли людина не хоче відповідати за власне життя, необхідно прийняти це і змиритися з його безпорадністю. У такій ситуації потрібно просто розвертатися і йти, а не займатися прощенням особистості, яка добровільно скочується в соціальну прірву.

 • Жорстокість.

Вона може бути як фізичною, так і психологічною. По суті, ти маєш справу з типовим аб'юзером, який вважає, що може поводитися, як завгодно. Найчастіше такі люди впевнені, що дівчина прощає все, тому що просто не здатна розірвати стосунки через сильні почуття або емоційну прихильність. У такій ситуації потрібно знайти в собі сили покласти край токсичним знущанням.

 • Образи.

Неважливо, відбувається подібне виключно наодинці чи публічно. Чоловік, який дозволяє собі принижувати свою партнерку, не заслуговує на прощення в принципі. Якщо ти розумієш, що подібна поведінка приносить хлопцеві задоволення, очевидний психологічний садизм. Такого чоловіка потрібно в терміновому порядку позбавлятися. Тому що відучити від такого не вийде. Бажання завдавати біль закладається на підсвідомому рівні.

 • Споживче відношення.

Альфонсам не місце у сім'ї. Перший натяк на користь у свій бік повинен відразу тебе насторожити. Одна справа, коли чоловік перебуває в активному пошуку роботи і всіляко намагається не гнобити свою кохану в плані фінансів. Але безцільне лежання на дивані не повинно заохочуватись з боку жінки. Як правило, такі хлопці не змінюють навичок і всіляко намагаються сісти на шию своїй другій половинці.

 • Необгрунтовані патологічні ревнощі.

Це в жодному разі не прояв кохання. Коли причин для сумнівів у порядності дівчини реально немає, варто задуматися про серйозні психологічні проблеми. Патологічні ревнивці можуть бути по-справжньому небезпечними, тому що в пориві гніву не контролюють своїх вчинків. Чи готова ти все життя виправдовуватися за те, чого не робила? Якщо ні, прощати подібне явно не варто.

 • Небайдужість.

По суті, йому байдуже, як і чим ти взагалі живеш. Деякі чоловіки бачать лише свої проблеми та потреби. Якщо всі труднощі ти долаєш виключно поодинці, тоді логічно запитатиме себе, а навіщо взагалі потрібен подібний партнер? Адже виходить, що дівчина для нього – це просто приємний і красивий додаток, який у разі чого і поміняти можна без особливих проблем.

 • Брехня.

Жити з патологічним брехуном – дуже сумнівне задоволення. Як правило, такі люди обманюють на кожному кроці, навіть якщо в цьому взагалі немає жодної необхідності. Прощати брехню не варто, бо інакше у стосунках не буде довіри. А це є причиною багатьох скандалів.

 • Зрада.

Немає жодних гарантій, що така зрада не повторюватиметься на постійній основі. Прощати подібний вчинок не варто, тому що подальше спільне життя часто перетворюється на справжню муку.

Відносини будувати досить складно. Найчастіше партнери багато в чому притираються протягом багато часу. Але не всі вчинки заслуговують на прощення з боку жінки. Щоб партнер не подумав, ніби дівчина ніколи не зможе втекти від нього, чітко позначай межі дозволеного.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua