Як позбутися чоловіка, який не дає проходу

Як позбутися чоловіка, який не дає проходу

«Достав! Він мене просто душить! Це вже нестерпно! Нікуди від нього не подітися, Він всюди. Сил уже ніяких немає. Постійно дзвонить, скрізь пише, шукає зустрічі … Іноді хочеться, щоб тебе задаровували квітами, писали приємні повідомлення, зустрічали після роботи, влаштовували сюрпризи і додавали в життя романтику.

Але коли це йде від людини, яка тобі не подобається, ти бачиш уже не чоловіка. а якась настирлива липка мерзенна пляма на прекрасному полотні твого життя. Виникає лише одне бажання: «Відстань і дай мені спокій!»

Різні чоловіки розуміють по-різному

Як позбутися чоловіка, який не дає проходу

Фото автора cottonbro: Pexels

Іноді досить сказати шанувальнику, що він не на твій смак, і він зникає з твого життя. Адекватний чоловік, який розуміє все з однієї звичайної розмови. Але є екземпляри складніші. Вони не чують відмов. Вони добиваються і добиваються, не звертаючи уваги, що ти вже кричиш про те, що він тобі зовсім не приємний і просто вибешує.

Вони впевнені, що ти, дурна курка, просто не розумієш свого фантастичного щастя, яке тобі привалило. І доносять це всіма можливими способами. Для нього є можливими. Тобі ж – хочеться вже обігріти паразита сковорідкою, волаючи: «Згинь назавжди!»

Таких чоловіків не так багато, але вони є. То як же від них позбутися? Та так, щоби бажано забули про тебе, і не заважали жити. Є кілька порад, які тобі допоможуть відвадити такого настирливого шанувальника.

Як позбутися чоловіка, який не дає проходу

  • Немає маніпуляцій

Жаль, почуття провини, образи – це все маніпулятивні прийоми, якими чоловік може користуватися, щоб хоч якось привернути твою увагу. Мало того, що це можуть бути умовляння, які закликають тебе пошкодувати його, але й серйозніші речі – загрози щось із собою чи тобою зробити.

Чи не піддавайся погляду його дитячих беззахисних очей! Не помре він без тебе. Не маленький. Буде живий, здоровий, і швидше за все, ще й добряче вгодований. Як тільки ти проявиш слабкість, і піддасися хоча б найменшому маніпулюванню, він розумітиме, на що краще тиснути, щоб отримати те, що він хоче.

  • Ясна відмова

Якщо тобі складно відмовляти людям, то доведеться навчитися це робити. Нечіткі відмови можуть сприйматися як те, що ти ще в роздумах, і тебе можна переконати.

Не варто завуальовано та двояко намагатися пояснити, що ти не відчуваєш до нього якихось романтичних почуттів. Скажи твердо, чітко та безкомпромісно. Своєю фразою дай йому зрозуміти, що вона не твоя людина. На будь-яку його пропозицію, ідею – ні! І без якихось винятків та окремих умов.

  • Немає посмішкам та флірту

Баріста в кав'ярні біля будинку напевно розуміє твій флірт і грає у цю гру. А ось шанувальник, який здатний на загрози, – не зрозуміє, що ти підморгнула просто так, а не для того, щоб його залучити.

Як позбутися чоловіка, який не дає проходу

Як відмовити чоловікові?

Хоч би якою кокеткою ти була, але в даному випадку краще уникати милого спілкування та загравання. Навіть якщо твоя приголомшлива усмішка є частиною ввічливості, і ти звикла осяяти їй весь світ – саме для нього-виключаємо!

  • Відмова від різних подарунків

Квіти, шоколадки, м'які іграшки, або навіть прикраси, дорогий годинник та машини – від усього відмовляйся. Звичайно, бувають подарунки, від яких дуже важко відмовитися, але це доведеться зробити. Як тільки ти приймеш щось від нього, автоматично стаєш «трохи належною».

Ухвалення навіть чогось незначного може сприйнятися як шанс. Шанс на твою увагу, твій час, загалом – на стосунки.

  • Аналіз своєї поведінки

Подумай, чи не даєш йому якісь невербальні сигнали, які він зчитує, як симпатію на його адресу. Це може бути будь-що: важкий погляд, торкання шиї або ключиць, звичка чіпати волосся і прибирати його за вухо. Так-так, навіть така, здавалося б, абсолютно нешкідлива дія, може вважатися, як момент спокуси.

Для нього ти – безпристрасна, холодна, занудна синя панчоха. Неприємно, так. Але доведеться побути. Бажано ще й повністю нерухомий, з тупим застиглим поглядом та маскою на обличчі. Але, на жаль, якось рухатись таки доведеться. Щонайменше!

Тому що ось так живеш собі спокійно і не замислюєшся, що якийсь твій рух, міміку, легкий помах вій можуть вважати сигналом: Алга!. Наперед, тобто. на напад.

  • Ігнорування

Повний ігнор теж можна віднести до непоганого способу позбутися настирливого чоловіка.

Дзвонить, пише, стукає у всі соц. мережі, приходить у місця, де ти часто буваєш – ігноруй. Це обеззброює, і змушує сумніватися: “А раптом таки відбувається щось неможливе, і такий чудовий Я справді їй не подобаюсь?! Маячня, звичайно, але чого в житті не буває … ».

Головне – йди до кінця, і не ведися на його різні хитрощі. Чорний список, блокування в месенджерах, інстаграмі та фейсбуці. Не лишай йому шляхів якось зв'язатися з тобою.

  • Залучення у ситуацію братів, друзів, знайомих

Якщо шанувальник не розуміє слів відмови, та ще й агресивний, то впоратися самотужки буде складно. І в ситуацію вже краще залучити знайомих чоловіків, які без куркулів і погроз на його адресу пояснили б, що не варто тебе турбувати.

Буває так, що чоловікові необхідно, щоб про твою “несимпатію” йому сказав хтось інший, а не ти сама. І можливо, саме цей спосіб позбавить тебе настирливого шанувальника.

Закоханого чоловіка взагалі важко зупинити. Але коли його любов виходить за рамки адекватного сприйняття і поведінки, і він, як бульдозер, що збожеволів, пре вперед під бій барабана, з'являється ще більша складність у поясненні.

І скільки йому м'яко не ставлю, що ви не пара, не будете разом, – не доходить. До бульдозерів взагалі м'які аргументи доходять важкувато. Його може зупинити лише такий самий бульдозер. Або КАМАЗ. Або ще якась багатотонна техніка. Тому чим більша маса у друга, що пояснює, тим вагоміші аргументи. Навіть якщо не доводити до бійки.

Не бійся здатися не такою гарною, відмовивши навіть жорстко людині. Головне – твоя безпека та твій комфорт.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua