Що робити, якщо дістала колишня чоловіка після розлучення

Що робити, якщо дістала колишня чоловіка після розлучення

Питання, коли колишня дружина чоловіка постійно просить допомоги один із найбільш спірних та делікатних. Здається, може бути простіше. Відносини розірвані, про яку допомогу йдеться.

Але, якщо твій чоловік був тривалий час у стосунках із колишньою, то розірвати зв'язок відразу непросто. Ситуація ускладнюється наявністю дітей. Спробуємо зрозуміти, що робити, якщо колишня дружина постійно просить допомоги.

Що робити, якщо колишня чоловіка дістала

Що робити, якщо дістала колишня чоловіка після розлучення

Фото автора Michelle Leman: Pexels

Це непроста ситуація, коли колишня чоловіка постійно телефонує йому, просить допомоги, призначає зустрічі. Ситуація посилюється наявністю дітей. Ти буквально не можеш розпланувати найближчий вечір чи вихідні.

Чоловік може зірватися і поїхати до колишньої, ти ж лишаєшся вдома. Зрозуміло, що в тебе виникає чимало запитань. Давай розглянемо алгоритм твоїх дій у ситуації, коли колишня дружина телефонує йому, постійно просить допомоги.

  • З'ясуй реальну причину інтересу колишньої до твого чоловіка.

Перш за все розберися, в чому криється інтерес колишньої, що прокинулася до твоєго чоловіка. Нерідко дружини після розлучення або після того, як колишній чоловік вдало одружується з іншою, починають до них відчувати інтерес.

Колишня дружина бачить, що на її місці розкішна жінка. У ній прокидаються власницькі почуття. Вона ставить за мету повернути колишній зв'язок.

Буває, що колишніми дружинами рухає інший мотив: вони прагнуть підвищити власну гідність перед собою та подругами. Для цього роблять все можливе, щоб колишній чоловік розпочав стосунки з нею, залишивши свою нову дружину, тобто тебе.

Тоді тобі необхідно з'ясувати, що насправді ставить за мету колишня дружина в той момент, коли просить твого чоловіка про допомогу.

  • Поговори із чоловіком.

У спокійній обстановці поговори з чоловіком, обговори поведінку колишньої дружини без приниження її гідності. Якщо ти опустишся до цього, то таким чином перевищиш її та принизиш себе. Скажи про свої почуття, не переходь на позицію звинувачення.

Якщо чоловік цінує стосунки з тобою, то він позбавить тебе від переживань. Якщо в тому союзі не залишилося дітей, то ти маєш право запропонувати, щоб твій чоловік не надавав допомоги своїй колишній. Ситуація значно ускладнюється у тому випадку, коли вони залишилися спільні діти.

Якщо чоловік каже, що надаватиме допомогу колишній дружині, то ти можеш у нього попросити, щоб він стрімголов не біг за першим покликом на допомогу.

Що робити, якщо дістала колишня чоловіка після розлучення

Що робити, якщо колишня дружина чоловіка псує життя?

Звісно, відмахуватися від прохань не варто. Обговори із чоловіком, що після 20:00 це ваш особистий час. Що він після цього часу не відповідає на дзвінки, не їде вирішувати проблеми, звичайно, якщо не стоїть питання про життя та смерть або не йдеться про здоров'я дітей.

Ти можеш разом із чоловіком приїжджати до колишньої. Таким чином ти даси зрозуміти, що ти їй бажаєш особистого щастя, ставишся до неї доброзичливо, але свого чоловіка віддавати не збираєшся. Ти помітиш, що коли на зустрічі з колишньою їздитимеш разом із чоловіком, то поступово прохання зійдуть нанівець.

  • Не заважай спілкуванню з дітьми.

Якщо в колишній сім'ї чоловіка були діти, то заважати його спілкуванню з ними не можеш. Інакше стосунки між тобою та чоловіком серйозно погіршаться. Постарайся зробити так, щоб твій чоловік не проводив час із дітьми в будинку колишньої дружини.

Вони можуть ходити в кіно, парк, атракціони, екскурсії, басейн, пікніки, театр та багато ще кудись. Звісно, тут основна організаційна діяльність буде на твоїх плечах. Але таким чином ти убезпечиш свою сім'ю від впливу колишньої дружини і збережеш між чоловіком та дітьми теплі стосунки.

  • Попроси чоловіка позначити межі з колишньою.

У завдання твого чоловіка входить завершення попередніх стосунків, розрив емоційної залежності від колишньої дружини. Для цього йому необхідно встановити межі, за які колишня дружина не мусить заходити. Після того, як твій чоловік озвучить ці вимоги колишньої, вона буде змушена їх дотримуватися.

Донеси до чоловіка факт, що за ваші стосунки він також несе відповідальність.

Як поводитися, якщо колишня чоловіка постійно просить допомоги

Тільки при правильно вибудованій позиції можна зберегти особу. Якщо це складно, то єдиний вірний вихід – не брати участь у стосунках між чоловіком та його колишньою. Запропоновані нижче правила дозволять тобі побудувати свою поведінку у цій непростій ситуації.

  • Чи не ревнуй дітей.

Якщо так сталося, що колишня дружина має дітей, то відмахнутися від цієї ситуації не вийде. Доведеться одразу розставити пріоритети. Як би там не було, але на першому місці у твого чоловіка мають бути діти. Не ревнуй його до маленьких. Це важливі люди для твого чоловіка.

  • Не влізай у стосунки чоловіка та його колишньої дружини.

Ці відносини тебе не мають стосуватися. Правильно, якщо ця ситуація проходитиме повз тебе. не ти її утворила, не тобі її вирішувати. Не вступай на стежку війни з колишньою. Не спілкуйся з нею. Не треба їй писати, дзвонити.

Також не слід вступати до приятельства з колишньою дружиною. Не розводи «клуб колишніх дружин», де чоловік займе комфортне для себе становище і уникне розбору ситуації, що склалася. Якщо між чоловіком та його колишньою залишилися гострі моменти, то нехай вирішують вони. Ти не втручайся.

  • Контролюй свою реакцію.

Як би тобі не було погано, прикро, але коли чоловікові дзвонить колишня, не треба закочувати скандал. Таким чином ти виставишся в не дуже привабливому вигляді. Спокійно скажи, що ти якось бачила ваш шлюб інакше. Розповідай про свої переживання. Не висувай ультиматум.

  • Познач свої межі.

Важливо не тільки твоєму чоловікові позначити особисті межі між колишньою та ним. Зроби те саме. Не губися в чоловікові. Будь щаслива сама із собою. Не варто зависати у стосунках між чоловіком та його колишньою.

Займайся собою, будь красива, спілкуйся з подругами. Не зациклюйся на проблемі «колишня дружина не дає спокою». Живи своїм життям. Тоді чоловікові ніколи займатиметься проблемами колишньої дружини. Якщо ти йому цікава, то він виділить у пріоритеті тебе.

Зрозумій, що минулого не можна видалити. Але в твоїх силах створити справжнє, і яким воно буде це, залежить від тебе, а не від твого чоловіка та його колишньої дружини.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua