Як поводитися, щоб чоловік закохався

Як поводитися, щоб чоловік закохався

Не існує приворотного зілля, чудодійної пігулки, магічного заклинання, що дозволяють заворожити хлопця. Але є ефективні методи, як підкорити чоловічі серця.

Важливі правила

Як поводитися, щоб чоловік закохався

Фото Omid Armin on Unsplash

Перед вивченням стратегій спокуси, усвідомь три правила.

 • Перше – необхідність бути чесним. Хоча існують способи, що дозволяють обманом залучити хлопця, ці методи є ненадійними. Вони зрештою призводять до провалу. Жоден поважаючий себе людина не хоче бути обдуреним, експлуатованим, підлеглим волі іншого.
 • Друге – готовність запастись терпінням. Позбудься ілюзії, що закохати хлопців можна, навчившись стріляти очима. Мистецтво спокуси – наука, освоїти яку не вдасться за кілька днів.

Якщо хочеш зачаровувати чоловіків, запасися терпінням. Пам'ятай, кохання охоплює серця людей з різною швидкістю.

 • Третє – відсутність самозвинувачень у разі невдачі. Зважай, що є різні типи чоловіків – вовки-одиначки, самозакохані нарциси, мисливці за жіночими тілами. Не всі хлопці готові до серйозних відносин на даному відрізку життя. Тому, якщо чоловік не закохається, не звинувачуй себе.

Як поводитися, щоб чоловік закохався

Вивчивши поради, оберіть ті, які не викликають внутрішньої напруги та опору. Застосовуй різні способи, щоб знайти стратегії, що працюють у конкретній ситуації.

 • Порада 1. Приділи час зовнішньому вигляду

Чоловічий мозок охоче реагує на спокусливі візуальні стимули. Приваблива, доглянута зовнішність – потужний інструмент для завоювання хлопця. Тобі не потрібно ставати супермоделлю, страждати від строгих дієт, лягати під скальпель пластичного хірурга. Однак тобі під силу звернути увагу на власну зовнішність.

Намагайся підкреслити виграшні риси. Зроби відповідну зачіску. Підбери зручний варіант макіяжу. Позбудься речей, які позбавляють жіночності. Носи гарний, охайний одяг, що підкреслює переваги фігури.

Приділи увагу здоров'ю. Відвідуй басейн чи спортзал. Пройди повний медичний огляд, намети план вирішення існуючих проблем.

 • Порада 2. Підкреслюй індивідуальність

Деякі жінки, прагнучи заворожити чоловіка, пригнічують інтелект, поводяться як неосвічені простушки. Вони приглушають яскравий характер, стаючи послужливими та покірними. Якщо ти так зробиш, у хлопця складеться спотворене уявлення про твою особистість. Коли справа дійде до постійних стосунків, чоловік швидко розчарується. Тому будь собою, проявляй наявні таланти, наголошують на унікальності.

Як поводитися, щоб чоловік закохався

Як закохати у себе будь-якого чоловіка?

 • Порада 3. Стань необхідною

Подумай, що ти можеш зробити, щоб покращити настрій, полегшити життя хлопця, що сподобався. Можливо, він сильно завантажений на роботі, не має часу займатися дресируванням цуценя. Або він перебуває в хронічному стресі через багатогодинне сидіння перед комп'ютером. Або обранцеві набридли страви в їдальні, і йому хочеться домашнього плова. Знайди способи, як порадувати симпатичного чоловіка.

 • Порада 4. Влаштовуй інтелектуальні дебати

Хлопці, які знають ціну, люблять розумних, освічених дівчат. Особливо тих, хто має і може зрозуміло донести власну думку. Осві ази ораторського мистецтва.

Розшир кругозір. Не соромся висловлювати свою думку про політику, економіку. Будь у курсі видатних наукових винаходів. Знайти теми, які цікавлять чоловіка. Запитуй його думку, висловлюй свою позицію.

 • Порада 5. Влаштовуй спільні пригоди

Постарайся зробити життя чоловіка цікавим, різноманітним. Твоя мета – робити разом якнайбільше цікавих дій. Хлопець отримає нові враження, вдячний за незвичайний, позитивний досвід. Подумай, чи оцінить він екстремальні ідеї, наприклад, стрибки з парашута. Або ж його порадує екскурсія до зоопарку. Спільне захоплююче дозвілля створює ілюзію тривалого знайомства.

Як поводитися під час зустрічі

 • Порада 1. Роби справедливі компліменти

Вміння коректно говорити приємні слова – важливий плюс. Щира похвала допомагає налагодити порозуміння. Стань вільною у компліментах. Якщо виникла думка, що чоловік виглядає сексуально у новому костюмі, скажи йому про це. Хвали чоловіка за досягнення, навіть якщо вони незначні.

 • Порада 2. Стань уважним слухачем

Пам'ятай, не можна слухати людину наполовину. Наприклад, розмовляти з чоловіком по телефону та одночасно читати новини у соціальних мережах.

Навчися вести бесіду – задавай уточнюючі питання, говори власну думку, висловлюй згоду. Намагайся зрозуміти, що саме хоче донести співрозмовник. Порівняй фрази з невербальними знаками. Вивчи мову тіла.

 • Порада 3. Довірся «випадковим» дотикам

Зачарувати чоловіка допоможуть легкі, ненав'язливі дотики. Таким чином ти демонструєш інтерес, стаючи для чоловіка привабливішим, ріднішим, милішим. Не варто хапати хлопця за руки, смикати за рукав піджака. Однак можна акуратно скидати пил з одягу, ніжно торкатися до плеча при жарті, наносити грайливий ляпанець при його активному заграванні.

 • Порада 4. Смійся з жартів

Навіть якщо обранець не відрізняється бездоганним почуттям гумору, напевно він вимовляє фрази з надією зустріти усмішку у відповідь. Якщо хочеш підкорити чоловіка, щиро смійся з його жартів, навіть якщо вони не смішні. Своїм сміхом ти підживлюєш його его. Чоловік починає почуватися комфортніше, впевненіше. Він захоче ще раз зустрітися з тими, хто розуміє його жарти.

 • Порада 5. Відбивай його рухи

Пам'ятай, що людей приваблюють ті, хто якимось чином схожий на них. Простий спосіб досягти схожості – відображати рухи людини. Імітуючи жести, наслідуючи позу чоловіка, ти маєш більше шансів його підкорити. Якщо хлопець сміється, то пішли йому усмішку у відповідь. Якщо він сидить зі схрещеними ногами, зроби так само.

Як завоювати та утримати чоловіка

 • Порада 1. Дозволь хлопцю почуватися потрібним, незамінним

Чоловікам необхідно усвідомлювати свою значущість та важливість. Це спадщина їхнього еволюційного минулого, коли від них вимагалося бути здобувачами та захисниками. Навіть якщо ти звикла виконувати «чоловічі» обов'язки, не треба наполегливо демонструвати навички.

Як поводитися, щоб чоловік закохався

Giphy

Самостійність і незалежність – важливі риси, проте розумною мірою. Навчися просити поради та допомоги у чоловіка, який сподобався. Показуй, що тобі важливі його думки, підказки, сприяння.

 • Порада 2. Дозволь йому скучити

Взаємодія 24/7 не піде на користь стосункам. Час, проведений із друзями або членами сім'ї, дає нові враження, якими приємно поділитися під час наступної зустрічі з хлопцем. Роздільне проведення часу дозволяє цінувати важливість відносин.

 • Порада 3. Захоплюйся мужністю

Хлопцям подобається, коли жінка оцінює та захоплюється їх мужністю. Хвали чоловіка за виявлене благородство, сміливість, чесність. Розкажи, що входить у твоє розуміння мужності. Підкресли, що бачиш у обранці ці риси.

 • Порада 4. Висловлюй почуття в розумних межах та правильній формі

Якщо твої почуття розжарені до краю, не стримуй себе. Вибери відповідний момент, розкажи чоловіка про переживання. Скажи чесно, що зацікавлена у спілкуванні із ним. Задай питання, як він оцінює стосунки. Проте не вимагай миттєвої відповіді. Чоловікам складно зізнатися у коханні. Вони повинні все обміркувати, ухвалити рішення.

 • Порада 5. Підтримай захоплення

Тобі не потрібно зображати пристрасть до риболовлі чи полювання. Однак якщо у обранця є хобі, вияви до них інтерес. Після риболовлі спитай про улову. Після занурення з аквалангом попроси поділитись враженнями. У такий спосіб ти покажеш, що поважаєш світ чоловіка.

Додаткові підказки для чарівності чоловіка:

 • Не намагайся його виховувати та переробляти.
 • Виявляй довіру. Чи не влаштовуй допити. Не організуй стеження.
 • Будь незалежною особистістю. Розвивай власні інтереси. Продовжуй робити, що приносить задоволення.
 • Вміло використовуй чоловіче ревнощі. Покажи, що ти цікава іншим хлопцям.
 • Будь загадковою. Намагайся зберігати інтригу.

Не можна змусити чоловіка відчути кохання. Існують різні якості, які хлопець шукає у потенційній дружині. Однак якщо ти хочеш зачарувати чоловіка, головне правило бути самим собою. Підробка особи побудує стіну між вами.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua