Чи варто прощати чоловіка, який зрадив у відрядженні?

Чи варто прощати чоловіка, який зрадив у відрядженні?

Відрядження – це робота, але водночас і свобода, що сп'янює, дарує відчуття нового життя. Здається, якщо проведеш час із іншою людиною, ніхто не впізнає. Подібні почуття, напевно, відчуває і твій чоловік. Чи варто прощати чоловіка, який зрадив мене у відрядженні?

Блудний чоловік – пітерська історія

Чи варто прощати чоловіка, який зрадив у відрядженні?

Фото автора Polina Zimmerman: Pexels

Для початку – одна дуже гарна, але сумна історія, яка сталася насправді. Щось змушує думати, що станеться вона могла з багатьма людьми. Уяви, що твій благовірний зрадив тобі, поки був у відрядженні в Пітері. Повернувшись, сам розповів, у всьому зізнався, хотів плакати, але раптом почав згадувати, як це було.

Очі засвітилися радістю. Здавалося, він співав, а не казав: «Після робочого дня всіх компанією вирушили до Петергофа. Серпень фонтани ще працюють. Ми гуляли, сміялися, блукали Фінською затокою. Потім сіли на електричку і оговталися до міста.

Але раптом мені здалося, що кожна вулиця наповнилася світлом і радістю, вона дихала щастям, манила вогнями. Подумалося, що витрачати таку ніч на сон це блюзнірство. Інші пішли спати, а ми вдвох з Машкою з іншої філії вирушили гуляти Невським.

Почали повертати на маленькі вулички, губилися, знову перебували. Сміялися. Дихали пітерським повітрям. Пили каву. І так до 3-ї ночі. Потім узяли таксі, повернулися до готелю. Я не втримався, покликав Машку в номер, а там коньяк, величезне ліжко та це повітря волі…»

Якоїсь миті тобі самій могло здатися, що це ти гуляла з чоловіком по Пітеру, насолоджувалася кожною хвилиною щастя, але, як тільки він згадав Машку вдруге, ти на всьому ходу врізалася в будинок, набила шишку і, розплакавшись, упала .

Його історія чудова. Ти дізнаєшся в ньому чоловіка, згадуєш, як удвох ви так само гуляли Афінами, Владивостоком, в Мадриді. Але тепер він був з іншого. І ти не знаєш, що тебе більше поранило. Те, що він з нею переспав, або те, що вона бродила з ним містом і насолоджувалася його чарами замість тебе.

Чоловік не заперечує, що любить тебе, кається, що так сталося, звинувачує у всьому атмосферу і енергію міста, коньяк. Але ти розумієш, що він тобі зрадив. І ти не знаєш, що тепер відчуватимеш.

Ознаки зради

Буває, що чоловік ось так, з ходу, розповідає про зраду і дуже засмучується через неї. Але частіше воліє мовчати, впевнений, що ти все одно нічого не впізнаєш.

Є багато ознак, які можуть вказати на те, що він з кимось проводив час, поки був поза домом. Трактувати їх можна по-різному. Ось кілька із таких знаків:

  • Він роздратований, коли ти йому дзвониш, поки він у відрядженні. Роздратування залишається і після повернення додому. Здається, його все бісить, і він зовсім не радий поверненню додому.

Чи варто прощати чоловіка, який зрадив у відрядженні?

Чи можливо повернути духовну близькість після зради?

З іншого боку, роздратування може виникнути через елементарну втому.

  • Чоловік дарує тобі квіти, подарунки, кличе до ресторану. Перша твоя думка – він намагається тебе задарувати та відвернути увагу.

Але, можливо, він дуже радий тебе бачити.

  • Відрядження стали частими, причому в одне й те саме місто. Колега чоловіка каже, що він їх сам випрошує. Для тебе відразу все стає ясним – чоловік знайшов там коханку.

Але і тут є контраргумент – чоловік займається конкретним проектом, плюс накопичує відрядження на відпустку.

  • Відрядження платять добрі, але ти їх не бачиш і вирішуєш, що всі гроші йдуть на коханку. З цим аргументом теж не так просто погодитись – гроші йдуть на їжу або лежать на рахунку.

Більш чіткі ознаки можна побачити відразу після приїзду – мрійливий погляд, зміна поведінки, постійна брехня, відмова від інтиму, чужі запахи та волосся на одязі.

Чи варто прощати зради

За великим рахунком, із чим би не була пов'язана зрада, прощати її не варто. Той, хто обдурив одного разу, обдурить ще раз. Але давай розглянемо різні ситуації більш прицільно.

  • Випадкові зв'язки

Чоловік необов'язково зраджує тобі, бо розлюбив. Мабуть, він все ще любить тебе, але у відрядженні йому стало нудно, тужливо, захотілося розважитися, поспілкуватися з новими людьми. Або він піддався впливу колег, друзів.

Такі зради зазвичай мають разовий характер. Є ймовірність, що чоловік злякається скоєного і більше не наважиться змінити тебе. Якщо вирішиться, то зрада буде з різними партнерами.

Найчастіше ти навіть не здогадуєшся про те, що відбувається. Після повернення чоловік люб'язний, демонструє свою пристрасть, любов до тебе, дає тобі відчути, що ти найбажаніша.

Якщо ж жінка дізнається про зраду, то бачачи, як чоловік любить її, вона навряд чи зважиться на розлучення. Вона вибачатиме його, тішитиме себе ілюзіями, що чоловіка спрямував на шлях обману розпусний колега.

Проте перед кожним від'їздом у відрядження, відчуватиме страх, тривогу, невпевненість у собі. Довіра, яка була в парі, зруйнується і відновити її, можливо, ніколи не вдасться.

Навіть у таких ситуаціях шлюб зазвичай закінчується розлученням, нехай відбудеться він не відразу після зради, а за кілька років.

  • Ковток свободи

Часта причина зради – між вами майже не лишилося почуттів. Щодня ви лаєтеся, сваритеся, виводьте один одного з себе. Будинок перетворюється на клітку, і ти сама це відчуваєш. Чоловік, вибираючись у відрядження, вдихає ковток свободи.

Зрада йому це можливість виплеснути негативні емоції, розслабитися, відчути себе не базарною бабою, а чоловіком.

Якщо у вас обох вистачить мудрості відновити стосунки в такій ситуації, то є можливість прощення. Якщо ні, зради повторюватимуться знову і знову.

  • Друга сім'я

Іноді стосунки в сім'ї настільки зруйновані, що замість почуттів залишаються самі претензії, а довіри немає зовсім. Проте шлюб продовжує існувати. У цій ситуації виникає ризик того, що зради у відрядженні призведуть до створення чоловіком другої сім'ї.

Твій чоловік просто почне жити з жінкою, що сподобалася, буде ділити з нею дах, оплачувати витрати. У деяких випадках з'являється дитина. Чоловіку так комфортно. Він почувається потрібним, коханим. Друга жінка його приймає таким, яким він є.

Мабуть, вона знає про тебе, чекає, коли чоловік оформить розлучення та переїде до неї жити назавжди.

Про якесь прощення у цій ситуації мова не може взагалі. Та воно і нікому не потрібне. Розумним здається вирішити всі питання і розлучитися, не терзаючи одне одного.

Чесність та щирість можуть допомогти залишитися друзями, але про збереження подружжя навіть не варто думати. Навіть якщо чоловік раптом згадає, як любить тебе та розлучиться з іншою жінкою, пережити всю цю ситуацію, відчути довіру буде дуже складно.

  • Патологічний обман

Остання модель зради у відрядженні пов'язана з бажанням чоловіка отримати, завоювати нову жінку. Він хоче забути на якийсь час про тебе і насолоджуватися, отримувати задоволення.

Такого чоловіка неможливо перевиховати та переробити. Ти можеш кричати, скандалити, загрожувати розлученням, але він не зміниться. Можливо, утримається від загулів у перше або друге відрядження, але потім внутрішній диявол примусить його шукати пригод.

Що робити у такій ситуації? Можна прийняти чоловіка таким, яким він є, чекати, коли він нарешті заспокоїться. Або піти, і нехай уже твій колишній чоловік вибудовує своє любовне життя з іншою жінкою.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua