Чому виникають проблеми в особистому житті та їх вирішення не завжди дається просто

Чому виникають проблеми в особистому житті та їх вирішення не завжди дається просто

Відносини бувають абсолютно різними, але при цьому всі вони схожі між собою. Особливо бувають схожі проблеми у парі. Якщо ти думаєш на початку відносин, що жодна криза вас не торкнеться, то це, на жаль, не так. Але знаючи наперед, які моменти можуть бути важкими, можна їх передбачити та запобігти.

На що варто звернути увагу

Чому виникають проблеми в особистому житті та їх вирішення не завжди дається просто

Фото Anthony Tran on Unsplash

 • У вас зникли спільні теми для розмов

Така проблема може початися, коли цукерково-букетний період вже закінчився, налагодження побуту теж, а розмови про дітей, якщо є, вже обговорили. Також такий період може розпочатися, якщо в парі втрачено довіру.

Відкритися один перед одним стає все складніше. Начебто ти і розвиваєшся, у тебе з'являються нові цілі та плани, але при цьому тобі не хочеться ділитися цим із партнером. Порада: зайнятися чимось спільним, крім дітей та побуту. Можливо, це будуть танці, можливо, ви поїдете в похід тільки вдвох або почнете дивитися серіал, читати спільні книги.

Це дасть вам нові теми для розмови, а за цим може виникнути бажання розповісти про щось особисте.

 • Вам не хочеться тактильного контакту

За такої ситуації сексуальні стосунки в парі можуть зберігатися, а ось чіпати одне одного, цілувати вранці, триматися за руку, бажання відпадає. Це відбувається через втрату душевного контакту. І набагато гірше втратити тактильний контакт, аніж сексуальний.

Порада: записатися на танці, сходити на ковзанку, ходити частіше на побачення, згадати, як розвивалися ваші стосунки на самому початку. Створювати романтичну обстановку, яка підштовхуватиме до ніжності та прояву почуттів.

 • Сварки та претензії одна до одної стали невід'ємною частиною спільного життя

Через те, що в парі накопичилося багато невирішених проблем, негатив один до одного все сильніше став виявлятися назовні. Іноді навіть без приводу з'являються саркастичні глузування і зауваження, що в результаті може призвести до серйозних конфліктів.

Порада: не замовчувати проблеми. Намагатися обговорювати без приниження гідності іншого те, чим ти незадоволена. Але перед цим подумати, чи це тебе дійсно не влаштовує, чи це просто спосіб розрядитися. Якщо не виходить все висловити вголос або ти боїшся нового скандалу, можна написати один одному записки і попросити прочитати, коли будете в піднесеному настрої.

Можуть бути й інші проблеми, але ці найчастіше зустрічаються.

Пари немає, а проблеми є

І тут йдеться у тому, коли ти пристрасно бажаєш бути у парі. Але кожне нове знайомство, як і раніше, ні до чого не призводить. Чому так відбувається:

 • Кар'єра для тебе на першому місці

І так, хоч би як ти казала, що так пристрасно бажаєш бути в парі, ти можеш скасувати перше побачення тільки тому, що ти потрібна на роботі, навіть якщо це твій законний вихідний. Ти можеш не приїхати на день народження свого хлопця через нараду чи новий проект. І вся ти налаштована на кар'єру. Вона стоїть у тебе вище за відносини, але в цьому так страшно зізнатися самій собі.

Чому виникають проблеми в особистому житті та їх вирішення не завжди дається просто

Головні причини ваших проблем у особистому житті

 • “Всі чоловіки козли”

Грубо. Але ти живеш із цією установкою, але при цьому намагаєшся закохатися. Але перед початком нових відносин, ти вже шукаєш у партнері каверзу. Ти абсолютно впевнена, що всі чоловіки зраджують, і твій обранець не буде винятком. І він стає не винятком. Тому що так працює наш мозок. Те, на що спрямована твоя свідомість, притягується. І це не говорить про те, що всі чоловіки однакові, просто необхідно змінити своє ставлення до них.

 • Ти соромишся

Це дуже типова ситуація. Коли тобі страшно зробити перший крок чи ти червонієш від кожного слова чоловіка. І ти начебто хочеш розвитку відносини, але при цьому так соромишся, що не знаєш, з чого почати. Ти можеш навіть соромитися їсти за чоловіка і тому в кафе замовляєш тільки каву. Зі сорому допомагають працювати курси ораторської майстерності або театральні курси. Це може бути будь-яке суспільство, де б ти змогла проявити себе. І пам'ятай, що чоловік так само, як і ти може соромитися.

 • Батьки проти

І тут можуть бути проти не лише твої батьки, а й його, а також усі ваші родичі. А ти так боїшся йти проти волі старшого покоління. Однозначно думку батьків необхідно чути, але при цьому важливо не забувати про сепарацію. Сепарація настає приблизно двадцять один рік. Коли ти вже можеш відкрито висловлювати свою особисту думку та не боятися думки тата чи мами.

 • Ти егоїстка

І тут мова йде не про те, що ти хочеш, щоб чоловік приділяв тобі час. А щоб він весь свій час приділяв тільки тобі. Ти контролюєш його діяльність, готова прочитати його листування та засуджувати його особисті зустрічі. Тобі настільки важливо, щоб чоловік закрив усі твої особисті потреби, що за власним егоїзмом ти не помічаєш його особистість. Тут варто розвернутися від надмірного егоїзму до любові до себе. Тому що зі стану кохання ти не зможеш завдати шкоди ще комусь.

Які різні бувають проблеми у самих відносинах і навіть до їхнього початку. Але що можна зробити, що увійти в гармонійні стосунки та уникнути низки труднощів.

Займися собою

Це основний момент, на якому ти зможеш вибудувати будь-які гармонійні стосунки. Але вони почнуться лише після того, як ти вибудуєш ці стосунки із собою.

 • Будь фінансово забезпечена

Якщо ти матеріально ні від кого не залежиш, то і чоловіка ти вибиратимеш не з його можливості тебе забезпечувати, а значить не закриватимеш очі на ті моменти, які тебе спочатку не влаштовують.

 • У тебе мають бути свої захоплення

Крім роботи, завжди є те, що подобається робити у вільний час. Це може бути спорт, в'язання, зустрічі книжкового клубу що завгодно. Але коли ти ввійдеш у стосунки і твій чоловік скаже, що зібрався на рибалку, ти не будеш проти, тому що в тебе буде чим зайнятися самою.

 • Стеж за зовнішністю

Це важливо робити не тому, що ти маєш чоловіка чи ні. А тому, що в тебе є ти. Охайна зовнішність завжди додає жінці впевненості. А значить ти зможеш активніше проявити себе в момент знайомства, не комплексуючи, що в тебе трохи стирчить животик.

 • Будь собою

Це означає не варто забувати про свої цілі, плани, цінності. Коли ти вступиш у діалог із чоловіком або вже будеш у стосунках, у тебе завжди буде своя думка. Так, ти зможеш йти на компроміси та вибудовувати гармонійні стосунки, але ти матимеш свій стрижень. А значить і буде збудовано особисті кордони.

Найголовніше, що ти ще можеш зробити, щоб уникнути проблем у відносинах, то це бути щирою. Це завжди подобається чоловікам. Коли ти радієш подарункам і відкрито говориш про те, що тобі не подобається. Коли ти можеш сказати приємні слова чи навіть комплімент, бо ти так почуваєшся. Коли ти сама відкрита компліментам, бо маєш гарну самооцінку. Багато проблем у парі можна уникнути, почавши з себе.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua