Хто більше любить – чоловік чи жінка – і як краще для стосунків

Хто більше любить – чоловік чи жінка – і як краще для стосунків

Чоловіки традиційно вважаються сильною статтю. І, напевно, мають бути сильнішими у всьому: у кар'єрі, у прояві фізичної сили, у коханні.

Раніше чоловіки викликали інших чоловіків на дуель, щоби відстояти честь своєї дами. Ті часи пішли, але чоловіки все одно звеличують жінок сильніше, ніж жінки чоловіків.

Чи правда, що чоловіки в такому разі люблять сильніше?

Особливості жіночого кохання

Хто більше любить – чоловік чи жінка – і як краще для стосунків

Фото автора Vlada Karpovich: Pexels

Жіноче кохання дуже егоїстичне. І навіть тоді, коли жінка готова кинутися у вир із головою, вона робить це заради себе, заради власних емоцій та особистого щастя.

Ось кілька ознак, що підтверджують, що жіноче кохання інше:

 • Жінка почувається сексуальніше і бажаніше, коли перебуває у центрі уваги, а чи не через те, що прагне виконати те, що подобається її партнеру;
 • Часто жінка хоче бути з чоловіком, тому що їй подобається бути коханою, а не тому, що вона любить;
 • У 70% випадків саме жінки є ініціаторами розлучень;
 • Жінки найчастіше хочуть вступати у стосунки лише з матеріально забезпеченими чоловіками. Безперспективні та зі слабкими амбіціями – не дуже цікавий видобуток;
 • Жіноче збудження має нарцисичну природу і більше пов'язане з романтикою та емоціями, а не любов'ю;
 • Жінки менш схильні зводити рахунки з життям під час розриву з коханою людиною, ніж чоловіки. Загрози, пов'язані з самогубством, трохи більше, ніж спосіб маніпуляції;
 • Чоловіки більш схильні надихатися жінками та виявляти це у своїй творчості. Жінки ж у цьому були не так помічені. Співають і пишуть вони про кохання, але в центрі історії все одно вони самі.

Виходячи з цього можна вирішити, що жінки насправді більше люблять себе, а їхні почуття можна порівняти з одностороннім рухом.

4 ознаки того, що чоловік любить сильніше

Не буває такого, що почуття у парі однакові. Завжди один любить, а інший дозволяє любити себе. Ні, це зовсім не означає, що при цьому один із партнерів не має такого глибокого почуття. Він виявляє це інакше.

За основними ознаками можна зрозуміти, що чоловік у ваших відносинах любить тебе сильніше, а не просто приймає твоє кохання.

 • Він дозволяє тобі розвиватися як особистість.

Такий чоловік має велике терпіння і завжди знає, коли потрібно вибачитися, і коли потрібно промовчати. Він не кричить на тебе і взагалі добрий. Ти можеш відчути почуття нудьги та нестачі драми в міру того, як твоя особистість зростатиме. Глуши його.

Не будь егоїсткою, а захоплюйся тим, який у тебе ідеальний чоловік. Подивися на жінок навколо, які не мають такого щастя, але які вбили б за такого партнера. Порахуй, скільки сварок ти можеш згадати і цінуй те, що ця кількість невелика;

 • Він любить у тобі те, що ти сама не любиш.

Хто більше любить – чоловік чи жінка – і як краще для стосунків

Чому один у парі любить сильніше?

Твій чоловік щиро сміється з твоїх несмішних жартів. Вважає тебе красивою навіть у штанах твого прадіда та татовій футболці. Він любить тебе навіть тоді, коли ти ненавидиш своє відображення у дзеркалі. Він нікуди не їде, коли ти хворієш, а мовчки робить тобі чай і вкриває ковдрою, просто тому, що ось така людина. Йому не важко помасувати тобі ноги, коли ти втомилася, і він нічого не попросить натомість;

 • Він дає тобі почуття захищеності.

Не міняй свого чоловіка на іншого. Інший не дасть тобі надійності та впевненості у спільному майбутньому. Так, між вами спалахне пристрасть, ти відчуєш упевненість у собі, але це все швидкоплинно. Інший чоловік позбавить тебе впевненості в собі: він не підтримає тебе, як твій рідний, не терпітиме і заспокоюватиме. Він любитиме себе, а не тебе. Тому цінуй того, з ким тобі комфортно і з ким ти в безпеці. Не шукай пригод;

 • Він дарує тобі відчуття стабільності.

Можливо, у тебе були стосунки, в яких було і велике кохання, і велика пристрасть. І, здається, що цього зараз не вистачає у відносинах. Але відкинь це почуття, адже пристрасть скороминуща. Пристрасть – це фундамент спільного життя.

Пристрасть не виростить твоїх дітей та не закриє твою іпотеку. Все, що вона залишить після себе, це жаль. Ти можеш покластися на свого чоловіка: разом із ним будувати побут, подорожувати, вирощувати дітей, мотивувати його на великі здобутки.

Дозволь чоловікові любити тебе більше, цінуй його і не відштовхуй. І тоді твоє життя сповниться щастям, гармонією та змістом.

5 причин, чому чоловік повинен любити сильніше

Недостатньо просто покохати чоловіка, стати найщасливішою і чекати, що інше додасться. Також, не варто тішити себе ілюзією, що коханий нікуди не піде, розбивши твоє серце.

Найміцніші стосунки – це ті, у яких чоловік любить більше. Тому в ідеалі так і має бути.

І, як співається у відомій пісні, у нього на це 5 причин:

 • Готовність примиритися з усіма недоліками.

Так, саме жінка влаштована так, що їй треба пиляти, вимагати, міняти. Чоловік рідко дорікне тебе за небажання мити посуд відразу після вечері або волосся, що валяється по всій квартирі. Він прийме тебе з усіма твоїми побутовими звичками і вважатиме їх милими. З люблячим чоловіком ти відчуєш себе по-справжньому вільною;

 • Звичка завойовувати.

Часто буває, що спочатку чоловік зовсім не подобається, але потім такі стосунки стають найміцнішими, бо не здався і виявив ініціативу. У сучасних реаліях не вважається ганебними, якщо ти зробиш перший крок, але за своєю природою саме чоловіки вважаються мисливцями, підкорювачами та завойовниками;

 • Бажання змінитись.

Переробити дорослу людину, а особливо чоловіка, не вийде. Він може змінитись тільки, якщо сам захоче. Наприклад, став акуратнішим, хоча раніше розкидав шкарпетки, спокійнішим, більш відповідальним після народження дитини. Причина цього – кохання;

 • Вміння цінувати.

Чоловіки набагато більше цінують те, що їм дісталося величезними зусиллями. Це не означає, що ти маєш бути холодною і неприступною, і тоді вона розтане. Якщо його кінцевою метою була неодноразова зустріч, то він завойовуватиме тебе далі, здійснюючи чоловічі вчинки та закохаючись;

 • Прагнення зрівняти емоції.

У складні моменти жінки схильні все перебільшувати і, навіть, впадати в істерику. Тому що емоційніші. Чоловіки здатні зберігати спокій навіть у критичних ситуаціях. Сильні почуття змушують вас реагувати гостріше. Якщо кохання чоловіка в цей момент сильніше, а ти при цьому здатна оцінити ситуацію трохи менш емоційно, то ваші стосунки будуть довговічнішими. І емоційна гойдалка не приноситиме великих проблем.

Насправді ніколи не можна рівняти всіх під якісь одні параметри. Так, психологія чоловіків та жінок справді різна. Але скрізь бувають свої винятки із правил.

А коли міркування ведуться про кохання, то тут, у принципі, не доречне питання того, хто любить сильніше. Немає певної одиниці виміру. Люблять по-різному. І не завжди це навіть залежить від статі.

Найголовніше, щоб стосунки приносили щастя обом.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua