Як змусити чоловіка божеволіти по жінці в очікуванні її симпатії

Як змусити чоловіка божеволіти по жінці в очікуванні її симпатії

Існує думка, що обидва партнери в парі не можуть кохати один одного з однаковою силою. Одне серце завжди холодніше. І якщо це правда, то тим, кого люблять більше, значить володіти ситуацією. Що доброго в тому, коли ти по вуха закохана і не можеш жити без людини, а вона тільки сприймає твої почуття? Наслідки можуть бути непередбачуваними. Але є кілька тонких і неочевидних способів звести з розуму будь-якого чоловіка, щоб він боявся втратити тебе.

25 способів звести його з розуму

Як змусити чоловіка божеволіти по жінці в очікуванні її симпатії

Фото автора Meruyert Gonullu: Pexels

 • Покажи своє справжнє “я”.

Як би банально це не звучало, важливо поводитися природно. Багато дівчат на початку стосунків грішать тим, що намагаються догодити новому кавалеру: о 6-й ранку вона вже свіжа і при макіяжі, а стіл ломиться від надлишку вишуканих страв. Але робити те, що тобі не властиве, все життя не вдасться. Брехня розкриється, і він тебе покине.

 • Впевненість у собі відкриває будь-які двері.

Не всіх природа нагородила ногами від вух чи пухкими губами, як у Анджеліни. Але відсутність тих чи інших трендових акцентів у зовнішності не робить тебе гіршою.

Навпаки, завдяки відсутності модифікацій, ти виділишся з натовпу. Твоя зброя – природність та посмішка.

 • Будь дружелюбною.

Яка дівчинка в дитинстві, прочитавши посібник «Як стати стервом за 21 день», не мріяла вирости холодною розважливою красунею, яка розбиває чоловічі серця? Але в дорослому житті спокійний і уживливий характер нагоді більше.

 • Створи дефіцит себе.

Нехай йому трохи тебе не вистачатиме. Краще “недо”, ніж “пере”. Первісні часи давно закінчилися, але деякі чоловіки й досі уявляють себе мисливцями. Тобі ж простіше: нехай на кожен твій крок назустріч він робить два.

 • Головна людина у твоєму житті – це ти.

Повага до себе має бути за умовчанням. Ти це те, що ти притягуєш. Якщо ти почуваєшся жертвою обставин, на тебе зверне увагу, або такий самий об'єкт цькування, або аб'юзер. І навіщо воно тобі потрібне?

 • Не будь надто серйозною.

Маніпуляції це однозначно погано. Але ніхто тобі не забороняє фліртувати, грати в «близько далеко» і іноді приміряти на себе різноманітні ролі. Аби не втратити в перфомансі своє справжнє обличчя і не зробити боляче іншій людині.

 • Не ховай свою красу.

Існує стереотип, що чоловіки погано ставляться до яскравого макіяжу, тому жінки намагаються догодити цим індивідуумам та мімікрірують під сірих мишок. Якщо душа просить впасти обличчям у хайлайтер, не забороняй собі це.

 • Не прикидайся слабкою, якщо ти не така.

Сучасні жінки анітрохи не гірше керують автомобілем і не зомліють, побачивши нового навороченого гаджета. Якщо ти успішно справляєшся з побутовими дрібницями, і тобі не хоче грати в слабку і залежну, поводься так, як ти звикла. Сильні та незалежні подобаються не менше.

 • Ініціатива все ще карається.

Ти можеш зробити перший крок, але не потрібно будувати міст до серця обранця самостійно. Гра в самі ворота не принесе тобі нічого, окрім розчарування. Якщо хлопець тобі подобається, натякни йому, але не бери на себе надто багато.

 • Чи не забивай на свої потреби.

Ти звикла починати ранок вихідного дня з йоги, а твій благовірний вирішив терміново побачитись і розпсихувався через відмову? Ти не зобов'язана змінювати свій розклад. Чим більше у тебе справ, тим бажанішим ти стаєш. Зрозуміло, без фанатизму.

Як змусити чоловіка божеволіти по жінці в очікуванні її симпатії

Як змусити чоловіка бігати по тебе? 5 секретних хитрощів

 • Ревнощі – минуле століття.

Показувати партнеру, що він не байдужий, дуже важливо. Але треба робити це екологічними способами, через турботу та підтримку. Сцени зі сльозами та істериками та маніакальні переслідування нікого не фарбують.

 • Не бійся загравати.

Якщо ти не вмієш “стріляти очима”, саме час почати практикуватися. Ця нехитра техніка справді може звести з розуму і допомогти тобі ненав'язливо передати всі свої бажання об'єкту без страху нарватися на відмову.

 • Не забувай про жіночність.

Будинок, де є жінка, завжди світліший і затишний. Не бійся розкривати свою вразливу натуру, просити допомоги і залучати його у свій світ, де над бастіоном з баночок з кремами витає солодкий аромат фруктових парфумів.

 • Демонструй розум та кмітливість.

Джентльмени воліють дурниць? Хіба що ті, хто бояться конкуренції та упереджено ставляться до жіночої статі. А нам таких не треба. Вибирай партнера собі під стать, не приховуй свої таланти.

 • Поділися з ним своїми мріями.

Планування спільного майбутнього зближує. Впускаючи чоловіка у свій особистий простір, важливо не тільки дати йому зрозуміти, що ти собою зараз представляєш, а й розповісти про свої цілі. Тож ти вбережеш себе від безглуздих співжиття, якщо, наприклад, для тебе в пріоритеті офіційний шлюб.

 • Навчися його слухати.

Не чекати, коли він нарешті закінчить говорити про речі, в яких ти нічого розумієш. Не квапити його, щоб швидше висловитись самій. А саме – слухати. Вникати у його емоційний посил.

 • Додай щіпку спонтанності.

Передбачуваність – перший крок до нудьги. Дозволь собі бути ефектною та безпосередньою. Наприклад, він чекає, що ввечері у суботу ви за традицією відправник у ресторан? Ламай звичний перебіг речей, замов його улюбленої китайської їжі додому.

 • Твій обранець не повинен стати єдиним світлом у вікні.

Ти теж досить зайнята леді. У тебе є батьки, зобов'язання, кіт. Ти не мусиш кидати все і бігти до нього на побачення. І немає нічого поганого в тому, щоб проводити свій вільний час не лише з ним: зустрічатися з подругами, займатися спортом, читати, в'язати та вишивати. І все це без докорів совісті.

 • Не души його капризами.

Стереотипи про жінок з'явилися не так. Здивуй його тим, як ти можеш зібратися на обід з його друзями за 15 хвилин, а не за 2 години, коли він злиться і потіє, чекаючи на тебе в коридорі. Все має бути не тільки так, як ти хочеш.

 • Вам має бути весело разом.

Уяви, що ви напарники за пригодами. Замість рутинних світських раутів шукайте нові враження від походів, пікніків, прогулянок та екстремальних видів спорту. Нехай він побачить тебе з іншого боку.

 • Дякуємо йому та говори компліменти.

Нехай він знає, що ти цінуєш те, що він для тебе робить. Як правило, жінки хвалять чоловіків за конкретні вчинки: помив посуд, повісив полицю, не облажався на сімейній вечері. Це в корені не так. Наприклад, напиши йому, що ти в захваті від нового костюма.

 • Підтримуй його починання.

У пандемію ми всі зрозуміли, що не потрібні нікому, окрім близьких. В одну мить можна втратити і здоров'я, і роботу, тому дуже важливо, щоб поряд були люди, які вчасно зможуть підставити своє плече. І це функція не лише чоловіка. Покажи своєму обранцю, що він також може на тебе розраховувати.

 • Не приховуй своєї амбітності.

Якщо ти ніколи не мріяла прожити життя декоративної домашньої кішечки, не треба вдавати, що тебе не цікавить ні саморозвиток, ні кар'єра. Нехай твій чоловік знає, з ким зв'язався. Не всім потрібна домогосподарка. Не втрачай нагоди придбати цінного союзника.

 • Покажи, що він може тобі довіряти.

Не розповідай подружкам його секрети і не поділися з мамою кожним невдоволенням. Нехай у вас буде свій безпечний простір лише для двох. І не намагайся його переробити чи видресувати.

 • Не поспішай.

Чоловіки за своєю натурою раціональніші і стриманіші. Те, що почалося з вибуху пристрасті, може швидко закінчитися. Дай час вашим почуттям наполягати та зміцнитися. Нехай ініціатива до зближення походить від нього.

Чоловіки дивляться на світ інакше, ніж жінки. Їм потрібно більше часу, щоб почати довіряти іншій людині свої думки та почуття. Ключ до здорових та щасливих стосунків, де вам не потрібно буде сперечатися, хто кого любить сильніше, полягає у спілкуванні. Чим краще ви дізнаєтеся один одного, тим міцнішим стає ваш зв'язок.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua