Овнів чекає зустріч із давнім знайомим, а Львів — мандрівка: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 січня

Енергія майбутніх семи днів буде невисокою, тому не кори себе за повільність.

Овнів чекає зустріч з давнім знайомим, а Львів — подорож: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 січня.

Партнерство. Може з'явитись старий знайомий — зателефонує чи попросить про зустріч. Тебе така ініціатива порадує, швидше за все, ти й сама хотіла відновити ваше спілкування. Якщо плануєш повернутись на колишнє місце роботи, зв'яжися з колишнім керівництвом у другій половині тижня. Вони найкраще підходять для переговорів. На вихідних присвяти час коханому хобі.
Вдалі дні: 27.01, 29.01

Телець

Овнів чекає зустріч з давнім знайомим, а Львів — подорож: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 січня. Джерело: Unsplash (@dylandgillis)

Борги. Якщо у тебе є борги, спробуй найближчими днями віддати частину з них. Відразу відчуєш легкість від скинутих зобов'язань, це додасть енергії нових справ. Якщо щось пообіцяєш на тижні, дотримайся свого слова. Це насамперед позитивно позначиться на тобі – підвищить самооцінку і навіть покращить самопочуття. У середині тижня не приймай рішення про звільнення з роботи або розрив особистих відносин.
Вдалі дні: 25.01, 28.01

Близнюки

Любов, кохання. Не створювай собі зайвих проблем, роздумуючи про те, чи гідна тебе твоя кохана людина чи ні. Насолоджуйся романтичними стосунками, особливо якщо все одно не збираєшся заміж у найближчі роки два-три. Так само не варто бути надто вимогливою до своєї дитини.
Вдалі дні: 24.01, 26.01

Рак

Дипломатичність. Можуть виникнути розбіжності з кимось із домочадців, зокрема через методи виховання дітей. Також комусь із близьких може не сподобається, як ти проводиш вільний час, з ким зустрічаєшся та як плануєш час. Не гарячкуй, підключи всю свою дипломатичність і постарайся без зайвих емоцій обговорити ці моменти.
Вдалі дні: 26.01, 30.01

Лев Овнів чекає зустріч з давнім знайомим, а Львів — подорож: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 січня. Джерело: Unsplash (@karsten116)

Поїздки. Заплановані подорожі відбудуться, як вирішиш усі домашні справи. Якщо залишиш “хвости”, сподіваючись, що хтось інший розбереться з побутовими моментами, доведеться постійно відволікатися від відпочинку. Уважно збирай документи, навіть якщо плануєш короткий вояж. Добре, якщо тобі становитиме компанію людина, якій ти довіряєш.
Вдалі дні: 28.01, 29.01

Діва

Заробітки. Відбудуться зміни на роботі, внаслідок яких збільшиться твоя заробітна плата. Крім того, «намалюється» вигідна підробка — погоджуйся, ця «халтурка» матиме чудові перспективи. Порадує тебе і те, що ти знову співпрацюватимеш із симпатичними тобі колегами, у яких багато можеш навчитися.
Вдалі дні: 26.01, 27.01

Терези

Гроші. Твою активність сковуватиме обмежений бюджет. Прийде відмовитися навіть від таких дрібних покупок як туш або кофточка. Не зациклюйся на цих роздумах, наступного тижня ситуацію покращає.
Вдалі дні: 27.01, 28.01

Скорпіон

Овнів чекає зустріч з давнім знайомим, а Львів — подорож: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 січня. Джерело: Unsplash (@brigittetohm)

Самопочуття. На початку тижня через занепад сил і нездужання ти можеш відмовитися від якихось планів та роботи. І це буде правильне рішення. Геройствувати за таких вихідних не треба. Якщо друзі та знайомі пропонуватимуть допомогу – не відмовляйся. У середу чи четвер самопочуття покращиться, але все одно не особливо навантажуй себе. Повертайся до роботи та активних дій поступово.
Вдалі дні: 25.01, 28.01

Стрілець

Друзі. Можуть ускладнитися стосунки із добрими товаришами. Причина – твоє небажання йти на контакт. Навіть якщо ти тактовно відмовлятимеш друзям, вони відчують відчуженість і не правильно її трактують. Щоб уникнути непорозуміння, будь чесна з близькими людьми і не погоджуйся на зустрічі з ввічливістю. Краще перенеси їх наступного тижня.
Вдалі дні: 27.01, 30.01

Козеріг

Кар'єри. У роботі ти зараз дуже залежна від колег — від їхньої думки про тебе. Тому дуже емоційно реагуєш на критику і навіть невинні зауваження на свою адресу. Щоб не накручуватися себе і не витрачати час на нісенітниці, переключи увагу на покращення своїх професійних навичок. Зосередься на своїх завданнях і намагайся виконати їх добре і вчасно.
Вдалі дні: 26.01, 29.01

Водолій

Авторитет. Погоджуйся на участь у заходах, які піднесуть твої досягнення та знання у кращому світлі – додадуть популярності та сприяють популярності. Після таких зустрічей кількість людей, які захочуть у тебе повчитись, різко збільшиться. Не відмовляйся від проведення майстер-класів. Виріш на тижні проблеми, які вимагають залучення вузькопрофільних фахівців.
Вдалі дні: 27.01, 30.01

Риби

Переживання. Тиждень видасться тобі непростий у психологічному плані. Можуть зіпсувати настрій далекі родичі або скасовану подорож до іншої країни чи іншого міста. Студентам слід відповідально поставитися до складання заліків та іспитів, не залишати на потім «хвости».
Вдалі дні: 27.01, 29.01

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua