Фарбування волосся: основні правила

Кожна жінка мріє бути неповторною та гарною. Втілити це бажання можна за допомогою фарбування. Варто лише трохи змінити колір або навіть відтінок, і те вже інша людина. Однак, слід пам’ятати, що фарбування волосся може бути шкідливим, навіть якщо для цього використовується професійна фарба для волосся та спеціальні засоби для закріплення результату. Щоб не нашкодити своєму волоссю потрібно дотримуватись певних правил.

Фарбування волосся: основні правила

Чи варто фарбувати волосся?

Питання фарбування волосся турбує багатьох жінок різного віку. Перш за все, до цієї процедури слід вдаватися коли з’явилася сивина або відросли корені після попереднього фарбування. Також змінити колір можна при нагальній потребі змін. Але не варти зловживати фарбуванням.

Спеціалісти не рекомендують фарбуватися якщо:

  • нещодавно проводилось лікування з застосуванням багатьох лікарських засобів;
  • на шкірі голови є поранення або подразнення;
  • в період менструального циклу;
  • нещодавно була виконана хімічна завивка.

Який колір обрати?

Зміна кольору волосся може кардинально змінити ваше життя. Тому варто підбирати тон дуже відповідально. Неправильно обраний колір підкреслить всі недоліки, зробить їх більш виразними.

Обираючи колір фарби варто звернути увагу на тип зовнішності:

  1. Теплий тип. Цьому типу зовнішності притаманна смуглява шкіра, карі або зелені очі. Колір волосся від природи, як правило, темний. В цьому випадку краще обирати колір з коричневої палітри, також можуть підійти медові відтінки та золотаві. Не рекомендовані попелясті кольори та світлі відтінки.
  2. Холодний тип. Люди зі світлим кольором шкіри, світлоокі. Їм підходять всі світлі відтінки, особливо блонд та попелястий. Також зайде чорний колір, при цьому не варто експериментувати з коричневими та червоними кольорами.

Визначившись з кольором не варто бігти до першого ліпшого магазину та купувати фарбу покладаючись лише на представлену кольорову палітру. Перш за все, слід обговорити обраний колір з майстром, який буде проводити фарбування. Саме він зможе порадити правильний відтінок, що буде сумісний з вашим природнім кольором волосся або попередньо фарбованим.

На що варто звернути увагу при фарбуванні

Слід зазначити, що навіть професійний майстер не зможе вам гарантувати сто відсоткового результату після першого фарбування в обраний колір. Іноді, процедуру треба повторити ще декілька разів, а це не приносить користі волоссю. Тому не варто обирати відтінок, який кардинально відрізняється від вже існуючого.

Також варто врахувати час фарбування, кількість сивини, структуру волосся й протестувати обрану фарбу на шкіри зап’ястка.

Догляд за волоссям після фарбування

Фарбоване волосся вимагає певного догляду. Варто дотримуватись наступних порад:

  • слід використовувати лише шампуні по догляду за фарбованим волоссям;
  • варто періодично використовувати зволожуючі та живильні маски;
  • для посилення темного кольору волосся можна використовувати відвар з розмарину;
  • світлому волоссю підійде відвар з ромашки.
Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua