Як зрозуміти, що чоловік закоханий? 29 ознак його симпатії

Як зрозуміти, що чоловік закоханий? 29 ознак його симпатії

Більшість чоловіків здатні на великі подвиги, але сказати своїй жінці банальну фразу «я тебе люблю» вище за їхні сили. Тому що з дитинства їх вчать приховувати свої почуття та тримати емоції під контролем. У результаті в зрілому віці це виливається в недовіру та підозрілість з боку слабкої статі: якщо справді любить, то чому мовчить? Якщо твій лицар теж небагатослівний, саме час його розсекретити. Давай почнемо!

29 ознак, що ти йому не байдужа

Як зрозуміти, що чоловік закоханий? 29 ознак його симпатії

Фото автора Mathilde Langevin: Pexels

Деякі чоловіки досі живуть за встановленням «любові гідна лише мама». Але оскільки серцю не накажеш, згодом виникає суперечність: почуття є, але говорити про них не можна. Зверніть увагу на знаки:

 • Він тримає тебе за руку на людях.

Легкі дотики – це чудовий спосіб показати оточуючим, що ви пара. Взявши твою долоню свою, він публічно заявляє: «Вона зі мною, я хочу про неї піклуватися».

 • Він довіряє тобі.

Довіра – це основа будь-яких стосунків. Коли він ділиться з тобою своїми думками та почуттями, він дає тобі зрозуміти, що цінує твою думку і впевнений, що ти саме та людина, яка може її вислухати та зрозуміти.

 • Він звертається до тебе за порадою.

Не кожен чоловік може дозволити собі прийняти допомогу від дівчини, так що не звинувачуй його за сухе: «Мені нічого не потрібно, я сам впораюся». Але якщо він цікавиться твоєю думкою при прийнятті важливих рішень, це говорить про те, що ти для нього не є тимчасовим варіантом.

 • Він тебе соромиться.

Сильні почуття роблять людину трохи неспокійною. Він намагається справити на тебе хороше враження і періодично дивиться на ситуацію з боку: чи тобі добре, чи всім ти задоволена, чи не переборщив він з чорним гумором. Зверни увагу на мову тіла. Якщо він часто червоніє або чіпає своє волосся, ти йому дуже подобаєшся.

 • Він часто усміхається.

Коли чоловікові комфортно, він багато жартує та сміється. Якщо поряд дівчина, в яку шалено закоханий, неможливо утриматися від посмішки.

 • Він наслідує твої жести і міміку.

Чи не пародує дефекти мови, а несвідомо прагне бути з тобою на одній хвилі. Коли ми багато часу проводимо з тими, хто нам подобається, то переймаємо їхні манери та звички.

 • Він ніжний із тобою.

Довгі відверті поцілунки – ознака пристрасті. А справжні довгі почуття виражаються через обережну ласку та ніжність, наприклад, поцілунки в щоки та лоба.

 • Він розповідає про тебе своїм друзям.

Закоханість складно приховати. Ми захоплюємося об'єктом симпатії настільки, що хочемо показати його усьому світу. Якщо його друзі знають про твоє існування, він упевнений у вашому спільному майбутньому.

 • Він піклується про тебе.

Він запитує, чи ти поїла і чи тепло одягнена. Не кажучи про те, що йому важливо, чи ти доїхала додому після побачення з ним. І він завжди намагається знайти можливість проводити тебе.

 • Він мотивує тебе ставати краще.

Але робить це екологічним способом, не вдаючись до завуальованих принижень. Якщо він вивчає англійську або займається спортом, то намагається залучити тебе до діяльності.

 • Він дарує тобі подарунки.

Можна нескінченно говорити про душу. Але ніщо так не тішить дівчину, як милі знаки увагу: троянда, записка, підкладена під двірники машини, квитки на улюблену виставу. Подарунки не обов'язково мають бути дорогими. Їхня мета — показати, що він думає про тебе.

 • Він познайомив тебе з батьками чи хоче це зробити.

Якби ти не була для нього особливою, він не представив би тебе своїй сім'ї. Знайомство з близькими – це гігантський крок для будь-якого хлопця. Знай, що він пишається тобою і хоче, щоб усі про це знали.

Як зрозуміти, що чоловік закоханий? 29 ознак його симпатії

5 неочевидних ознак чоловічого кохання

 • Ти для нього важливіший за інші справи.

Без фанатизму, але коли ти його потребуєш, він вибирає тебе. Він не сидить без діла, чекаючи твого дзвінка. Але якщо тобі потрібна допомога, він не психоватиме, що вже домовився попити пива з друзями.

 • Йому важливо, щоб ти не сумувала.

Він намагається тебе розважити, придумати цікаве та особливе проведення часу. Замість місяцями не злазити з дивана, він веде тебе до театру або на пікнік.

 • Він чесний із тобою.

Він каже тобі правду, навіть якщо це не те, чого хочеш почути. Він не приховує подробиці своєї біографії, де провів учорашній вечір, і хтось дзвонив йому з невідомого номера.

 • Він уміє тебе слухати.

Йому цікаво не тільки, як у тебе справи і коли ви нарешті зустрінетесь. Ви можете годинами обговорювати, чому Герміона вибрала Рона, а не Гаррі, і чи був Драко Мелфой справжнім лиходієм.

 • Він робить тобі компліменти.

І ти відчуваєш щирість його поривів. Не важливо, чи ти нафарбована, чи встигла прийняти душ і змінити зручні кросівки на стильні туфлі, для нього ти принцеса.

 • Він за тобою нудьгує.

Ти знаєш, що йому є чим зайнятися, і, перебуваючи від тебе на відстані, він кілька разів на день цікавиться твоїми справами, тому що тягнеться до тебе і хоче, щоб ви швидше були разом.

 • Він поважає тебе та твої бажання.

І навіть якщо він не згоден з твоєю думкою, висловлює це спокійно та коректно. Він розуміє, що ти інша людина і не повинна наслідувати його у всьому. У тебе є свій досвід і свої цінності, в цьому й полягає принадність стосунків.

 • Він іде на поступки.

Для нього не подвиг піти першим на примирення та подзвонити тобі після сварки. Він досить зріла людина, щоб не влаштовувати істерику та не ігнорувати тебе щоразу, коли їй щось не подобається.

 • Він цікавиться тим, що тобі дорого.

Навіть якщо він далекий від творчості, він хоче послухати твої нові вірші чи поглянути на картину, над якою ти так довго працювала. Він не почувається обділеним, коли ти зайнята хобі.

 • Поруч із ним ти почуваєшся особливою.

Гарною, розумною, спокійною. Він приймається тебе такою, якою тебе створила природа, захоплюється і не намагається переробити.

 • Він твій захисник.

Поруч із ним ти почуваєшся у безпеці, як у фізичному, так і в психологічному плані. Ти знаєш, що він завжди поруч, і захистить тебе, якщо станеться щось погане. Тобі не треба вигадувати, де жити та що є. Він легко вирішує побутові питання без допомоги.

 • Він шанує твої особисті межі.

І розуміє, що “ні” означає “ні”. Він не намагається тебе шантажувати чи схилити до того, чого ти робити не хочеш.

 • Він бачить у тобі особистість, а не фізичну оболонку.

Йому подобається тебе обіймати і цілувати, і він робить це не тільки як прелюдія до близькості. Якщо ти хочеш просто полежати поряд та подивитися фільм, для нього цього достатньо.

 • Йому подобається проводити з тобою час.

Вам весело разом, йому легко з тобою спілкуватися, і він використовує кожну нагоду, щоб побачитися. Навіть якщо доводиться їхати на інший кінець міста, а рано вставати на роботу.

 • Він пишається твоїми здобутками.

Насправді, коли нам погано, у ролі жилету згодиться практично будь-хто. Але тільки ті, хто нас по-справжньому люблять, готові поділити з нами насолоду перемоги.

 • Він береже твої почуття.

Він розуміє, що іноді в тебе буває поганий настрій і не кидає тобі в обличчя звинувачення: «Досить ныть! У тебе знову ці дні! Люблячий чоловік знає, як підняти настрій.

 • Він твій найкращий друг.

Ти виросла і тепер зі своїми проблемами біжиш не до батьків чи подружок, а до нього. Він перший дізнається про всі події у твоєму житті.

Закоханій жінці дуже важливо почути ті заповітні три слова. Але деяким чоловікам треба дозріти до визнання. Якщо твій хлопець не словами, а справами доводить, що ти йому потрібна, дай йому час усвідомити свої почуття та розкрити їх перед тобою.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua