Чоловік не дарує подарунки – як це змінити і чи можна

Чоловік не дарує подарунки - як це змінити і чи можна

Ми зараз не говоритимемо про меркантильність жіночої статі, яку так активно засуджують останнім часом чоловіки. Адже є ситуації, коли ти, в принципі, нічого надприродного і не просиш, а жодної уваги з боку партнера і немає.

Чому ти чекаєш на подарунки

Чоловік не дарує подарунки - як це змінити і чи можна

Фото автора RODNAE Productions: Pexels

Відносини мають на увазі цукерково-букетний період, у процесі якого серце дівчини починає поступово відтавати і ставати більш прихильним до свого кавалера. Якщо його немає, виникає відчуття, ніби чогось не вистачає. І це абсолютно нормально для будь-якої жінки.

На жаль, чоловіків, здатних самостійно робити подарунки своїй другій половинці без попереднього нагадування, останнім часом стає все менше. Якщо ти зіткнулася саме з такою проблемою, давай спробуємо разом зрозуміти, чому таке взагалі трапляється і як мотивувати хлопця на невеликі приємності у вигляді презентів.

Чому деякі чоловіки не роблять подарунки

Це питання часто буває розум сучасних дівчат. Адже прояв уваги стосовно протилежної статі завжди був чимось зрозумілим. Ось кілька основних причин такої поведінки з боку партнера:

 • Жадібність.

На жаль, це найпоширеніший факт. Багато хлопців не роблять своїм дівчатам приємні сюрпризи лише через власне скупість. Якось вплинути на подібну людину вкрай проблематично, тому що коріння її поведінки йде глибоко в підсвідомість.

 • Перевірка.

Іноді чоловік воліє якийсь час після знайомства зробити вигляд, що він не має грошей. Так, деякі хлопці перевіряють, наскільки щиро до них ставиться жінка. Такі випадки трапляються, але досить рідко. Набагато частіше – дивись пункт перший.

 • Страх зробити щось негаразд.

Деякі чоловіки бояться не догодити своїм другим половинкам. Наприклад, вони сильно обмежені у плані фінансів і не хочуть принизити кохану надто дешевим подарунком. Інші просто не вміють вибирати, а уточнити соромляться. І таке трапляється не лише серед молоді.

 • Банальна недогадливість.

Це здається чимось із роду фантастики, але так, деякі чоловіки справді настільки прямолінійні та «товстошкірі», що просто чекають, коли дівчина відкрито скажемо їм, що вона щось бажає отримати в подарунок. Причому після цього довго чекати на реакцію не доведеться, він не жадібний. А ось здогадатися самому порадувати кохану цим хлопцям дуже складно. Такий склад розуму.

 • Відсутність подяки.

Чоловік не дарує подарунки - як це змінити і чи можна

Чому чоловік не дарує подарунки?

Якщо раніше чоловік уже стикався з поверненням своїх сюрпризів або якоюсь не надто приємною реакцією на них, то в майбутньому у нього може не виявитися бажання щось робити для дівчини взагалі. Пропрацювати подібний психологічний блок більш ніж реально. Головне – знати, як правильно діяти.

Помилки, що позбавляють чоловіка бажання робити подарунки

Щоб не відштовхнути свого партнера і підтримати його прагнення доглядати тебе, візьми на озброєння такі приклади неправильних дій з боку жінки:

 • Занадто бурхлива чи награна реакція. Якщо чоловік відчує нещирість у твоїх словах, наступного разу приємного сюрпризу можна вже не дочекатися. Тому намагайся реагувати якомога адекватніше і природніше.
 • Демонстрація своєї незначності. Коли дівчина каже, що раніше їй ніхто не робив подарунків, у цьому випадку на них чекати теж не варто. Багато чоловіків відразу мотають на вус, що тут можна і не розщедрюватися особливо.
 • Відкрита зневага чи невдоволення подарунком. Мало якому хлопцеві сподобається відверто кисле обличчя, коли він щиро вибирав тобі подарунок. Навіть якщо він невдалий, краще постаратися наступного разу делікатно натякнути, що хотілося б отримати насправді.
 • Зайва турбота про його фінанси. Коли жінка сама на собі економить і постійно рахує гроші в гаманці свого благовірного, він теж стає занадто скупим.
 • Має намір прагнення підкреслити власну незалежність і матеріальну недостатність. Якщо дівчина в принципі не потребує чоловіка та його залицянь, тоді навіщо хлопець витрачатиметься на подарунки? Якщо чекаєш на якісь сюрпризи з боку свого партнера, продемонструй готовність прийняти їх.
 • Скромність при відкритому питанні. Коли чоловік не знає, що тобі подарувати, він може просто спитати про це. І відповідь «нічого» – не найкращий варіант для дівчини. Так можна взагалі залишитись без презенту. Адже всі хлопці є максимально прямолінійними істотами. Нічого нічого. Мало, що там у голові у жінки за принципи сидять. Він не розбиратиметься в тонкощах жіночої натури.

Як мотивувати чоловіка робити подарунки

Вплинути навіть на жадібну особистість цілком реально. Для цього необхідно вибрати правильну поведінкову тактику та користуватися психологічними порадами з доведеною ефективністю:

 • Будь вдячна.

Це проста істина, яка покаже чоловікові, що його широкі жести та увага завжди приходяться до місця. Стрибати від захоплення не варто, а ось обійняти, сказати спасибі та посміхнутися однозначно потрібно. Навіть якщо він не зовсім вгадав, демонстративно морщити ніс і тим більше вичитувати його не можна. Це відбиває будь-яке бажання доглядати жінку. Так, хлопці насправді дуже навіть уразливі та легкоранимі істоти.

 • Не скупий у відповідь.

Кожен дорослий чоловік потай мріє, щоб його теж чимось потішили. І в принципі це ніяк не порушує правило, що саме сильна стать має доглядати дівчат. Будь-яка дрібниця та увага з боку коханої стане джерелом маси позитивних емоцій. Тож якщо ти хочеш сама отримувати подарунки, покажи особистий приклад.

 • Чітко та максимально докладно озвучуй свої бажання.

Це чудово працює з чоловіками, які не люблять ходити по магазинах у пошуку сюрпризу для дівчини, у якої і так навалом. Вважай, що кожен другий, якщо не перший такий. Коли хлопець ставить конкретне запитання, не мучи його фразами «не знаю, придумай щось». Тому що результат може виявитися плачевним.

 • Показуй актуальність подарунків.

Якщо тобі здається, що чоловік взагалі не помічає дрібниць навколо себе, то дуже помиляєшся. Якщо дівчина категорично не користується його подарунками, наступного разу на сюрприз можна не чекати. Так що носи принесені їм прикраси на кожне побачення та прогулянку, наноси вручені парфуми, вбирайся в нові чобітки або шубку, куплену благовірним. Він неодмінно це помітить і із задоволенням придбає ще щось.

 • Говори про свої мрії.

Зрозуміло, далеко не всі чоловіки здатні розуміти натяки. Але багато хто все ж таки помічає подібні жіночі хитрощі і мотає собі на вус при виборі подарунка на те чи інше свято (або взагалі без приводу).

 • Починай із малого.

Не варто лякати нового обранця дорогими запитами з першої зустрічі. Зараз теорія жіночої меркантильності є актуальною як ніколи. Тому для початку необхідно промацати ґрунт і з'ясувати, як взагалі твій партнер ставиться до подібного варіанту догляду.

Отримувати подарунки завжди приємно. І якщо чоловік ніяк не виявляє своєї уваги до тебе, варто спершу розібратися, чому в нього немає мотивації порадувати кохану жінку. Правильна поведінка допоможе дівчині продовжити цукерково-букетний період на довгі роки та постійно отримувати приємні сюрпризи від свого партнера.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua