Чому чоловіки користуються жінками та кидають їх без пояснень

Чому чоловіки користуються жінками та кидають їх без пояснень

Важко уявити, що відчуває жінка, коли від неї пішов коханий чоловік. Але, подвійно болючіше, коли він йде англійською, тобто без пояснення причин розлучення. Здавалося б, ще вчора вони були парою, а сьогодні він випарувався, і поминай як звали.

Твоя реакція – це норма

Чому чоловіки користуються жінками та кидають їх без пояснень

Фото автора Vung Nguyen: Pexels

Жінка стикається з:

 • розривом відносин,
 • але найголовніше, з відчуттям недомовленого і незакритого для неї питання.

Вона страждає у здогадах, і що більше думок, то вони стають похмурішими.

Якщо ти опинилася в такій ситуації, наше завдання допомогти тобі розібратися в причинах догляду без жодних пояснень. Це дозволить тобі:

 • не мучитися у здогадах;
 • відпустити ситуацію і закрити гештальт.

Причини догляду без пояснення причини

Причини причин – це не тавтологія, а сувора дійсність. Напевно, такий результат мав передумови. Відмотайте час тому і проаналізуй поведінку партнера.

Емоційно холодний чоловік

Він дивиться на розрив через призму своєї емоційної холодності. Більше того, піти англійською, для нього не що інше, як уникнути різноманітних з'ясувань. Такий собі лайт варіант уникнення незручного діалогу.

А саме він, тобто емоційний діалог, передбачає певні конфлікти у вигляді звинувачень, або коли жінка може натиснути на жалість, тим самим пригальмувавши його відхід.

Як гадаєш, йому це потрібно? Відповідь очевидна!

Жінка для чоловіка була запасним варіантом

Коли він не сприймав її всерйоз. Погодься, це дуже боляче і неприємно, коли чоловік, до якого ти тягнулася, як то кажуть, вкладала всю душу у стосунки, просто не сприймав тебе як постійну супутницю життя. Був з тобою поки не знайшов найкращу партію для себе.

Такий підхід з його боку принизливий. І щоб не чути твої звинувачення, і не бачити тебе в сльозах, він просто випаровується з твого горизонту. Більше того, таким чином, він ніби захищає себе від ролі негідника, який довів жінку до сліз.

Чоловікові не вистачає сміливості

Давай на чистоту, будь-який розрив, передбачає деякі пояснення, навіть на кшталт: «Справа над тобі, а мені. Ти гідна найкращого!». Сказати у вічі — сміливості не вистачає. Написати в повідомленні теж щось не те. І виходить, що оптимальний для нього варіант просто піти без пояснення причин.

Чинить на випередження

Немає ідеальних відносин. Безперечно, цукерково-букетний період ще ніхто не скасовував: коли кути згладжуються, а недоліки партнера не помічаються.

Чому чоловіки користуються жінками та кидають їх без пояснень

Чому чоловік вирішив розлучитися?

Але потім люди, що називається, починають один до одного притиратися. Назовні вилазять різного роду підводні камені у вигляді звичок, чорт характеру і т.д. Починаються сварки та конфлікти. І здається, що все кінець ідеальним відносинам.

Якщо ми розглядаємо цю причину, дуже важливо розуміти, що коли чоловік діє на випередження, він може продовжувати любити партнерку. Але його гордість, мовляв: «А раптом вона мене покине, і я буду брошкою?» буквально змушує його першому розірвати стосунки. Більше того, він сам для себе не може чітко сформулювати причину, тому і йде англійською.

Інфантильний чоловік

Такий чоловік є маріонеткою в руках власної, як правило, дуже владної матері. Він живе за її вказівкою. Як ти сама розумієш, такій матусі жодна з обраних дівчат не буде до душі.

Приймаючи рішення уникнути партнерки, у нього навіть і думки не буде їй щось пояснювати. Тому що, як ми вже позначили вище, єдина жінка в його житті, перед якою він виправдовується, і пояснює причини своїх вчинків — його мама.

Догляд без причини через образу

Несподівано, але таке теж має місце! Ми говоримо про чоловіків, яким притаманний егоцентризм. Коли все йде не за його планом: жінка більше не крутиться навколо нього, як планета, навколо сонця (а він вважає саме себе цим сонцем) він не бачить причин для того, щоб бути з нею.

Більше того, образа на тлі його невиправданих очікувань породжує думки: «Я їй нічого не винен! Вона для мене взагалі ніхто!

Відхід, як спосіб уникнути різних проблем

Ми говоримо про чоловіків-альфонсів, коли жінка сприймається ним як якусь вигоду. Це може бути як матеріальна, так і іншого плану вигода, припустимо, йому просто з нею зручно на кшталт: «напоїла, нагодувала, і спати поклала!»

Але коли партнерка починає порушувати його ідилію різноманітних закидів і претензій, йому в цих відносинах стає незручно і незатишно.

Його догляд без пояснення причин, у його розумінні, як само собою зрозуміле. Але, вона була для нього зручним диваном. А хто щось пояснюватиме диванові? Звучить грубувато та жорстко, але так буває у житті!

Коли почуттям чоловіка завдано сильної шкоди

Цьому блоку слід приділити особливу увагу. Здавалося б, у вас у відносинах все було добре, і ніщо не вказувало на те, що вони можуть бути зруйновані через вибуття з них однієї з дійових осіб.

І коли чоловік несподівано зникає на тлі добробуту, після себе він залишає лише одне — багато питань.

До цього може призвести таке:

 • неправильна інтерпретація ситуації, коли він вважав, що його зрадили;
 • наговори з його жінку з боку оточуючих (це може бути як близькі люди, і знайомі);
 • реальна зрада чи зрада з боку жінки.

Як ти розумієш, якщо він для себе вирішив: «Мені завдали моральної шкоди!», подальші «розбирання» тільки посилять його і без того складне емоційне тло. Для нього єдиний вихід – догляд. Просто, без жодних з'ясувань і «докопувань» до суті.

Якщо говорити про неправильну інтерпретацію, то може бути все, що завгодно.

Допустимо його жінку (дружину, кохану) підвіз колега з роботи. Він це побачив і вирішив, що вона йому зраджує. Або у жінки побільшало роботи, і вона стала затримуватися, або ж справи не дають проводити стільки ж часу разом як раніше.

З боку чоловіка закрадаються різні сумніви, і як підсумок: він робить висновок, що кохана йому невірна.

Поговорити, як то кажуть, і розставити всі крапки над «і» він не може. З його боку це виглядає як розбирання, яке не властиве справжньому чоловікові.

Ще варіанти: коли на жінку можуть намовляти. Що характерно, це може зробити її найкраща подруга. Причини можуть бути різні: від банальної заздрості до закоханості у цього чоловіка.

І знову ж таки, чоловікові легше повірити наговорам, оскільки зерно сумніву було посіяно, ніж у діалозі «тет-а-тет» зі своєю коханою прояснити ситуацію.

Інший аспект, якщо зрада і справді була, а жінка, уявивши себе великим конспіратором, навіть передбачає, що її обман було розкрито.

Чому чоловіки користуються жінками та кидають їх без пояснень

Giphy

Якщо підвести невеликий підсумок по даному блоку, виходить, що фундаментом догляду англійською є небажання розбиратися і з'ясовувати суть, так чоловікові не дозволяє цього зробити його власна гордість і певні уявлення про те, як повинен поводитися чоловік.

Чоловік хоче всидіти на двох стільцях

Піти без пояснення, все одно, що залишити недомовленість. І якщо оголосити відразу, що він розлюбив і йде до іншої, — це не що інше, як поставити жирну крапку у стосунках.

А так, неясність, дає йому можливість, якщо у нових відносинах нічого не вийде — повернутися, розповівши якусь жалісливу історію про те, що йому треба було побути наодинці з собою і розібратися у власних думках.

Або ще як варіант: натиснути на жалість, і повідомити, що у нього були проблеми, і він просто не хотів втягувати в них свою кохану.

Чи варто тобі журитися

По суті, якщо підбити підсумок за вищенаписаним можна резюмувати такі причини, з яких чоловік йде без пояснення:

 • Не сприймав жінку всерйоз.
 • Бракує сміливості.
 • Намагається уникнути різного роду розбірок і з'ясувань.
 • Жінка перестала бути для нього зручною.
 • За чоловіка приймає рішення хтось інший, і, як правило, це владна та авторитетна мати.
 • Коли його очікування у відносинах не було виправдано.

Коли чоловік зіткнувся із зрадою і для себе вирішив, що з жінкою більше не може бути. Догляд без пояснення – це як спалювання мостів, щоб не було можливості повернутися.

Коли чоловік розглядає варіант повернення, і йому невигідно озвучувати справжні причини, і щоб, як то кажуть, не проколотися — краще взагалі нічого не озвучувати!

Якщо питання для тебе є актуальним, на підставі вищенаписаного, спробуй самостійно розкласти на складові свою приватну ситуацію.

Це допоможе зрозуміти, чому твій чоловік пішов англійською, і більше того, якщо ти зрозумієш, що він тебе любить, але його могли налаштувати проти тебе, або він спотворив ситуацію, і не вірно зрозумів тебе, краще, що ти можеш зробити. це спробувати вийти з ним на зв'язок і порозумітися.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua