Як перевіряти жінок на меркантильність

Як перевіряти жінок на меркантильність

Хай вибачать мене інші жінки, але давайте дивитися правді в очі: багато панянки і справді розглядають чоловіків як суміш банкомату і іграшки з інтим-магазину.

Тому, дорогі чоловіки, якщо у вас закралися підозри в меркантильності другої половини, ось вам 5 простих способів перевірити, чи так це насправді.

1. Вивчіть її соцмережі

Якщо вона постить цитати про те, що ПОВИНЕН справжній чоловік і фото себе коханої:

  • в дорогих ресторанах;
  • на курортах;
  • в престижних фітнес-клубах (причому дівчина в красивій спортивній формі, але не захекана, з ідеальною зачіскою та манікюром);
  • з вечірок біля басейну;
  • з подарунками, букетами і т.д., то швидше за все, ви маєте з леді, «заморочений» на матеріальних благах. А значить, ваші доходи її дуже і дуже цікавлять!

ВАЖЛИВО! Хороший сигнал, якщо на сторінках в соцмережах дівчина ділиться фото з улюбленої роботи, хобі, відпочинку з сім'єю – схоже, вона дуже глибока особистість. Буде цікаво!

2. Запитайте про плани на життя і мріях

Одна справа, коли дівчина каже, що хоче написати роман або відкрити свою пекарню, побачити північне сяйво або мати велику сім'ю, і зовсім інше – вкластися в акції та заробити на них, щоб потім НЕ ПРАЦЮВАТИ НІ ДНЯ В СВОЄМУ ЖИТТІ.

Висновок очевидний: якщо для жінки матеріальні речі «переважують» самореалізацію, то вона, з великою часткою ймовірності, шукає собі спонсора.

3. Придивіться до оточення дівчини

Велика частина подружок – пафосні дами, розмови яких зводяться до «що по чому?» і вдалому заміжжя? Швидше за все, ваша друга половина розділяє їх образ мислення, постійно прокручуючи в голові варіанти, як влаштується в житті помягче та тепліше.

Не дарма ж фахівці стверджують: ми – це відображення п'яти найближчих нам людей.

Також вас повинно насторожити наявність у панянки великої кількості чоловіків-друзів, особливо якщо ці друзі платять за всю веселу дівочу компанію.

4. Візьміть до уваги, як дівчина приймає подарунки

Немеркантильне особу вразить:

  • елементом несподіванки. Ніщо не віщувало сюрприз, а ви такий раз – і презентували книжку віршів, книгу або поїздку в гори;
  • креативний підхід. Мій чоловік якось мені зізнався, що з усіх приготованих мною подарунків, його найбільше вразила стінгазета до його приїзду з відрядження;
  • то, що ви запам'ятали, що їй подобається / хочеться / про що давно мріє, навіть якщо це суща дурниця. Наприклад, вона – запекла любителька книг: ви подарували металеву ятати з іменною гравіюванням і панночка задоволена, як слоненя на водопої.

Цинічну жінку, природно, всі ці «дрібниці» не цікавлять, головне – цінник!

5. Постарайтеся спочатку не пускати пил в очі

Тобто на перших побаченнях ведіть не в дорогущі ресторани, а в пристойні, але недорогі кав'ярні, рушайте в кіно, а не везіть до Туреччини. Якщо дівчина після цього не тисне на вас і не вимагає «мільйон червоних троянд», є сенс продовжувати спілкування.

Звичайно, з кожного правила є винятки: так, і у адекватної леді може бути «хижа» приятелька. Але якщо всі п'ять пунктів зійшлися, ви з імовірністю 99 з 100 натрапили на цинічну жінку.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua