Що робити, якщо дізналася про зраду чоловіка з колишньою дружиною

Що робити, якщо дізналася про зраду чоловіка з колишньою дружиною

Зрада – жахливий вчинок. Мало що може бути болючішим, ніж зрада близької людини. Серце розривається на частини від усвідомлення того, що тебе проміняли на іншу.

Особливо неприємні почуття приносить факт зради з колишньою жінкою. Значить, загроза завжди була поруч, і ця жінка все ще найкраща. Універсальної відповіді, що робити у такій ситуації, немає. Є лише поради, які залежно від твого сприйняття можуть допомогти.

 • Невпевненість у тобі та твоїх планах на нього.

Так, хлопці теж можуть боятися відкрити нову людину. Особливо якщо вважатимуть, що у вас може нічого не вийти. Тому він цілком логічно біжить туди, де на нього точно чекають.

 • У тебе низький рівень привабливості.

Чоловіки, особливо на початку стосунків, оцінюють очима. І всі їхні гормони вирують, якщо вони бачать перед собою спокусливу дівчину. Твоєму новому хлопцю може бути нескінченно добре з тобою, але фізично ти не здається йому досить привабливою.

Але тільки не думай, що річ у тобі. Справа тільки в ньому та його особистих уподобаннях.

 • Уявна полігамність.

“Чоловіки полігамні і це нормально”. Так люблять виправдовувати зв'язки деякі чоловіки. Таке твердження далеке від істини. Полігамні всі. Тільки чоловіки менш перебірливі.

 • Незакінчені відносини.

Вони розлучилися нещодавно і ще не закрили всі гештальти. Ти, можливо, зовсім не входила до його планів, але почуття виникли. Однак у минулому ще не всі питання вирішені, і на цьому фоні виникає спокуса подивитися, що буде далі. Ця спокуса і штовхає на зраду.

 • Перше кохання.

Якщо та дівчина була його першою у всіх сенсах, вона може мати на нього великий вплив. Нові відносини – це хвилююча, невідома змінна. А з тією попередньою дуже багато пов'язує. Вона особлива.

Що робити, якщо дізналася про зраду чоловіка з колишньою дружиною

Що робити, якщо чоловік змінює свою колишню?

 • Ти відсуваєш момент близькості.

Ніхто не каже, що ти маєш стрибати до нього в ліжко якнайшвидше. Це повністю твоє право, коли вступати в близькість до чоловіка. Але якщо цей самий чоловік у собі не впевнений, він може розцінити відсутність інтиму між вами як відсутність інтересу особисто до нього.

З колишньої зусиль докладати не треба. Вона його хоче, і він готовий цим скористатися.

Що робити, якщо дізналася про зраду чоловіка з колишньою дружиною

Ви ще тільки на початку шляху, тому ризик виникнення будь-яких непорозумінь між вами дуже великий. Якщо ти викрила свого хлопця в невірності, то рекомендується поводитися так:

 • Не влаштовуй скандалів та істерик.

Один одному ви ще жодних обіцянок і присяг вірності не давали. Тому витрачати свої нерви на людину, яка може й не стати твоїм партнером, нерозумно.

 • Постарайся зрозуміти причину.

Можливо, йому бракує уваги з твого боку. Зрозуміти необхідно передусім собі. І якщо усвідомлюєш, що з твого боку все гаразд, то приймай рішення самостійно, прислухаючись до своїх почуттів.

 • Не починай ображати його колишню.

Швидше за все, він почне її захищати. І ваші стосунки закінчаться. Та дівчина може й заслужила твою особисту ворожість, але її провини у зраді твого хлопця – ні. Вона тобі нічого не обіцяла.

 • Поговоріть відверто.

Щира розмова допоможе вам зблизитися та зрозуміти один одного. Навіть якщо ви вирішите розлучитися, то хоча б з легкою душею.

Помститися і відповідати зрадою на зраду – провальна тактика. Відразу зрозуміло, що ваша спілка буде недовговічною.

Чи можна пробачити

Знову ж таки – все залежить від тебе. Після відвертої розмови, якщо вона між вами відбулася, твій хлопець має обірвати усі зв'язки з колишніми подругами. Ти маєш бути єдиною, а отже, твоя довіра та спокій ставляться у пріоритет.

Що робити, якщо дізналася про зраду чоловіка з колишньою дружиною

Якщо хлопець:

 • Змінив один раз;
 • Розкаявся і щиро вибачився;
 • Припинив усі контакти з колишніми партнерками.

То прощення у цьому випадку – можливо. Але ти маєш дійсно пробачити, і не кидатися у хлопця докорами при кожній нагоді.

Прощати не варто того, хто продовжує активне листування з іншими дівчатами. Це означає, що для нього жінка – розвага, і серйозних стосунків можна не чекати.

Що робити, якщо зрада відбулася у тривалих відносинах

Тактика поведінки залежить від того, чи це була разова акція і потрібно зрозуміти причину, чи інтрижка з колишньої триває вже давно.

Причини «хвилинної слабкості» можуть бути будь-якими. Але найпоширеніші:

 • Відсутність інтиму у вашій парі чи одноманітність;
 • Він був п'яний, а вона сама на нього залізла;
 • Ти зовсім забула, що в тебе є хлопець і не приділяєш йому уваги;
 • Він більше тебе не любить;
 • Така вона людина. Схильний до зрад. А колишня жінка просто доступна.

Якщо залишилося бажання пробачити та зберегти стосунки, то поради, що робити, будуть аналогічні тим, де хлопець змінив на початку вашого спілкування. Головні умови: це не повинно повторитись, і про це не варто згадувати.

У випадку, коли тебе водили за носа протягом тривалого часу, варіант тільки один: стосунки потрібно закінчувати. Якщо він давно спить зі своєю колишньою, то це обов'язково триватиме.

Ти не рабиня гарему, а він не Султан, щоб ви могли продовжувати жити в такій обстановці. Можливо, він злякається твого відходу. Але треба було думати раніше. Почуття безкарності не зіграло йому на руку.

Ти можеш прислухатися до цих порад або зробити так, як підказує тобі інтуїція. Але залишається побажати тобі ніколи в такій ситуації не виявлятися.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua