«Чоловік охолов: в шлюбі 3 роки, є дитина. Допоможіть врятувати сім'ю »

«Чоловік охолов: в шлюбі 3 роки, є дитина. Допоможіть врятувати сім'ю »

З таким запитом до мене звертаються чи не найчастіше і це зрозуміло: здається, що нескінченні побутові клопоти і робочий стрес здатні вбити романтику навіть між Ромео і Джульєттою.

Але не варто опускати руки!

1. Простіше ставитися до домашньої роботи

Так, так, знаю, як в перші роки шлюбу хочеться створити собі образ такої собі ідеальної «Степфордські дружини», у якій ідеально все – від вишневого пирога до манікюру.

Але все це вимагає величезних енергетичних і тимчасових витрат. І ось ваш чоловік біля себе бачить не легку квітучу леді, а «затурканих» життям жінку. Більшості чоловіків важливіше не відсутність пилу в книжковій шафі, а енергія, що виходить від другої половини. А який вже тут любовний настрій, якщо ви вичавлені, як лимон, через справи, 80% яких самі ж собі і придумали!

ВАЖЛИВО! Спробуйте себе трохи розвантажити – наприклад, делегуйте частина домашніх справ близьким або найміть помічницю по будинку, освойте систему «флай-леді» і т.д. Побачите, як життя заграє новими фарбами.

2. Привнести щось нове в свою зовнішність, оточення або хобі

Швидше за все, ваш чоловік за роки подружнього життя вивчив вас до кінчиків нігтів на ногах. Йому вже не треба питати, чим ви займетеся на вихідні і який маршрут прогулянки виберете.

Так підкиньте йому і собі свіжих відчуттів! Напевно є те, що ви давно хотіли зробити – дерзайте! Особисто знаю панночку, яка освоїла стрип-пластику по онлайн-уроків. І відчуває себе королевою, а її чоловік, відповідно, – королем біля неї.

А мій друг дуже пишався тим часом, що його дружина за пару років самостійно вивчила англійську мову: так вона проводила час на прогулянках зі сплячим малюком!

Ах, так, і дозвольте нагадати: стара добра «Камасутра» – це не тільки прекрасний зразок індійської літератури, а й збірник гарячих ідей для вашої спальні.

3. Підкинути трохи дров у багаття романтики

Не буду радити вам романтичні сніданки, якщо ви не висипаєтеся з маленькою дитиною, але ось що стоїть практикувати:

  • обов'язкові поцілунки і обійми. Причому, з почуттям, толком, розстановкою – і ніяких «чергових» Чмоки в щоку;
  • пара-трійка любовних повідомлень в день. Причому, це може бути текст в месенджері або ручкою на клаптику паперу – та хоч кетчупом на бутерброді – аби нагадати, хто ви один одному;
  • частіше проводите час поза стінами будинку. Повірте, відпочинок на березі річки або прогулянка по парку набагато більше сприяють гармонійним відносинам, ніж перегляд серіалу;
  • не забувайте про такі елементарні речі, як «спасибі» за подану чашку чаю або запитати, як пройшов день.
    Одна моя чудова подруга любить повторювати: «Ми не повинні приймати один одного як даність. Будьте вдячні своєму чоловікові за те, що сьогодні він знову прийняв рішення бути з вами. А він, у свою чергу, повинен розуміти, який дивовижний світ всередині вас ».

Так що якщо у відносинах з чоловіком намітило охолодження – не варто панікувати. У вас є всі шанси «здати карти по-новому»!

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua