Аделія: значення імені, національність, характеристика

Аделія — гарне старовинне ім'я, яким у Середньовічній Європі було прийнято називати дівчат із знатних сімей. Нині воно популярне та поширене у багатьох країнах світу, а з недавнього часу стало використовуватися батьками дочок і в Україні.

Значення та походження

Це ім'я має німецьке походження. Як перекладається ім'я Аделія? Спочатку воно існувало як чоловіче ім'я Adal і означало “шляхетний”. Пізніше він став дуже популярним німецьким ім'ям для дівчаток.

Наразі жіноча форма імені має широке поширення у країнах Європи та Америки. Залежно від національності, ім'я Аделія звучить по-різному. В Англії це Едела, Еделл, у Франції – Аделі, Адель, у Польщі та Швеції – Аделя, у Латинській Америці – Аделіта.

Астрологічна та езотерична характеристика:

 • Знак зодіаку – Водолій.
 • Планета управитель – Уран.
 • День тижня середа.
 • Сприятливий колір – фіолетовий.
 • Щаслива кількість – 5.
 • Камінь-талісман – аметист.

Іменини у імені Аделія за католицьким календарем – 2 вересня, 20 жовтня. У православних святцях ім'я не значиться.

Аделія: значення імені, національність, характеристика

Дитинство і юність

Аделія – скромна і тиха дівчинка, що не завдає клопоту своїм батькам. Мало спілкується з однолітками, і воліє грати поодинці. Їй не нудно бути віч-на-віч із самою собою, і вона анітрохи не страждає від самотності.

Аделія добре розвивається, ласкава, догодлива і дуже вразлива. Грає у ляльки, любить займатися рукоділлям та допомагати матері по господарству.

Одним із улюблених занять для дівчинки з німецьким ім'ям Аделія стає читання книг. Як не дивно, їй подобається наукова та фантастична література. Дівчинка любить маленьких дітей і із задоволенням няньчиться з малюками.

У школі навчається добре, але через надмірну скромність не може проявити себе повною мірою. Намагається дружити з дівчатками старшими за себе. Велике значення має для неї підтримка дорослих — це багато в чому може визначити її долю.

Аделія має гарний голос і слух, і є всі шанси з успіхом закінчити музичну школу і розвиватися далі на цій ниві.

Подорослішавши, Аделія вже не настільки гостро потребує допомоги дорослих, але так само залишається тихою дівчиною. Вона, як і раніше, здається безпорадною, але це давно вже не так. Аделія приваблює людей своєю крихкістю та оманливою простотою, але якщо вимагатимуть обставини, вона ввічливо та інтелігентно вміє поставити людину на місце.

Аделія: значення імені, національність, характеристика

Доросла жінка

Жінка на ім'я Аделія вміє добре ладнати з людьми. Вона не терпить поспіху і не любить бурхливих проявів емоцій. Вона некваплива в рухах, схильна до ретельного обмірковування проблеми, але при цьому ніколи не спізнюється і все робить учасно.

Аделія дуже ранима і сентиментальна, але вважає неприпустимим прояв цих почуттів на публіці.

Значення імені Аделія наділило свою носительку бадьорістю та оптимізмом. Її сприятлива енергетика приваблює людей. Має прекрасні зовнішні дані. Аделія ретельно слідкує за собою і завжди добре виглядає. З'являючись щоразу в суспільстві в новому вигляді, вона дуже довго справляє враження молодості та свіжості.

Представниця цього імені рідко помиляється, а будучи впевненою у своїй правоті, може виявляти більшу наполегливість. Аделія має потяг до самолюбування, обожнює вишукані речі.

У Аделії добре розвинена інтуїція. З її допомогою вона знаходить вихід навіть із найважчих ситуацій.

Аделія: значення імені, національність, характеристика

Кохання та сім'я

Перед тим як вийти заміж, Аделія вважає за краще довго зустрічатися або перебувати в дружніх стосунках зі своїм обранцем. Короткі романи любові не для неї. Вона вибирає чоловіка, який зможе стати надійною опорою. Ця жінка не зазнає образ, принижень та сцен ревнощів.

Щоб почуватися спокійно та щасливо у шлюбі, їй необхідний чоловік, якому вона зможе повністю довіряти. Їй потрібна людина, з якою можна обговорювати проблеми та ділитися секретами.

Сім'я для Аделії посідає перше місце. Вона домашня людина і вважає за краще проводити вільний час у тихому сімейному колі. Із заміжжям жінка стає більш розкутою та впевненою.

В інтимних відносинах Аделія м'яка і поступлива, але її партнеру знадобиться чимало зусиль і терпіння, щоб жінка змогла розкритися йому. Її жорсткі моральні настанови не дозволяють розслабитися під час близькості.

Значення імені Аделія наділило її великими материнськими почуттями. Вона всім серцем любить своїх дітей та готова заради них на будь-які жертви.

Найкраща сумісність у Аделії з чоловіками на ім'я: Микита, Олексій, Ярослав, Георгій, Ілля.

Аделія: значення імені, національність, характеристика

Захоплення та професія

Аделія має безліч різноманітних захоплень. Заняття спортом, танцями, колекціонування чогось та моделювання одягу – їй подобається все. Мало того, Аделія готова нескінченно розповідати близьким про свої захоплення та переконувати їх у необхідності цього.

Аделія працьовита, але кар'єра та гроші не є для неї самоціллю. Її здатність привернути до себе будь-яку людину дозволяє їй користуватися повагою в колективі. Аделії довіряють, з нею радяться і просять у неї допомоги.

Значення імені Аделія виявило себе пунктуальністю та почуттям відповідальності. Вона може пропрацювати на одному місці багато років, не вимагаючи підвищення зарплати та просування по службі.

Аделія з успіхом може реалізувати себе у ролі манекенниці, стюардеси, психолога, дизайнера. Їй принесе задоволення робота кіно чи на телебаченні.

Аделія: значення імені, національність, характеристика

Ім'я Аделія: характеристика здоров'я

Здоров'я Аделії не можна назвати міцним, хоч і серйозними захворюваннями вона теж не страждає. З дитинства у неї недостатньо міцний імунітет, який з роками стає ще слабшим.

Аделія привчена стежити за своїм здоров'ям. Вона займається спортом та веде здоровий спосіб життя.

Її періодично турбують захворювання дихальних шляхів. У зрілому віці можливі проблеми із серцем та судинами.

Гороскоп імені

Значення імені Аделія залежить від того, під яким знаком зодіаку народилася дівчина:

 • Овен – справляє оманливе враження холодної особи. Оптимістка. Зберігає життєлюбність до глибокої старості.
 • Телець – жіночна та романтична. Вміло користується своїми зовнішніми даними.
 • Близнюки – активна та моложава. Віддає перевагу зручності у всьому.
 • Рак – загадкова та витончена. У всьому покладається лише на власну інтуїцію.
 • Лев – любить безліч уваги з боку чоловіків.
 • Діва — скромна та розумна особа. Все завжди робить правильно, не допускає помилок.
 • Терези – рідкісне поєднання жіночої чарівності з твердою волею і суворою вдачею. Аделія: значення імені, національність, характеристика
 • Скорпіон прагне все в житті переробити на свій розсуд.
 • Стрілець – має великий оптимізм. Звикла жертвувати своїми інтересами заради чоловіка та дітей.
 • Козеріг — цілеспрямована, терпляча, вольова.
 • Водолій – має гарний інтелект і здатна приймати рішення без огляду на оточуючих.
 • Риби – ранима, сентиментальна і мрійлива. Потребує сильного покровителя.

Найбільше ім'я Аделія підходить дівчаткам, народженим під знаком зодіаку Водолій чи Близнюки.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua