Сумісність імен Вікторія та Василь: проблеми та радості, які чекають на закоханих

Усі закохані рано чи пізно стикаються із труднощами у стосунках. Найчастіше проблеми починаються, коли молоді люди ступають на поріг сімейного життя. Відмінності в характерах, різні інтереси, погляди на майбутнє, відсутність пристрасті – все це призводить до сварок та розбіжностей, а іноді навіть до розлучень.

Щоб заздалегідь підготуватися до можливих неприємностей, варто докладніше дізнатися про характер партнера, його інтереси, захоплення, душевні переживання. Розповісти про це може, як не дивно, тлумачення імені. У цій статті детально описані імена Василь та Вікторія, сумісність цих людей у коханні та шлюбі.

Значення імені Василь

Ім'я Василь багатьом здається занадто “простим”, насправді воно має грецьке коріння і перекладається як “цар”, “царський”. У дитинстві хлопчик із цим ім'ям поводиться стримано та врівноважено, чим дуже тішить своїх батьків. Вася ніколи не нахабніє, навіть на майданчику може довго стояти і чекати, поки інша дитина пограє іграшкою, але в жодному разі не стане її забирати.

Сумісність імен Вікторія та Василь: проблеми та радості, які чекають на закоханих

Василь спокійно переносить різні труднощі, за своєю натурою активний, інтелігентний та чутливий. Сильно залежить від думки оточуючих. Намагається завжди проявляти себе стримано і спокійно, що в нього чудово виходить.

Василь у шлюбі

Якщо говорити про сумісність Василя та Вікторії, відповідь буде неоднозначною. Васю, в принципі, важко назвати сімейною людиною. Цей чоловік настільки прагне досконалості, що намагається встигнути завжди і скрізь, а це дратує його дружину. До близьких Василь не прив'язується, не втручає їх у свою долю. Однак конфліктними його відносини теж не будуть – Василю легко вдається уникнути сварок, знаходячи “золоту середину” у всіх ситуаціях.

Значення імені Вікторія

Вікторія – тверда, рішуча, впевнена у собі. Іноді буває надто впертим, особливо якщо справа стосується її просування до мети. Має феміністські нахили. Бореться за рівноправність жінок і чоловіків, вважає, що останні часто принижують та ображають жінок.

Сумісність імен Вікторія та Василь: проблеми та радості, які чекають на закоханих

Дівчинка Вікторія зазвичай переймає батьківські риси характеру. Буває бойовою та наполегливою, на роботі поводиться діловито, любить роздавати вказівки. Незважаючи на це, Віка – спокійна, стримана і виявляє свої наполегливість і запал повністю тільки тоді, коли в цьому є необхідність.

Вікторія у шлюбі

До питання вибору обранця Вікторія підходить дуже відповідально. Не дивно, що сумісність імен Вікторія та Василь у шлюбі становить лише 40%. Ця жінка дуже норовлива, любить висувати вимоги, і далеко не кожен партнер зможе їм відповідати.

Щастя в шлюбі чекає на Вікторію тільки з чуйним, дбайливим чоловіком, перед яким вона зможе повністю відкритися і перетворитися на маленьку, тендітну, беззахисну дівчинку. Звідси стає зрозуміло, чому сумісність імен Василь та Вікторія у сімейному житті становить лише 40 %. Для Васі близькі та рідні майже не бувають на першому місці. Чоловіка більше турбує його власний добробут, а не забаганки дружини.

Сумісність імен Вікторія та Василь: проблеми та радості, які чекають на закоханих

Сумісність імен Вікторія та Василь

Як уже вдалося зрозуміти, щасливу сім'ю цим людям навряд чи вдасться збудувати. Віка і Вася мають надто різні характери та погляди на життя, тому в їхньому союзі виникатиме багато сварок і розбіжностей.

Василя дратує легковажність та простота Вікторії. Віка також нервується через спосіб життя свого чоловіка, про що не соромиться йому регулярно нагадувати. Варто зазначити, що сумісність імен Вікторія і Василь у коханні становить 70 %, оскільки між ними все ж таки можуть розгорятися всі ті почуття, властиві закоханим парам. Однак з настанням побутових труднощів позитивні емоції згасають, поступаючись місцем ревнощів, образ, суперечок, сльоз і криків.

Сумісність імен Вікторія та Василь: проблеми та радості, які чекають на закоханих

Вирішення проблем

У шлюбі Вікторія гарна господиня і дбайлива дружина, проте часто ця жінка буває впертою, і саме ця риса її характеру може негативно позначитися на стосунках. Вікі варто контролювати своє бажання посперечатися, якщо вона хоче зберегти поточний шлюб.

Василь дуже емоційний. У гніві втрачає відчуття реальності, може “наламати дров”. Через це відбуваються основні конфлікти. Чоловікові з цим ім'ям треба навчитися контролювати негативні емоції та не виплескувати їх на своїх близьких.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua