Значення імені Альона: походження, характер та доля, сумісність

Працьовита, відповідальна, безстрашна, загадкова – так можна коротко описати Олену. Значення імені представляє інтерес для його власниць. Стане в нагоді ця інформація також мамам та татам, які планують дати його своїй дочці. Отже, що означає ім'я, який вплив вона на характер і долю? У статті містяться відповіді на ці запитання.

Яке походження та значення імені Альона

Спочатку варто розібратися в тому, звідки воно взялося і що означає. Яке значення і походження імені Альона? Найпопулярніша версія говорить, що воно утворилося від давньогрецького Хелене. Якщо дотримуватися цієї теорії, то на нашу мову ім'я перекладається як «сяюча», «сонячна». «Смолоскип», «світлоч» – інші можливі його значення.

Значення імені Альона: походження, характер та доля, сумісність

Деякі дослідники припускають, що Олена – позацерковний варіант імені Олена. Якщо віддати перевагу цій версії, то його значення – “вогненна”, “червона”. Нарешті, висловлюються і припущення, що Альона – коротка форма імені Магдалена.

Важливі особливості

Планета-покровитель – Сонце.

Знаки Зодіаку – Стрілець, Лев, Овен.

Сприятливі кольори – Червоний, Жовтий.

Дерево-талісман – Вишня.

Рослина-талісман – Лаванда.

Камінь-талісман – Хрізоліт, Алмаз, Геліотроп.

Тотемна тварина – Скарабей.

Сприятливий день – Неділя.

Зменшувально-пестливі варіанти

Як друзі та родичі можуть звертатися до Олени? Скорочену назву можна вибрати з кількох варіантів. Олена, Еля, Аля – щойно не звертаються до Олени. Оленка, Елічка, Оленка, Оленка, Льончик, Оленка – ласкаві форми.

В дитинстві

Батькам, які збираються так назвати дочку, корисно дізнатися значення імені Альона для дівчинки. Це спокійна, тиха і розважлива не по роках дитина, яка практично не завдає клопоту матері та батькові. Альона із задоволенням порається з плюшевими іграшками та ляльками, слухає казки.

Значення імені Альона: походження, характер та доля, сумісність

Малятко відрізняється чуйністю та добротою, із задоволенням відгукується на прохання про допомогу. Вона легко знаходить спільну мову з ровесниками та старшими дітьми. Вони тягнуться до неї, підкорені її дружелюбністю та готовністю веселитися.

Маленька Олена жіночна та кокетлива. З ранніх років для неї важливі гарні вбрання. Характер у неї незалежний, з будь-якого питання вона має власну думку.

Підліток

Якою стає у підлітковому віці володарка імені Альона? Для дівчинки, яку так звати, дуже важлива свобода. Батьки в жодному разі не повинні тиснути на дочку, вторгатися в її особистий простір. Олена – людина справедлива, принципова, чесна. Вона не здатна на обман, на щирість чекає і від інших. Якщо хтось звернеться до неї з проханням про допомогу, вона неодмінно виявить її.

У школі Олена навчається загалом добре. У дівчинки чудова пам'ять, вона швидко запам'ятовує новий матеріал. Їй практично не доводиться докладати зусиль для того, щоб отримувати добрі позначки. Це може зіграти їй погану службу, якщо вона через якусь причину від шкільної програми відстане.

Олену рідко можна застати на самоті. Власниця імені практично завжди оточена друзями. Її щирість та прямота приваблюють людей.

Характер

Якою стає у дорослому віці володарка імені Альона? Характер її мало змінюється. Ця жінка – лідер за вдачею, вона легко підкоряє собі інших людей, захоплює їх за собою. У неї з будь-якого питання є власна думка, вона із задоволенням висловлює її. Чужі погляди Олену не цікавлять.

Значення імені Альона: походження, характер та доля, сумісність

Цю жінку дуже рідко можна застати в поганому настрої. Щоб не відбувалося, вона зберігає здатність радіти життю. Якщо до Олени звернутися по допомогу, вона не відмовить. Близькі люди завжди можуть покластися на цю даму.

Звичайно ж, володарка імені має і негативні риси. Олена – людина, яка не любить демонструвати свої справжні емоції оточуючим. Тільки обраним людям вона дозволяє зазирнути в душу. Через те, що вона не дає своєчасного виходу негативним емоціям, вони можуть накопичуватися в ній. Також не можна не відзначити балакучість Олени. Нерідко вона не дозволяє своєму співрозмовнику вставити слова. Довіряти свої секрети цій жінці не варто, тому що про них відразу дізнаються всі.

Доля

Як впливає значення імені Альона на долю дівчини? Насамперед слід згадати про те, що вона не належить до категорії кар'єристок. Олена має всі якості для того, щоб підкорювати висоти, проте вона рідко прагне цього.

Значення імені Альона: походження, характер та доля, сумісність

Для неї важливо, щоби робота не відривала від сім'ї. Також володарку імені ніщо не змусить займатися справою, яка їй не подобається.

Вибір професії

Як значення імені Альона впливає вибір професії? Найбільш цій жінці підходить робота, що передбачає постійне спілкування з людьми. Також варто враховувати, що за вдачею вона лідер, якому легко вдається вести за собою натовп.

Значення імені Альона: походження, характер та доля, сумісність

Політик, викладач, соціальний працівник, менеджер, журналіст – варіантів існує безліч. Головне – щоб справа, якою займається Олена, її справді захоплювала. Також важливо, щоб їй не доводилося працювати за умов суворого графіка. Ця жінка вважає за краще самостійно планувати свій час.

Кохання, секс

Яка в коханні Альона? Що означає ім'я, якщо говорити про стосунки його власниці з протилежною статтю? У виборі партнера ця жінка прискіплива і педантична. Вона не звертатиме уваги на матеріальні цінності. Найбільше значення має багатство внутрішнього світу. Доброта, щедрість, сила – це ті якості, які Альона цінує у чоловіках.

Значення імені Альона: походження, характер та доля, сумісність

Людина, якій вдасться завоювати її, буде щедро винагороджена за це. Ця жінка вразить його своїм палким темпераментом. Олена – пристрасна та винахідлива коханка, вона завжди готова до сміливих експериментів. Вона отримує величезне задоволення від сексу, завжди дбає про те, щоб доставити його та партнеру.

Шлюб, сім'я

Олена – жінка, яка ніколи не відчуває нестачі у шанувальниках. Заміж вона виходить досить рано, сімейний союз прагне будь-що зберегти. Вона – дбайлива та любляча дружина. Роль лідера Альона може поступитися дружині в тому випадку, якщо він є сильною та самодостатньою особистістю. Відомого чоловіка вона м'яко спрямовуватиме. Альона може заробляти більше за чоловіка, проте прагне підтримувати в ньому відчуття, що він є здобувачем.

Домашню роботу ця жінка виконувати не любить, проте може привчити себе до цього заради своїх близьких. Мати з неї виходить зразкова.

Сумісність із чоловічими іменами

Найбільша ймовірність міцних стосунків у Олени з чоловіками, яких назвали таким ім'ям, як Іларіон, Кирило, Леонтій, Мирон, Самуїл, Семен, Тимур, Фаддей, Ян, Ярослав.

Найменша ймовірність міцних стосунків у Олени з чоловіками, яких назвали Артемій, Борис, Володимир, Георгій, Данило, Дмитро, Єгор, Костянтин, Наум, Яків.

Хобі, захоплення

Чи впливає значення імені Альона на захоплення його володарки? Ця жінка – людина настрою, вона миттєво спалахує і швидко остигає. Сьогодні Альона може захоплюватися комп'ютерним дизайном, а завтра перейде на в'язання.

Значення імені Альона: походження, характер та доля, сумісність

Найбільший інтерес викликає творча діяльність. Альоні подобається створювати щось своїми руками.

Здоров'я

На жаль, володарка імені не може похвалитися міцним здоров'ям, має слабкий імунітет. Нирки, кишківник, хребет – її проблемні місця. Підвищена емоційність Олени призводить до того, що вона дуже схильна до нервових зривів, розладів.

Також варто відзначити, що володарка імені ще в дитинстві може зіткнутися із проблемою зайвої ваги. Батьки повинні привчити дочку до правильного харчування, стежити за тим, щоб вона віддавала перевагу корисним продуктам. Також Альоні у будь-якому віці показані заняття спортом.

Гороскоп

Що ще можна розповісти про значення імені Альона, характер його володарки? Не можна не згадати про те, що великий вплив на цю жінку мають знаки Зодіаку.

 • Овен. Авторитарність – відмінна її риса, вона дається взнаки і вдома, і на роботі. Альона постійно конфліктує з оточуючими, чи це її колеги чи домочадці. Запальність та емоційність шкодять їй, стають перешкодами на шляху до успіху. З чоловіками у Олени-Овна стосунки не складаються, вона має всі шанси прожити життя на самоті.
 • Тілець. Владна, самовпевнена, маніпулююча – така жінка. Альона-Телець вміє підкоряти людей своїй волі, домагатися від них бажаного. З чоловіком, якому вдається завоювати її серце, вона стає беззахисною та м'якою. Заради кохання ця жінка здатна зробити будь-які безумства.
 • Близнюки. Дотепна, приваблива, енергійна – так можна описати її коротко. Альона-Близнюки заражає оточуючих своїм оптимізмом. Може здатися, що її життя є суцільним святом. Чоловікам ця жінка подобається, завжди оточена шанувальниками. Заміж вона може виходити кілька разів, тому що легко рве набридлі стосунки.
 • Рак. Неусидлива, метушлива, пасивна – така жінка. Альона-Рак схильна у всіх своїх невдачах звинувачувати злу долю. У шлюбі вона рідко буває щасливою.
 • Лев. Ця жінка завжди прагне перебувати у центрі уваги. Захоплення оточуючих підживлює її гордість. Людей дратує марнославство Олени-Льва. У сім'ї вона справжній тиран, що забороняє домочадцям обговорювати власні рішення.
 • Діва. Ця жінка ніколи не піде на поводу у емоцій, вона відрізняється жорсткістю та принциповістю. Навколишнім може іноді здаватися, що Альона-Дева народилася з докладним життєвим планом, який вона точно слідує. Її самоорганізація нерідко дратує людей. Через це у Олени не складається й особисте життя.
 • Терези. Комунікабельна, відкрита, активна – так можна описати її коротко. Альона-Терези – душа будь-якої компанії. Спілкуватися з нею нелегко, оскільки вона вважає за краще говорити, а не слухати, що може втомлювати людей. Вона веде активний спосіб життя, намагається всюди встигати. Багато чоловіків намагаються завоювати її, проте вдається це лише хлопцеві, схожому на її ідеал. У глибині душі вона мріє про серйозні та стабільні стосунки.
 • Скорпіон. Ця жінка емоційна, запальна, вразлива, дратівлива. Вона не вміє контролювати свої емоції, що шкодить їй у всіх життєвих сферах.
 • Стрілець. Енергійність, незалежність, мінливість – якості, які притаманні цій жінці. Їй не вдається створити міцну сім'ю, ні побудувати кар'єру. Свої проблеми Альона-Стрілець вважає за краще перекладати на чужі плечі.
 • Козеріг. Розважливість, вимогливість, щедрість – якості, які вона має. Альона-Козеріг прагне досконалості у всьому, тому живеться їй нелегко. Несерйозних і дріб'язкових людей ця жінка зневажає.
 • Водолій. Ця жінка незалежна, прониклива та інтелігента. Ніщо не змусить її втручатися в чуже життя, вона коректно ставиться до думки та почуттів інших. Якщо вона зустріне чоловіка, який не посягатиме на її свободу, то із задоволенням вийде за нього.
 • Риби. Делікатна, добродушна, чутлива – так можна описати її кількома словами. Ця жінка вміє закохуватися з першого погляду. Вона завжди оточена чоловіками, яких приваблює її загадковість.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua