Жіночі іспанські імена та їх значення

Правильно підібране ім'я допомагає зміцнити здоров'я та усунути негативні програми, які можуть тягнутися з минулих життів. Підібрати ідеальне ім'я досить складно, оскільки, незважаючи на велику кількість описів, воно надає на дитину індивідуальний вплив. Хоча є певні риси характеру, які зустрічаються у кожної володарки певного імені. Наприклад, ім'я Даша нерідко прирікає жінку на самотність.

Жіночі іспанські імена та їх значення

Сьогодні ми обговоримо іспанські жіночі імена та їхнє значення. Вони відрізняються гарним звучанням і досить популярні у цій колоритній країні. Але вибір гарного іспанського імені має перш за все ґрунтуватися на тому, наскільки підходить воно дівчинці. “Приміряйте” оніми, поки не знайдете ідеальне для своєї дитини.

Аріадна

Ім'я грецького походження має кілька перекладів – “вірна дружина” та “правляча”. Власниця цього оніму має дуже прагматичний характер і високі сексуальні потреби. Вона досить потайлива, часом буває дещо розважлива. При цьому Аріадна рано одружується, але перший шлюб рідко буває міцним.

Бланка

Жіночі іспанські імена та їх значення

У перекладі з латинського ім'я означає “біла”, “чиста”. Його родоначальницею стала королева Анжуйська Бланка (1280-1310 рр.). Мабуть, у характері володарки цього імені є примхливість і гордість. При цьому вона любить розкіш і має вроджене почуття прекрасного.

Бланка товариська та емоційна. Вона потребує турботи і любові, оскільки часом нагадує маленьку примхливу дівчинку. Однак у неї є незламна воля, яка проявляється за потреби.

Вероніка

В іспанському варіанті наголос падає на “про”. Це єдине, що відрізняє його від звичного нам імені, яке найчастіше скорочують до “Ніка”.

Вероніка рухлива та емоційна. Однак дуже відхідлива і незлопамятна, рідко фокусується на певній емоції, нехай навіть негативній. Вона легко домагається любові оточуючих завдяки веселій вдачі. При цьому їй здається, що вона не здатна на глибокі почуття.

Чоловіку Вероніки слід бути дуже обережним, тому що її легкість і самовпевненість здатні перетворити його на слухняне створення, яке виконуватиме її капризи.

Доротея

Жіночі іспанські імена та їх значення

Ім'я має давньогрецьке походження і означає “дарована Богом”. При всій своїй жіночності вона має дещо чоловічий характер – сміливість, принциповість, вміння говорити те, що думає. Вона прагне незалежності і покладається лише він.

Не боїться вона й чоловічих професій. Вона любить активну працю та діяльність, яка потребує певних зусиль. Лише чоловік із сильним характером може стати для Доротеї гідною парою.

Ісабель

Це іспанський аналог російського імені Єлизавета. Він має італійське походження і такі варіанти, як Белла, Ісбайл, Ішибел. Ім'я означає “бог – моя клятва”. Власниця цього імені – особистість безкорислива та щира. При цьому її характер досить норовливий і примхливий.

Вона схильна до самотності. Рідко буває задоволена існуючим станом справ. Навіть якщо Ісабель досягає своїх цілей, вона все одно нещасна. Вона бачить всі недоліки оточуючих – і часто відкрито говорить про них. Відрізняється закоханістю.

Інес

Це ім'я має іспанське походження та перекладається як “чиста”. Це імпульсивна особистість, якій, немов повітря, необхідне насичене життя. За відсутності виховання Інес здатна поводитися грубо і образливо.

Власниця цього імена – закрита особа. Вона має звичку критикувати всіх і вся. Приймаючи рішення щодо свого особистого життя, Інес керується не почуттями, а практичними міркуваннями.

Кароліна

Жіночі іспанські імена та їх значення

Жіноча версія імені Карл у перекладі позначає “мужній”. Кароліна дещо відірвана від реальності. Вона дуже самолюбна, але при цьому не дуже активна, тому її амбіції часто залишаються незадоволеними.

Кароліна – володарка чудової інтуїції. Вона рідко приймає рішення, керуючись тим, що ми звикли називати здоровим глуздом. Вона досить товариська, має багато друзів. Якщо їй вдається активізувати власний потенціал, вона може швидко досягти успіху.

Консуело

Жіночі іспанські імена та їх значення

Цей онім знаменитий на весь світ завдяки героїні Жорж Санд. Істинно іспанське жіноче ім'я, яке перекладається як “втіха Божої Матері”. Власниця цього імені відрізняється потребою домінувати. Деколи вона навіть не усвідомлює, навіщо їй перемога. Її девіз: “Швидше, вище, сильніше”. Навіть якщо в цьому немає потреби.

Консуело – особистість організована, часом зухвала. Вона також відрізняється артистичністю та розвиненою уявою.

Каміла

Він мусульманського походження в перекладі з арабської означає “найкраща”. Проте воно входить до списку іспанських жіночих імен сьогодні. Власниця цього імені за натурою неконфліктна та інтелігентна. Вона емоційна, але ретельно приховує свої почуття від людей, що її оточують. Вона також егоїстична (втім, як і всі люди), уперта. Почате завжди доводить до кінця.

Вона порядна, ніколи не дає порожніх обіцянок та не переносить брехні. Може бути надто прямолінійною.

Лаура

Він італійського походження, але входить до списку популярних іспанських жіночих імен. Буквально перекладається як “лаврове дерево”. Власниця цього оніму – особистість активна та цілеспрямована. Вона швидко ухвалює рішення і навіть здатна на героїчні вчинки. Лаура відрізняється сміливістю та безкомпромісністю. Помилок вона не прощає навіть собі.

Паула

Це онім латинського походження, який є похідним від імені Павла. Але сьогодні вважається найпопулярнішим жіночим іспанським ім'ям. У перекладі означає “маленька”, “скромна”. Однак володарка цього імені дуже суперечлива. Вона буває як невпевненою в собі, так і гордою та неприступною. Паула хоче і вміє справляти гарне враження на оточуючих, але перша ж критика виводить її із себе. При цьому вона не позбавлена чуттєвості та чарівності. Основним її недоліком є нездатність доводити до логічного кінця розпочате.

Вибір іспанського імені для дівчинки

Жіночі іспанські імена та їх значення

Безумовно, вищеописані онимы – єдині поширені Іспанії. Серед популярних жіночих імен також є такі:

 • Мілагрос (пам'ятаєте Міллі з “Дикого ангела”?).
 • Анхеліка.
 • Кончіта (зменшуюче від Консепсьйону, дається на честь непорочного зачаття Діви Марії).
 • Летісія.
 • Пілар.
 • Трінідад (свята Трійця).
 • Есмеральд.

Слід зазначити, більшість іспанських імен дво- і трехсоставные. Дуже часто перше ім'я надається дівчинці на честь Діви Марії. Наприклад:

 • María del Amparo – Марія Покровителька.
 • María de la Anunciación – Марія Благовісна.
 • María de la Luz – Світла Марія.
 • María de los Milagros – Марія Чудотворна.

При цьому переважно використовують друге ім'я, нерідко скорочуючи його до таких форм, що іноземці не здатні вловити жодної схожості між повним і зменшувальним.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua