Сумісність Олександра та Анастасії у коханні та шлюбі

У цій статті розглянемо сумісність Олександра та Анастасії. Спробуємо з'ясувати, чи варто цим двом намагатися будувати стосунки або краще не витрачати час даремно, а вирушити на пошуки дійсно підходящої кандидатури. Звичайно, не слід покладатися лише на таку характеристику сумісності. Деколи навіть найнесподіваніші і, здавалося б, неможливі союзи, тривають все життя. А люди, які були повністю сумісні, не проживають разом та року.

Сумісність Олександра та Анастасії у коханні та шлюбі

Настя, Анастасія

Перш ніж обговорити сумісність Олександра та Анастасії, слід дізнатися про коротку характеристику кожного з них. Настінка – це дуже добра і чуйна дівчина, яка завжди готова прийти на допомогу, підтримати, дати пораду. Настя дуже влюблива натура, тому їй слід бути обережнішим при виборі партнера. Поруч із цією дівчиною має бути справжній чоловік, який зможе захистити її, охоронятиме протягом усього життя.

Варто зазначити, що Настя – це вроджений лідер, і вона точно знає, чого хоче від життя. Проте чоловіка собі шукає сильного, який зміг би підкорити як її серце, а й характер. Така сильна та незалежна, вона хоче бути маленькою дівчинкою в руках свого чоловіка. Але через свою довірливість часто вибирає не того. Заміж зазвичай виходить рано. Стає прекрасною матір'ю та господинею, дуже любить свого чоловіка і того ж чекає від нього.

Олександр, Олександр

Олександр – це справжній чоловік. Все, що має в житті, – виключно його заслуга. Він багато працює, щоб добитися фінансової незалежності і хорошого становища в суспільстві, але вкрай потребує того, щоб поряд з ним була мудра і розуміюча жінка, якою є Анастасія. Вона завжди зможе вислухати і підтримати чоловіка, дати слушну пораду або просто заспокоїти після важкого трудового дня.

Коли Сашко зустріне Настю, він просто зачарований її красою. Вони швидко порозуміються, їх спілкування буде легким і невимушеним. Можуть виникнути деякі непорозуміння через химерного характеру Насті, але якщо Сашко закохається по-справжньому, то вважатиме це однією з головних переваг Анастасії.

Сумісність імен Олександр та Анастасія

Можна без жодних сумнівів сказати, що Сашко та Настя – це ідеальна пара. Вони зможуть створити хорошу та міцну родину, але лише за умови, що боротимуться за своє щастя разом.

Сумісність Олександра та Анастасії у коханні та шлюбі

Перші роки життя можуть виявитися складними, оскільки Саші потрібна підтримка та теплота від дружини, а Настя може ще сумніватися, чи вона вірна зробила вибір. Але поступово дівчина зрозуміє, що краще за чоловіка, ніж Олександр, вона просто не знайде. З народженням дітей вона повністю присвятить себе сім'ї, а всю свою теплоту, ніжність та любов даруватиме маленьким Олександровичам і, звичайно, своєму чоловікові.

Олександр зможе підкорити Настю повністю, він позбавить дівчину прагнення до лідерства і стане справжнім главою сім'ї. Цій парі слід якомога більше часу проводити разом: у вихідні відвідувати театри та ресторани, а у відпустку краще вирушити кудись на острови, щоб забути про всю побутову суєту.

Сумісність Олександра та Анастасії у коханні та шлюбі

Деякі можуть поставити під сумнів сумісність Олександра та Анастасії, але подружжя знову і знову доводитиме всім, що вони здатні створити ідеальну сім'ю. Настя здобуде в особі Сашка вірного та надійного чоловіка, який укриє її від усіх життєвих негараздів. А Олександр просто зачарований своєю дружиною, її вмінням викласти себе у суспільстві, манерою поведінки. Незважаючи на всі складнощі, вони зможуть знайти безліч точок дотику.

Слабкі місця пари

Незважаючи на високий відсоток сумісності Олександра та Анастасії, ця пара має свої слабкі сторони, які можуть не лише створювати конфлікти у сім'ї, а й призвести до її розпаду.

Сумісність Олександра та Анастасії у коханні та шлюбі

  1. Зрада чоловіка. Настя ніколи не зможе пробачити свого чоловіка, якщо він вибере іншу жінку, та ще й не повідомить її про це, а житиме на два фронти. Якщо дівчина дізнається про таку зраду, то про примирення і мови бути не може.
  2. Надмірна активність Насті. Після важкого трудового дня Сашко прагне додому, щоб відпочити в родинному колі, набратися сил перед завтрашнім днем. А Насті може захотітися пригод, вона непередбачувана, і якщо вчора була спокійна, то завтра може спалахнути, мов вулкан. Такий ритм життя може не сподобатися спокійному Сашкові, і через це виникатимуть постійні конфлікти. Щоб їх уникнути, Насті слід навчитися відчувати настрій чоловіка, а йому потрібно частіше виводити дружину у світ.
  3. Зіткнення характерів. Саша та Настя – це сильні особистості, які прагнуть лідерства. Добре, якщо Олександру вдасться підкорити Анастасію, а якщо ні, то сварок та конфліктів просто не уникнути.

Тепер ми знаємо, наскільки імена Олександра та Анастасії сумісні. Вони можуть створити хорошу та міцну сім'ю, але тільки якщо боротимуться за своє щастя разом.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua