Ім'я Вів'єн: походження, характер та значення

Коли в пам'яті оживає ім'я Вів'єн, відразу ж згадується і легенда британського кіно, що є втіленням аристократизму та витонченості, зеленоока Скарлетт — Вівіан Мері Хартлі, яку мільйони телеглядачів знають як Вів'єн Лі. То яке ж воно — це дивне ім'я, які жінки є його власницями, і якими рисами характеру це ім'я наділяє їх? Спробуємо розібратися.

О, це незвичайне ім'я!

Вів'єн — ім'я, походження якого ми й вивчатимемо. Коріння його сягає далекого минулого. Є версія, що вона має латинське походження, а в перекладі означає “жива”. Такі жінки завжди точно уявляють і знають, як саме повинні чинити зараз. Навіть у юному віці вони мають заслужений авторитет.

Ім'я Вів'єн: походження, характер та значення

З часом така особливість особистості набуває дуже чіткої спрямованості завдяки впливу обставин життя. Рід діяльності, який жінка вибирає, і буде для неї областю застосування сил. Друзі та колеги чудово знають: Вів'єн – та людина, на яку завжди можна покластися. Щоправда, на збереження такого статусу жінка може розтратити практично всі сили як моральні, так і фізичні.

Про зовнішність…

Повертаючись до біографії однієї з найкрасивіших акторок світового кінематографа, не можна не зупинитися на одному спогаді Лі Вів'єна. Жіноче ім'я завдяки їй стало настільки популярним, що після виходу 1939 року фільму «Віднесені вітром» багатьох народжених дівчат стали називати саме так. В одному з інтерв'ю журналістам Вів'єн Лі розповіла сімейну історію про те, що її мама, будучи вагітною, щодня милувалася Гімалаями. Жінка була впевнена, що якщо в цей період дивитися на щось красиве, і дитина народиться дуже красивою. Тепер уже всі знають, що вона мала рацію.

Ім'я Вів'єн: походження, характер та значення

Сучасні дівчата, що носять ім'я Вів'єн, намагаються відповідати образу, створеному майже 80 років тому, бажаючи бути най-най. І водночас, можуть проявити нерозбірливість у процесі формування свого іміджу. Їм набагато важливіше зручність та якість одягу, ніж те, наскільки стиль її відповідає моді сьогоднішнього дня. Єдине правило, якого повинні дотримуватися жінки з таким ім'ям – необхідність стежити за тим, щоб їх костюм не руйнував враження про них як про людей, які заслуговують на повну довіру. Адже саме таке враження ці пані й мають справляти на оточуючих.

Поговоримо про значення

А що означає ім'я Вів'єн? Справді, це ім'я, незважаючи на його незвичність та красу, не так часто трапляється в Україні, як Таня, Маша, Наташа. Але тим, хто його носить, теж цікаво дізнатися про його значення.

Як ми вже сказали, ніжне ім'я Вів'єн є уособленням вірності та надійності. На сьогоднішній день воно дуже поширене на просторах США та Франції, так називають дівчаток. Дивно, але лише два-три десятки років тому це ім'я часто зустрічалося і серед чоловіків — хлопчиків називали Вівіан. Зараз ця традиція відходить у минуле.

Ім'я Вів'єн: походження, характер та значення

Деякі фахівці, які присвятили життя вивченню значень імен та їх впливу на характер власника, дотримуються тієї точки зору, що таке ім'я означає «енергійний» чи «життєвий».

Про якості власника

Ім'я Вів'єн пророкує своїй володарці, що з дитинства вони будуть мати авторитет і виявляться серед улюбленців. Згодом панночки знайдуть цій здатності чітке застосування і будуть використовувати її, щоб досягати своїх цілей.

Крім цього, характер жінок з таким ім'ям прикрашає те, що вони готові надати будь-яку допомогу або дати необхідну в якійсь ситуації пораду.

Ім'я Вів'єн: походження, характер та значення

Самодостатність допоможе сформувати у володарках цього імені прагнення реалізувати плани, якщо вони хоч трохи відображають власну вигоду таких жінок. Ім'я Вів'єн, що отримало з народження, мають неординарний склад розуму і неймовірний інтелект. Дівчата і жінки охоче приступають до вирішення будь-якого завдання і здійснюють її дуже несподіваним чином.

Робочі моменти

Дівчата і жінки, що носять це красиве ім'я, цілком можуть обрати самовдосконалення як єдино вірний життєвий шлях. А потім, коли вони помічають межу свого розвитку, повертаються до реального середовища, почуваючи себе абсолютно беззахисними. Але цей стан буде недовгим, тому що як жінки отримують новий орієнтир, вони знову починають втілювати свої ідеї та задуми.

У колег і товаришів по службі складається образ Вів'єн як жінки з відкритою душею і серцем. Щоправда, володарки цього імені не поспішають ділитися своїми ідеями з оточуючими. Звикнувши поступово до оточення, вони починають почуватися комфортніше і досягають разючих результатів, адже тепер вони — частина дружного і дуже згуртованого колективу.

Прояв у коханні

Самодостатність робить жінок із цим гарним ім'ям людиною, котрій любов — явно не предмет першої необхідності. Вони дуже перебірливі у будь-яких намічаються зв'язках – чи це дружба, чи близькі взаємини. Але і в першому, і в другому випадку партнер зобов'язаний повністю відповідати критеріям ідеалу, тому що в іншому випадку Вів'єн зможе без нього легко обійтися.

Але якщо все ж таки перебуває людина, яка підходить під встановлений опис і всі необхідні вимоги, то Вів'єн цілком зможе віддатися почуттю безоглядно і самозабутньо. Це буде, мабуть, найкращим виявом сумісності двох людей. Саме це і стане дуже приємною несподіванкою для партнера, який буде введений в оману зовнішньою закритістю та відчуженістю жінки.

Ім'я Вів'єн: походження, характер та значення

Отже, ми вже розібралися, якими бувають жінки, названі Вів'єн, значення імені та його походження теж не залишилося осторонь. Залишилося сказати небагато: близьким та друзям таких дам треба знати, що володарки цього імені будуть готові на різні жертви заради людей, дорогих серцю. Також важливі для них і справжні дружні стосунки.

У питаннях особистого життя багато залежатиме від вірності та щирості партнера. Жінки з таким ім'ям завжди проявляють себе як чудові дружини та люблячі батьки.

До речі, дами, що носять це ім'я, мають здатність радіти простим речам і насолоджуватися кожною прожитою хвилиною. З такими людьми дуже приємно бути поруч.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua