Значення імені Аліка (повне ім'я): походження, характер та доля

На світі стільки гарних, звучних та незвичайних імен, що все не перелічиш! Тому кожна пара в момент, коли наважується завести дитину, стикається зі складним вибором. Адже всім мамам та татам хочеться знайти те, що прикрасить малюка, наділить його гарним характером та подарує щасливу долю. У поточній статті ми розглянемо ім'я Аліка, повну характеристику імені та його вплив на господиню.

Походження та значення

Наука антропоніміка була вигадана для того, щоб люди змогли краще зрозуміти себе, розібравшись в особливостях свого імені. Фахівці “копають” у глибину століть, намагаючись зрозуміти, як впливає те чи інше ім'я на свого носія. Але перш, ніж подати повну інформацію з цього приводу, слід зазначити, що ім'я Аліка має грецьке коріння. І перекладається як “захисниця”. Тому експерти говорять, що для дівчинки це ім'я має позитивне забарвлення. Адже ім'я Аліка (повна форма може звучати і як Анжеліка, Алевтина, але у статті йдеться про самостійне ім'я) захищає дитину від заздрісників, злих поглядів, псування та іншого негативного впливу. А також посилює прагнення господині до справедливості, правди, загальної рівності та іншого.

Значення імені Аліка (повне ім'я): походження, характер та доля

Особливості імені

Згідно з наукою, що вивчає вплив небесних тіл на людину, ім'я Аліка ідеальне для дівчаток, народжених під заступництвом наступних знаків Зодіаку: Рак, Риби, Водолій, Стрілець. Також разом із ім'ям дівчинка отримає такі талісмани:

  • циркон – камінь-талісман;
  • волоський горіх – рослина, що приносить удачу;
  • вовк – тварина-покровитель.

За бажання, батьки можуть називати малечу Алюсею, Алечкою, Лікусею, Ликочкою. А сама дівчинка може представлятися Алією, Лікою чи навіть Анжелікою. Хоча останнє вважається повним ім'ям, і Аліка є його похідним.

Вплив дати народження на характер та долю

Значення імені Аліка (повне ім'я): походження, характер та доля

Згідно з дослідженнями, в залежності від пори року, в який дитина з'явилася на світ, особливості її характеру дещо різняться. Тому, прагнучи дізнатися Аліку краще, важливо враховувати і дату її народження:

  1. «Літні» панночки частіше за інших страждають від своєї довірливості та надмірної доброти, тому в основному поводяться тихо і трохи сором'язливо, в більшості випадків залишаються в тіні.
  2. «Весняні» дуже яскраві та незвичайні особистості, вони найчастіше вибирають для себе кар'єру актриси.
  3. «Зимові» наполегливі, наполегливі та впевнені в собі, найідеальніша професія для них – адвокат, де вони зможуть і за правду поборотися, і свій артистизм проявити.
  4. “Осінні” ніколи не підуть на поводу у оточуючих, на всі мають свою думку і дотримуються її до кінця.

Алюся в дитинстві

Значення імені Аліка (повне ім'я): походження, характер та доля

Майже від народження Аліка стає загальною улюбленицею. Вона дуже приваблива, допитлива і має живий розум. Все це призводить знайомих і незнайомих людей у таке захоплення, що вони закохуються в дівчинку буквально з перших хвилин спілкування. Крім того, Аліка дуже добра, ласкава, чуйна, вона завжди допомагає мамі по дому, слухається і, взагалі, радує близьких чудовим характером. Експерти зазначають, що як би малу не вихваляли і не носили на руках, це її анітрохи не зіпсує. І навіть навпаки. Усю ту доброту, яку Аліка отримає у дитинстві, вона повертатиме все своє життя оточуючим людям.

Юна Аля

У шкільні роки повне ім'я Аліка робить дівчинку дуже посидючою та терплячою. Завдяки цим якостям вона добре вчиться і, за бажання, може досягти всього, чого тільки захоче. Друзів Алі дуже багато, але серед них мало справжніх. Все тому, що дівчинка дуже добра, прагне всім допомогти порадою чи справою. Але люди не такі щирі, як їй здається, і часто користуються нею. Постійно зіштовхуючись із обманом, Аліка дедалі більше замикається у собі. Рідко кому розповідає про свої проблеми та переживання. А от чужі біди сприймає надто близько до серця, дуже переживає, забуваючи про себе.

Значення імені Аліка (повне ім'я): походження, характер та доля

Зовнішність юної Алі яскрава та приваблива. Що створює дисонанс із тихим і навіть скромним характером. Однак це також є родзинкою особи, що носить ім'я, що вивчається.

Доросла Аліка

Жіноче ім'я, яке ми вивчаємо у статті, позитивно впливає на свою носійницю. Адже з віком воно робить її гарною господаркою, спонукає цінувати комфорт та створювати затишок. Крім того, експерти зазначають, що з Алики вийде чудова дружина та мати. Вона може досягти неймовірних успіхів у кар'єрі. Але відмовиться від усього заради сім'ї. І не про це шкодуватиме. Навпаки, будучи домогосподаркою, жінка відчує себе разом. А якщо Аліка захоче поєднувати будинок та роботу, це їй вдасться з легкістю. Адже завдяки спокійному характеру вона блискуче розподіляє свій час та обов'язки. Тому все встигає і не почувається білкою в колесі або загнаним конем.

Нові сили жінці надає почуття потреби. Адже призначення панянки, яка носить повне ім'я Аліка, полягає в можливості дарувати оточуючим добро.

Покликання та професія

Згідно з дослідженнями, Аліки відрізняються дивовижною і навіть у чомусь незвичайною зовнішністю. А завдяки їхній схильності до творчості та прагненню бути несхожою на інших, з них виходять чудові співачки чи актриси. Також Аліки дуже посидючі, спокійні та стресостійкі. Тому їм підходить робота, що вимагає вміння зібратися і зосередитися на важливому в той момент, коли довкола панує цілковитий хаос. Наприклад, панночка може спробувати себе в ролі модельєра чи стиліста. Але якщо дівчинка з ім'ям Аліка не захоче бути знаменитою, їй можна розглянути більш приземлені професії. Особливо придатними нею вважаються ті, що пов'язані з освітою. Адже добру, уважну, ласкаву та терплячу вчительку чи виховательку діти просто любитимуть. І, головне, вона відповідатиме взаємністю.

Аліка у відносинах

Значення імені Аліка (повне ім'я): походження, характер та доля

Антропонімісти стверджують, що всі Алікі дуже вразливі, сентиментальні та романтичні. Їм навіть одним словом легко спричинити біль. Однак жінка, що носить ім'я, що вивчається, дуже потайлива і горда, тому може не подати вигляду, що її зачепили за живе. Ось тільки заглушити образу вона не зможе і це згодом зруйнує будь-які стосунки. Тому фахівці, які вивчають значення та походження імені Аліка, переконані, що ідеальним партнером стане чоловік, який прийме кохану такою, якою є. Не намагатиметься підлаштувати під себе або зовсім переробити. Також йому слід бути вкрай обережним у своїх словах та вчинках. Потрібно цінувати та любити свою жінку саме за те, яка вона. Тоді родина вийде справді щасливою та міцною.

Сумісність

Найвідоміша жінка, яка носить ім'я Аліка, є дочкою легендарного мушкетера – Веніаміна Смєхова. Вона прославилася, як співачка, актриса та телеведуча. Але не хоче зупинятися на досягнутому. А от у любовних справах у прекрасної жінки не все йде так гладко. Вона кілька разів була одружена і перебувала у цивільному шлюбі, має двох дітей – хлопчиків. Її офіційних чоловіків звали Сергій, Георгій та Микола. Проте з жодним із них міцних стосунків не вийшло. Можливо, причиною цього стала несумісність імен. Дівчині, названій Алікою, чудово підходить лише чоловік з ім'ям Віталій, Денис, Костянтин, Олександр, Олег, Ілля та Марк.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua