Агата: значення імені, походження, іменини, вплив імені на характер та долю людини

Багато хто звикли вважати ім'я Агата споконвічно російським, хоча коріння воно має далеко не слов'янське. Але незважаючи на це, воно досить добре характеризується і обіцяє дівчинці щасливе життя. Останнім часом подібні імена почали набувати високої популярності. Батьки перестали запозичувати західні імена та перейшли на більш застарілі. Про значення імені, характер та долю Агати ми поговоримо далі в цій статті і з'ясуємо, чи варто називати так свою дочку.

Історія походження

Астрологи протягом багатьох років вивчають ім'я Агата і за цей період дійшли єдиного висновку, що початок він бере в Стародавній Греції. Якщо перекладати дослівно, то вийде хороша, добра.

Хоча зараз ім'я і починає набирати популярність на території Російської Федерації, але все ж таки вважається рідкісним. Проте досить часто можна зустріти дівчину з таким ім'ям в одній із країн Європи.

Деякі вчені висувають версію, що Агата – похідне від російського Агафія. Однак це лише версія, яка поки не має офіційного підтвердження.

Агата: значення імені, походження, іменини, вплив імені на характер та долю людини

А за іншою версією, походження імені Агата пов'язують із каменем агатом. Багато греків схилялися перед ним. Вважалося, що цей камінь здатний подарувати довголіття та здоров'я. Таким чином називали не лише людей, а й, наприклад, кораблі. Отже, ми дізналися про походження і значення імені Агата. Далі слід детальніше зупинитися на рисах характеру дівчини.

Значення імені

Значення імені Агата несе у собі багато таємниць та протиріч. Дівчина, названа таким ім'ям, матиме непростий характер, проте, в ній поєднається відразу кілька позитивних якостей, які, як магніт, будуть притягувати до себе оточуючих. З самого дитинства можна помітити, що це досить товариська дівчинка, яка виявляє спокій у поведінці, дружелюбна, але буває впертою. Через останню якість у Агати можуть виникати проблеми під час спілкування з близькими людьми.

Ця дівчинка зовсім не бажає слухати думку інших, а тим більше чинити так, як їй кажуть. Дії Агати не варто намагатися критикувати, оскільки їй це нецікаво і слухати будь-кого вона не стане. Якщо ця дівчинка у чомусь впевнена, то вступати з нею в суперечку абсолютно марно, оскільки вона обстоює свою думку до останнього.

Агата: значення імені, походження, іменини, вплив імені на характер та долю людини

Агата дуже працьовита з самого дитинства, якщо вона поставить собі якусь мету, то неодмінно її досягне. Дівчину зовсім не цікавлять перешкоди, які можуть виникнути на шляху, оскільки вона їх подолає, чого б їй це не вартувало. Але досягнення мети – не головний пріоритет у житті. Агата хоче жити так, як заманеться і займатися тією діяльністю, яка приносить їй задоволення. А ось коли вона вийде заміж, то стане гарною дружиною, а згодом дуже дбайливою матір'ю.

Дитячі роки

Характер і значення імені Агата тісно взаємопов'язані і проявляється це від народження. У дитинстві у дівчинки Агати досить позитивний характер, вона поступлива і спокійна. Вона вміє стримувати свої емоції, дуже цікава, виявляє інтерес до багатьох сфер життя, у спілкуванні делікатна, від неї ніколи не можна почути грубого слова. Завжди намагається говорити правду. Агата – дуже активна дитина, в ній є неймовірний запас енергії, але в той же час, вона спокійна, в конфлікти практично не вступає і тим більше не стає їх ініціатором. Батьки дуже люблять свою доньку і намагаються у всьому догодити, але незважаючи на це, балованою дитиною її назвати не можна.

Вона завжди слухається маму та тата, не пустує, не влаштовує істерик, щоб привернути до себе увагу. На всі ситуації дивиться з позитивного боку і намагається у всьому знайти жарт, щоб посміятися сам і розвеселити оточуючих. З раннього дитинства багато батьків ставлять Агату в приклад своїм дітям, оскільки дівчинка спокійна, слухняна, працьовита. Її можна сміливо назвати ідеальною дитиною, про яку можуть лише мріяти багато батьків.

Агата: значення імені, походження, іменини, вплив імені на характер та долю людини

Якщо Агате відмовить у купівлі нової сукні чи іграшки, то вона не влаштовуватиме істерику і не покаже батькам своєї образи, якої, швидше за все, навіть не виникне в цій добрій, маленькій дівчинці.

Агаті складно зіпсувати настрій, вона вміє стримувати свої емоції, і ніхто й ніколи не здогадається, що ж насправді відбувається у неї всередині, оскільки людям вона завжди посміхається, не стане грубіювати лише тому, що хтось її образив. Дівчинка має поступливий характер, вона знає, що таке компроміс і ніколи не проти прийти до загального, вигідного для вирішення проблеми. Єдине, на що Агата ніколи не заплющить очі – це якщо буде зачеплене її самолюбство або людина виявиться зрадником. Тут на жодні компроміси розраховувати не варто.

Підлітковий вік

Дівчинка-підліток на ім'я Агата має цілий список позитивних якостей. У цьому віці першому плані виходять такі риси характеру, як доброчесність, дружелюбність, активність, стриманість, мрійливість, висока сприйнятливість і скритність. Це ім'я наділяє людей позитивним характером, що надалі, наче магнітом, притягує до цих дівчат людей. Адже всім подобається спілкуватися з доброю і позитивною людиною, яка ніколи не скривдить і завжди готова надати підтримку.

У Агати з підліткового віку чимало знайомих, причому як однолітків, а й людей старшого віку. Це пов'язано з тим, що вона товариська і комунікабельна. Однак серед позитивних якостей сильно вирізняється недовірливість дівчини. Агата приховує свої почуття та емоції від оточуючих, тому знайомих у неї може бути багато, а ось справжніх друзів, з якими вона могла б поділитися своїми переживаннями та секретами – одиниці. І слід враховувати той факт, що досягти довіри цієї дівчини не так просто, і на це може піти чимало часу.

Агата: значення імені, походження, іменини, вплив імені на характер та долю людини

Щодо навчання, то тут можуть бути деякі проблеми. Ми бачимо дівчинку як працелюбного та спокійного підлітка, у якого часто проявляється інтерес до мов та спостерігаються деякі успіхи у навчанні. Але в Агати можуть бути серйозні конфлікти з викладачами. Причина полягає в тому, що дівчина не бажає підкорятися загальним правилам, а хоче жити за власними. Це зумовлено її високим рівнем самолюбства, яке й надалі нікому не дозволить говорити Агаті, що вона має робити. p align=”justify”> Далі конфлікти можуть виникати з викладачами в інституті, а потім і з начальством на роботі.

Дорослість

Давайте дізнаємось, що означає ім'я Агата для дорослих жінок. Дорослі, Агата виявляє все менше поступливості і не так легко йде на компроміси. Такі якості, звичайно, вона показує не завжди, а лише в тих випадках, коли справді впевнена у своїй правоті. Значення імені Агата свідчить, що жінка може перетворитися на справжню егоїстку, першому плані виступають такі риси, як запальність і надмірна емоційність. Але якщо говорити про загальну картину, то Агата залишиться дуже позитивною жінкою, яка виявлятиме дружелюбність у відносинах з людьми, які виявляють його до неї.

Ця жінка швидко знаходить спільну мову з новими людьми, легко йде на контакт, що зумовлено її комунікабельністю. Крім того, вона має відмінне почуття гумору. Ці жінки легко вимагають високого становища на роботі, але домінувати не люблять. Тому часто відмовляються від місця начальника.

Це матеріально незалежна жінка, яка вміє швидко заробляти гроші, але також швидко розлучається з ними. Досить часто жертвує кошти нужденним. Гроші Агата не дуже любить, їй важливіше знайти душевний спокій та рівновагу. Можливо, саме цим обумовлена її щедрість.

Відносини з протилежною статтю

Взаємини з чоловіками не мають жодних ускладнень. Агату не можна назвати закоханою, якщо в неї є партнер, вона не дозволяє собі повністю «тонути» в цих відносинах, не ідеалізує чоловіка. Агата не продовжуватиме стосунки, де її обманюють або намагаються якось використати. Їй потрібен чесний та серйозний чоловік, який зможе взяти на себе відповідальність за неї та майбутню родину. Жодних інших чоловіків вона до себе просто не підпустить.

Агата: значення імені, походження, іменини, вплив імені на характер та долю людини

Чоловікам слід узяти на замітку, що Агата – дуже вперта дівчина. Це означає, що її партнер має навчитися поступатися, інакше сварок і скандалів уникнути не вийде.

Весняна Агата

Агата, народжена навесні, це досить складна натура. Вона дуже енергійна, життєрадісна, рідко сидить на одному місці, має високий рівень чарівності. З неї вийде хороша подруга, оскільки ця дівчина має відмінне почуття гумору, завжди може підтримати у скрутну хвилину, дати слушну пораду і завжди готова підтримати цікаву розмову.

Літня натура

Влітку народжуються освічені та всебічно розвинені дівчата, які мають якийсь талант. Літня Агата любить бути першою, у компанії завжди знаходиться в центрі уваги, але незважаючи на свою лідерську позицію, намагається не залишати осторонь інших. Можна сміливо сказати, що це обдарований лідер, котрий зберігає всі людські параметри. Всі свої слабкі сторони та образи ця дівчина намагається приховати.

Осіння Агата

Осінь обдаровує Агату доброзичливою вдачею та спокійною натурою. Це дуже добра та врівноважена дівчина, але їй складно заводити друзів. Агаті важко утримувати себе від вступу у конфлікт, але вона дуже намагається. Така поведінка обумовлена тим, що вона зовсім не може зрозуміти людей, їхню поведінку. Але у компаніях популярності Агата не втрачає.

Агата: значення імені, походження, іменини, вплив імені на характер та долю людини

Зимова дівчина

Агата, яка була народжена взимку, відрізняється високою працьовитістю та старанністю, а також вона точно знає, чого хоче від життя та стрімко йде до своєї мети. Успіх зимової Агаті гарантований, але їй потрібно навчитися не лише працювати, а й давати своєму організму відпочивати. Друзі у дівчини мало, оскільки весь вільний час займає робота. Насамперед вона будує кар'єру, а вже потім думає про заміжжя та дітей. Деяким людям стає нудно з цією дамою, тому чоловік Агати повинен мати гарне почуття гумору.

Агата: значення імені, походження, іменини, вплив імені на характер та долю людини

Астрологічні символи

Кожне ім'я має своїх покровителів та талісмани. Давайте розглянемо, які предмети та рослини можуть принести успіх цій жінці.

  • Агаті приносять щастя два камені-талісмани – топаз та агат.
  • Ім'я перебуває під заступництвом планети Нептун.
  • Щодо стихій, то Агатою керує вода.
  • Тотемними тваринами прийнято вважати кита та дельфіна. Фігурку одного з них завжди слід носити при собі, щоб залучити успіх і успіх.
  • У царстві флори Агата також має два талісмани: троянда та плакуча верба.
  • Найбільш відповідним знаком зодіаку вважається Діва.
  • Щасливий день тижня – четвер. Саме на четвер слід призначати найважливіші зустрічі та заходи.
  • Агатою найкраще називати дівчинку, яка була народжена взимку.
  • Іменини Агата святкує чотири рази на рік: 6 та 10 січня, 18 лютого та 11 листопада.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua