Персональний стиліст-іміджмейкер на сторожі вашого зовнішнього вигляду

Зовнішній вигляд — це одна з багатьох речей, якою можна пишатися людині. Але чи все вас влаштовує у своїй зовнішності? Або ви постійно знаходите в собі вади? Від того, як ми виглядаємо, у що одягнені, залежить наша впевненість у собі. Якщо знаєте, як правильно поєднувати елементи свого гардероба і комбінувати одяг, щоб створити відмінний образ, тоді у вас немає проблем. Але якщо ви не знаєте, як це робити, відчуваєте кожен раз дискомфорт, коли потрібно зібратися на який-небудь захід або зустріч, то вам потрібен стиліст іміджмейкер, який допоможе знайти відповіді на багато питань, розповість, що вас слід носити, а від чого варто відмовитися.

Персональний стиліст-іміджмейкер

 

А навіщо взагалі виглядати стильно й ефектно?

Світ не стоїть на місці, так само як і ми. Часто в особистому житті або кар’єрі настає період великих змін. Або ж ми стикаємося зі змінами через вік. Все це відбивається на зовнішньому вигляді, що зазвичай приносить розгубленість і дискомфорт. Якщо у вас змінився спосіб життя або тільки в найближчі півроку плануються зміни, то час зайнятися зовнішністю. Співпраця зі стилістом буде розумним рішенням.

Одяг виступає відбитком нашого способу життя і способу думки, а смак проявляється тоді, коли все це знаходиться в гармонії. Формування власного стилю і гарного смаку відбувається в активній роботі професійного стиліста і клієнта.

Чим допоможе особистий стиліст?

Стиліст повинен не просто підібрати новий одяг для свого клієнта, а навчити його орієнтуватися в сучасних трендах і не губитися в магазинах. Може здатися, що фахівець за один день зуміє підібрати красивий, модний одяг. Однак на ділі його робота розділена на кілька етапів:

  1. Розбір шафи — разом з підопічним стиліст розбирає одяг в його шафі та дивиться, які речі можна залишити, а які краще викинути. На цьому етапі важливо постаратися максимально адекватно сприймати критику професіонала.
  2. Визначення стилю — одяг експерт вибирає з урахуванням зовнішності й фігури: враховуються не тільки вік, зріст, комплекція, але і кольоротип. Беручи до уваги ваші фінансові можливості, консультант може порадити певні бренди одягу.
  3. Складання базового гардероба — стилісту для цього доведеться вивчити ваш спосіб життя. У кожної людини базовий гардероб індивідуальний і залежить від того, яке життя веде клієнт, як він проводить час, чим захоплюється. Досвідчені консультанти намагаються вибирати одяг так, щоб з його допомогою можна було скласти так звані капсули. Це комплекти речей, які добре поєднуються один з одним і можуть бути використані для створення різних образів.

Після плідної та комплексної роботи з фахівцем у власному розпорядженні виявиться оновлений гардероб, де присутній одяг на всі випадки життя. При цьому стиліст повинен навчити вас самостійно й без сторонньої допомоги складати та оновлювати гардероб. У будь-якому випадку робота зі стилістом-іміджмейкером допоможе вам полюбити себе і свій зовнішній вигляд.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua