Жіноче ім'я Алекс: повне ім'я, значення, походження, секрети, характеристика та вплив на долю

З раннього дитинства ми чуємо своє ім'я, звуки та значення якого формують нашу долю, впливають на характер. І якщо ви знаєте сильні та слабкі сторони вашого імені, то, розуміючи, що приверне у ваше життя удачу, а де слід виявити обережність, ви зможете досягти більшого. Отже, сьогодні ми розглянемо значення жіночого імені Алекса.

Жіноче ім'я Алекс: повне ім'я, значення, походження, секрети, характеристика та вплив на долю

Значення та походження імені

Це ім'я має унікальну за своїм походженням історію, оскільки могло бути утворене як скорочене від двох різних і схожих водночас хрестильних імен – Олександр та Олексій. Походження грецьке, у перекладі ім'я Алекс означає «захищати». Власник такого звучного і красивого імені пишається ним.

Ім'я непросте, прислухайтеся до його звуків, ви відчуєте зв'язок з історією, давньою, дохристиянською. Зазначимо, що обидва імені – Олексій та Олександр, входять як до католицького, так і до православного календаря-святців, з чого випливає, що вони набули широкого поширення у всіх країнах світу.

На сьогоднішній день ім'я Алекс має самостійний статус. День ангела володарі такого красивого імені можуть святкувати у дні пам'яті святих Олексія та Олександра.

Жіноче ім'я Алекс: повне ім'я, значення, походження, секрети, характеристика та вплив на долю

Він чи вона?

Так ім'я Алекс жіноче чи чоловіче? Можливо, ви здивуєтеся, але, зазирнувши у довідник імен, переконайтеся, що ім'я може належати як чоловікові, так і жінці. Є одна істотна відмінність. Якщо вашу подругу, скажімо, звуть Алекс, ви можете звертатися до неї безпосередньо так, як і звучить ім'я, що описується нами. Також шляхом додавання частки «іс» лаконічне, але звучне ім'я Алекс перетворюється на Алексіс. Що ж до осіб чоловічої статі, то тут варіант один – Алекс.

Внаслідок вищесказаного виникає інше природне питання, яке хвилює багатьох людей – від якого імені скорочення Алекс? Це Олексій чи Олександр? Якщо ви живете на просторах нашої батьківщини, то, безумовно, Сашко та Льоша – це два різні імені, але варто Олексію та Олександру перетнути кордон батьківщини, і чи то Америка чи Європа – обидва молодики стануть Алексами.

Що стосується жіночого варіанту імені, то на території Америки та європейських країн ім'я Алекс традиційного отримає малеча жіночої статі.

Ваше малятко

Значення імені Алекса для дівчинки ми розглянули вище. Найчастіше в дитинстві це тиха, трохи навіть відчужена дитина, що постійно витає у хмарах. Дівчинка ніжна і дуже спокійна, її всіляко хочеться оберігати та плекати.

Алекс, Алекса, Алексіс – як би ви не зверталися до вашої малюка, знайте, що у вас росте маленька королева, значення імені якої визначається як “захисниця чоловіків”, а за іншою версією – “захисниця людства”. Незважаючи на скромність, навіть закритість, маленька Алекса чітко знає, чого хоче, при цьому вона не примхлива, слухняна і з юних років є досить самостійною дитиною.

Жіноче ім'я Алекс: повне ім'я, значення, походження, секрети, характеристика та вплив на долю

Особливості характеру

У міру дорослішання володарка жіночого імені Алекс починає змінюватись. Жага пригод, бажання подорожувати, впізнати цей світ із головою захоплюють дівчину. Слабкість та дитяча беззахисність стануть згодом лише ілюзорною оболонкою. Кожен, хто ближче дізнається Алекс, зрозуміє, наскільки вона сильна, незалежна і здатна підкорити будь-кого своєї волі. Несприйнятлива до критики, чужа думка їй нецікава, вона надзвичайно емоційна людина.

Якщо ім'я дівчини Алекс, то слід зазначити, що вона практична, смілива та відповідальна. Слабкою стороною характеру є певна поверховість, небажання знайти істину, зрозуміти суть предмета. Вже у дорослому житті в характері тихої та милої дівчини відбуваються кардинальні зміни: потреба домінувати скрізь і у всьому – ось те, чого прагне молода Алекс! Зазначимо, що така характеристика характеру немає конкретики; навіть якщо противник сильніший і мудріший за неї, то Алекс це не зупинить, більше того, роздратує. Можна сказати, що девіз «швидший, вищий, сильніший» – це саме про неї, навіть якщо в даному випадку в ньому немає практичної необхідності, для Алекс головне — результат.

Для жінки це ім'я віщує матеріальні блага. Прагнучи вперед, такі особи, як правило, успішно здійснюють свої плани та наміри. Тут дається взнаки і залізна воля, і вміння не шкодувати ні себе, ні інших. Особи такого складу мають таланти до адміністративної роботи, вони вміло керують великими колективами, здатні захопити людей.

Жіноче ім'я Алекс: повне ім'я, значення, походження, секрети, характеристика та вплив на долю

Кохання та дружба

Що стосується романтичних відносин, то володарці жіночого імені Алекс слід знати, що чоловік повинен зайняти в її житті роль вчителя, тільки в цьому випадку йому вдасться завоювати її серце. Обранець має бути не тільки сильною та непересічною особистістю, а й уміти виявляти відповідальність у відносинах.

Досить часто в чоловіки Алекс вибирає людину заможну, здатну утримувати сім'ю на рівні доходів вище середнього. Вона ідеалістка, може невтомно шукати ідеального чоловіка, «лицаря в білих обладунках». Він має бути сильнішим, і якщо кине світ до її ніг, то отримає приголомшливу дружину, вірну, люблячу, талановиту господиню, дбайливу матір своїх дітей.

Сім'я для Алекс означає багато. Вона прагне підтримувати протягом усього свого життя родинні та дружні зв'язки. Є прихильницею традицій, дбайлива, заперечує надто різкі, на її погляд, зміни, любить стабільність. У той же час подібні якості роблять її вразливою та дещо інертною. Друзів Алекс вважає за краще вибирати за достатком та становищем у суспільстві.

З чоловіками, чиї імена увійдуть до нижче запропонованого списку, сімейне життя може скластися щасливо: Олександр (як це все-таки мило – Алекс+Алекс, ніби дві половинки одного цілого), Михайло, Єгор, Арсеній, Артем, Антон, Юрій, Данило, Роман, Костянтин, Ігор, Віктор. Такий перелік чоловічих імен характерний для наших широт, на відміну від Алекс – жіночого імені, яке на території нашої країни зустрічається рідко.

Похідні від жіночого імені Алекс: Олександра, Шура, Шурочка, Альоша (у значенні жіночого імені).

Відомі та знамениті

Уявимо далі сучасних осіб прекрасної статі, власниць настільки гарного та благородного імені Алекс.

  • Алекс Борштейн – американська актриса, комік та сценарист, справжнє ім'я якої звучить як Олександреа. У 2018 році була номінована на премію «Еммі» за найкращу жіночу роль другого плану у комедійних серіалах.
  • Алекс Джонс – красуня-телеведуча валлійського походження.
  • Алекс Гофф – канадська саночниця.
  • Алекс Кумбер – британська спортсменка, скелетоністка.

Жіноче ім'я Алекс: повне ім'я, значення, походження, секрети, характеристика та вплив на долю

Що тобі підходить, Алексе?

Оптимально, якщо дівчинка народилася під знаком Тельця та в рік Собаки, їй особливо підійде ім'я Алекс. Для неї найкращим із усіх днів буде понеділок, саме цього дня слід розпочинати всі важливі, значущі справи.

У році для Алекс є чотири дати, коли їй вдаватиметься все, що вона задумала. Чотири особливі дні, коли вона може розраховувати на щедрі подарунки долі. Чотири особливі моменти, коли щастя, любов, радість і удача постукають у двері. Не будемо мучити довгими очікуваннями: 15 січня, 22 березня, 18 серпня та 3 жовтня. Більше того, зазначимо, що можлива низка неприємностей, навіть небезпек для Олекси, коли їй буде дев'ять років, тридцять, п'ятдесят два роки та сімдесят років.

Жіноче ім'я Алекс: повне ім'я, значення, походження, секрети, характеристика та вплив на долю

Інформація на закінчення

На сьогодні жіноче ім'я Алекс стабільне, як, втім, і чоловіче, увійшло до збірок імен різних народів світу. Батьки з великим задоволенням називають так своїх дочок та синів. Адже це благородне, красиве ім'я, що запам'ятовується.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua