Ім'я Грейс: значення, походження, характеристики

Коли чуємо ім'я Грейс, перед нашим поглядом неодмінно постає образ Грейс Келлі. Красива, витончена та елегантна – їй немає рівних. Вона – кумир багатьох жінок. Що варто очікувати, якщо ви раптом вирішите назвати свою доньку? Яке значення має Грейс?

Походження

Це чудове ім'я прийшло до нас з Англії. Проте походить воно від латинського слова Грація («gratia») у XVII столітті. За легендою, у римській міфології були три богині грації, які уособлювали собою добро, радість та молодість.

Популярним його зробили пуритани, котрим ім'я Грейс означало любов до бога і всім людям.

Особливого поширення ім'я набуло у XIX столітті. Але й у наші дні воно трапляється часто. За статистикою у XXI столітті воно увійшло до двадцятки найпопулярніших імен для дівчаток.

Характеристика

Ім'я Грейс: значення, походження, характеристики

Ім'я Грейс, про значення якого ми вже згадували, наділяє свою володарку надійністю, авторитетом та владою. І це не залежить від культури та соціального статусу. Незважаючи ні на що, її завжди поважають люди, що її оточують. Як не дивно, але Грейс ніколи не буде центром уваги чи душею компанії, але й без неї, як кажуть, не буде компанії.

Вона відчуває відповідальність за всіх, хто її оточує, будь то родичі чи друзі. Грейс здатна вирішувати безліч проблем, навіть делікатних, але з умовою, що їй будуть вдячні за її клопіт, а її власні інтереси не обмежаться. Інакше Грейс перестане допомагати.

Значення імені Грейс у спілкуванні дає можливість зрозуміти свого співрозмовника, але якщо це не йде проти її понять та індивідуальності. Її легко образити, через що вона може впасти у тривалу депресію, постійно переживаючи завдану їй образу. І, звичайно, до таких людей у неї утворюється стійка антипатія, хоча вона й не подасть виду.

Грейс рекомендується частіше бувати на людях, брати участь у різноманітних заходах, виступати публічно. Це дозволить їй стати більш гнучкою та швидше реагувати на все, що відбувається навколо.

Зовнішність

Для дівчини з ім'ям Грейс значення має те, як вона виглядає. Вона від природи елегантна і чудово це усвідомлює, що дає їй відчуття впевненості у собі. Для Грейс важливо завжди бути підтягнутою та солідною. Її одяг завжди колоритний, коректний і, що називається, доречно.

Іноді люди приймають це за зарозумілість, але в той же час зовнішній вигляд допомагає їй відгородитися від тих, чиє суспільство для неї є неприйнятним або небажаним в даний момент.

Відносини з близькими людьми

Ім'я Грейс: значення, походження, характеристики

Серце Грейс переповнене любов'ю та співчуттям до близьких їй людей. Вона намагається всіх, у міру своїх можливостей, захистити від неприємностей. І в цьому Грейс бачить сенс свого життя, нехай іноді і на шкоду власним інтересам.

Бути корисною та незамінною в будь-якій ситуації безоплатно – здається справжнім подвигом, на який здатні воістину святі люди. Але така гіперопіка має і негативний бік. Від надмірної турботи оточуючі швидко втомлюються, вони позбавлені необхідності та можливості робити чи вирішувати щось самостійно. Вони поступово перетворюються на залежних від чужої думки людей та перестають розвиватися, адже за них усе буде зроблено.

Не згодні з таким станом справ починають дорікати Грейс за бажання все контролювати. В результаті володарка імені отримує жорстокий удар та розчарування.

Тому бажання оберігати та піклуватися має бути строго дозованим. А ще краще стримувати себе від пориву терміново допомогти, доки про це не попросять.

Кохання та шлюб

Одруження дівчини з ім'ям Грейс – це початок нового шляху. А ось її партнер має бути готовим, що кожен день він отримуватиме все, що забажає. Але й у відповідь він має зробити все можливе та неможливе для своєї обраниці. Грейс буде самозабутньо, цегла за цеглою, будуватиме сімейне щастя та благополуччя. Але вона обов'язково повинна відчувати, що це необхідно не тільки їй, а й її дружині. Якщо вона хоч на мить засумнівається, все може впасти відразу.

Талісмани

Ім'я Грейс: значення, походження, характеристики

Найщасливішим днем для володарки імені Грейс вважається четвер. Камінь, який принесе їй удачу – авантюрин, а метал – олово. Грейс заохочують такі планети, як Сатурн і Меркурій. Придатні для неї кольори: темні відтінки зеленого та коричневого кольору.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua