Жіночі латинські імена: таємниця та значення

Латинська мова прийшла до нас із Стародавнього Риму. В даний час латинь широко використовується в медицині, анатомічних і фармацевтичних термінах, а також у багатьох інших наукових сферах. Латинська мова вважається «мертвою», що надає їй ще більшої загадковості та естетичності.

Про імена

Жіночі латинські імена завжди мали популярність серед багатьох народів світу. І це зрозуміло: вони звучні, мелодійні, особливі. А головне, вони всі абсолютно різні і досі мають великий попит у майбутніх батьків, незважаючи на тенденцію, що росте, давати своїм дітям більш рідкісні імена.

У цій статті ми зібрали найкрасивіші латинські жіночі імена. Ми розповімо, що вони означають, а також яким жінкам вони найчастіше належать. Погодьтеся, нам важливе не лише звучання наших імен латиною. Жіноче ім'я – кожне – носить свій унікальний зміст і найчастіше надає певний вплив на саму особистість людини.

Найпоширеніші імена

Жіночі латинські імена: таємниця та значення

До найчастіше зустрічаються латинських жіночих імен входять:

 1. Каріна — «що дивиться вперед». Дуже рухлива та весела в дитинстві, ця жінка доброзичлива і дуже любить спілкування. Завжди намагається бути у центрі уваги.
 2. Тетяна – «засновниця». У дитинстві дуже чутлива і вразлива, проте в образі не дає. Це розумна жінка із непростим характером, якій подобається тримати все під своїм контролем.
 3. Наталя – “рідна”. Душа компанії з самого дитинства, ця жінка відповідальна, весела та добросердна. Втім, це не заважає їй бути прямолінійною та говорити так, як є насправді.
 4. Марина – “морська”. Будучи дитиною, вона вже знає собі ціну, а подорослішаючи стає справжньою зіркою. У цієї жінки вроджений шарм. Вона рішуча, розумна, але при цьому не жадібна.

Сильні імена

Жіночі латинські імена: таємниця та значення

Ці латинські жіночі імена відрізняються гордим відтінком, що надає своїм власницям сміливість і рішучість:

 1. Рената – «ново народжена». У дитинстві це імпульсивна і дуже вразлива натура, проте виростає вона в практичну, старанну жінку, яка досягає своєї мети. Проте їй властива деяка мрійливість.
 2. Інеса – “бурхлива”. Вона росте милою і спокійною дитиною, але з віком її характер стає більш рішучим. Впевнена в собі і любить спілкування, проте віддає перевагу компанії хлопців.
 3. Віолетта – «фіалка». Це весела та життєрадісна дівчинка. З віком у неї розвивається сильна інтуїція та аналітичний розум.
 4. Констанція – “стійка”. З ранніх років вона відрізняється практичністю та стабільним характером. Лідер за своєю природою. Вона має багато друзів, а ще вона дуже приваблива. Проте здобути її серце досить непросто.

Шляхетні імена

Жіночі латинські імена: таємниця та значення

Ці ж латинські жіночі імена часто зустрічаються на станицях класичних творів та романів:

 1. Вікторія – «перемога». З дитинства дуже допитлива та цілеспрямована натура. Незважаючи на врівноважену і спокійну вдачу, любить увагу. Дорослішою вона стає красивою і впевненою в собі жінкою, яка досягає успіху в тих сферах, які для неї важливі.
 2. Кароліна – “королівська”. Незважаючи на деяку сором'язливість і боязкість, ця жінка гідно цінує себе і часто виглядає шикарно. Ретельно зважує кожне рішення, проте у любовних справах найчастіше імпульсивна. Вона фантазерка та мрійниця з гарною інтуїцією.

Серед них також є і латиноамериканські жіночі імена:

 1. Есмеральда – “смарагдова”. З дитинства це рухлива, емоційна натура. Настрій часто змінюється, прийняття рішень дається важко. Це горда жінка, яка не любить від когось залежати.
 2. Кармен – “пісня”. Це творча, талановита та життєрадісна жінка з ранніх років. Дуже вимоглива у виборі супутника життя. Цілеспрямована та сильна характером. Часом може здаватися оточуючим зарозумілою.

Ніжні імена

Жіночі латинські імена: таємниця та значення

До цього списку латинських жіночих імен входять ті, що надають своїм володаркам особливу жіночність:

 1. Юлія – “пухнаста”. Це весела і дуже чуйна дитина, яка любить відстоювати свою позицію до переможного. У дорослому віці для цієї жінки пріоритетними стають рідні та близькі. Успіхи в кар'єрі їй не такі цікаві.
 2. Лілія – “чиста”. Дуже цікава та енергійна дівчинка, що любить увагу, виростає у впевнену, гарну особу. Вона запальна і нерідко егоїстична. При цьому дуже товариська і любить фліртувати.
 3. Маргарита – “перлина”. З дитинства ця жінка самостійна та відповідальна. Вважає за краще говорити правду, якою б вона не була. Переважає логічне мислення. Вона практична і не любить довго чекати.
 4. Лариса – “чайка”. Будучи дівчинкою, вона досить нетовариська і потайлива. У неї м'який характер, вона не любить сперечатися. Дорослі, залишається такою ж поступливою. Може настільки захопитися улюбленою справою, що віддасть йому весь свій час.

Рідкісні імена

Жіночі латинські імена: таємниця та значення

Нечасто зустрічаються, але все одно прекрасні латинські імена для жінок:

 1. Земфіра – “Непокірна”. Чарівна та красива з дитинства, ця особа завжди залишається для інших людей нерозгаданою таємницею. Вона дуже ретельно відбирає як друзів, і любовних партнерів. Головне для неї у професійній сфері – це розкрити свій творчий потенціал.
 2. Лаура – “увінчана лаврами”. З дитинства ця жінка любить робити все по-своєму. Вона справедлива, завжди каже те, що думає, і часто бере ініціативу до своїх рук. Цінує душевні розмови та глибокий емоційний зв'язок з людьми.
 3. Феліція – «щаслива». Будучи дитиною, ця особа не може всидіти на місці, вміє постояти за себе та має яскраво виражені лідерські якості. Доросліша, вона часто мислить і надходить не як усі. Різнобічно розвинена натура.
 4. Юна – «єдина». У дитинстві це вельми вперта дівчинка, найчастіше — «батькова дочка». Уразлива і чуттєва натура, що любить мистецтво та спілкування.

Тепер ви знаєте різні латинські жіночі імена та їх значення.

Якщо ви в пошуках імені для своєї дитини або знаєте когось, хто зараз займається цим, стаття може виявитися хорошим помічником. Може, ви знайшли тут власне ім'я?

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua