Олексій: сумісність із жіночими іменами у коханні та шлюбі

Однією з цікавих людей загадок досі залишається таємниця імені та її впливом геть життя людини. Завдяки багаторічним спостереженням, деякі питання вдалося знайти відповіді.

Чоловіче ім'я Олексій має дуже спокійну енергію і наділяє свого підопічного життєрадісним характером. Сумісність Олексія з жіночими іменами досить висока, йому легко вдається знайти потрібну для шлюбу обраницю.

Характер чоловіка

У перекладі з давньогрецької «Олексій» означає «захисник». Чоловік вважається володарем твердої волі та доброї вдачі. Для нього характерні милосердя, людинолюбство та цілеспрямованість. Він не тяжить до лідерства, але цілком здатний постояти за себе.

Будучи натурою врівноваженою, хлопець з ім'ям Олексій уміє вислухати і завжди готовий допомогти порадою, але він ненавидить, коли на нього намагаються тиснути. Олексій не виносить конфлікти та сварки, а тому намагається припинити їх мирним шляхом на стадії зародження.

Сумісність у коханні

Зовнішня привабливість та вроджена чарівність роблять Олексія об'єктом уваги великої кількості жінок. Вже з юних років він оточений шанувальницями, але найчастіше намагається підтримувати з ними дружні стосунки. Чоловік не проти роману, але його більше цікавить пошук партнерки на довгострокову перспективу.

Олексій: сумісність із жіночими іменами у коханні та шлюбі

Висока сумісність імені Олексій із жіночими іменами в коханні спостерігається з наступними партнерками:

 • Анастасія Будучи легкими у спілкуванні людьми, вони швидко порозуміються. Крім того, вони ідеально підходять один одному у ліжку.
 • Віра. З цією дівчиною Льошу зближує схожість темпераментів. Любовні стосунки принесуть задоволення обом партнерам.
 • Вікторія. Незважаючи на різницю характерів, вони можуть створити дуже вдалу пару, але до стадії шлюбу зазвичай не доходить.
 • Марія. Ревнива обраниця зробить усе, щоб Олексій не помічав інших жінок. Союз буде пронизаний пристрастю та бажанням.
 • Юлія. Дуже гармонійна пара, об'єднана не лише схожістю характерів, а й інтересів. Кохання між ними часто виникає з першого погляду.

Сумісність у шлюбі

З Олексія найчастіше виходить зразковий сім'янин, оскільки чоловік має поступливий характер і сумлінно ставиться до власних обов'язків. Жінкам з таким чоловіком легко ужитися в побуті та спілкуванні. Льоша не чіпляється по дрібницях і готовий йти на поступки, але, за необхідності, виявляє наполегливість у серйозних питаннях.

Олексій: сумісність із жіночими іменами у коханні та шлюбі

Сприятлива сумісність Олексія з жіночими іменами у шлюбі можлива з наступними обраницями:

 • Ганна. Відносини цієї пари зароджуються не відразу, але завдяки їхньому вмінню шукати компроміси союз виявиться дуже міцним.
 • Діана. Дуже гармонійний шлюб, заснований на взаєморозумінні.
 • Єлизавета. Сімейне життя подружжя буде максимально наближене до ідеального. Також вони мають схожі погляди виховання дітей.
 • Ірина. Із цією дівчиною в Олексія досить висока сумісність для благополучного шлюбу. Головне, щоби молода сім'я була фінансово забезпечена.
 • Лариса. Цей тандем виявиться успішним, хоча їх спільний побут і не буде позбавлений дрібних розбіжностей.
 • Олеся. Шлюб із цією дівчиною зробить Льошу щасливим. На подружжя чекають гармонійні стосунки протягом довгих років.

Невідповідні партнерки

Незважаючи на досить хорошу сумісність Олексія з жіночими іменами, з деякими дамами йому все ж не вдається порозумітися. Складності у спілкуванні і взаєморозумінні виникають через енергетик імен, що відрізняються. З такими дівчатами у нього можуть бути короткострокові швидкоплинні романи, але закінчаться вони дуже швидко.

Олексій: сумісність із жіночими іменами у коханні та шлюбі

Надзвичайно низька сумісність Олексія з жіночими іменами спостерігається у відносинах з Аліною, Олександрою, Ліною, Ладою, Оксаною, Світланою, Таїсією, Тамарою та Яною. З цими панночками йому краще обмежитися дружнім спілкуванням.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua