Анна і Павло: сумісність імен у коханні, шлюбі, дружбі

Фахівці в нумерології, астрології та біоенергетиці вважають, що перед одруженням обов'язково слід скласти нумерологічну карту, зрозуміти, чи підходить вам партнер. Велику роль у цьому випадку відіграватиме його ім'я. У цій статті ми зосередимося на сумісності імен Павло та Ганна. Чи зможе суперечливий характер Павла допомогти побудові міцних стосунків з ніжною та вразливою Анною? Чи витримає спокійна, домашня, миролюбна Аня авантюрну натуру Паші? Чи зможуть бути такі люди разом? Якими вони будуть батьками? Про все про це поговоримо сьогодні.

Анна і Павло: сумісність імен у коханні, шлюбі, дружбі

Павло

Звичайно ж, почнемо нашу розмову з глави майбутнього сімейства. У разі чоловік має досить суперечливим характером, але гнучким розумом. Він любить різні авантюрні заходи, запросто кинеться у нову справу з головою, забуваючи практично про все на світі. Хлопець дуже щирий, чуйний та добрий. Має в своєму розпорядженні оточуючих людей до себе, є улюбленцем жінок. Являє собою досить консервативну, ґрунтовну і спокійну особистість, яка водночас зберігає в собі певну пікантну гостроту, загадку і таємницю.

Характер

У дитинстві маленький Паша дуже прив'язаний до сім'ї. До речі, тут можна сказати, що сумісність Паші та Ані просто ідеальна. Обидві дитини люблять своїх батьків, а також молодших сестер та братів. З дитинства їхні вчинки логічні та осмислені. У підлітковому віці починаються розбіжності. Павло стає більш енергійним, товариським та активним. Він любить веселі пригоди, але вони обов'язково мають бути безпечними. Від дурних, поганих витівок він відмовиться сам і відмовляє друга. Є дитиною досить посидючою, добре вчиться, але жоден предмет її не захоплює. Любить синтезувати та узагальнювати інформацію, що допоможе Павлу у подальшій роботі та стосунках із протилежною статтю.

Анна і Павло: сумісність імен у коханні, шлюбі, дружбі

Ганна

Говорячи про сумісність імен Паша та Ганна, не можна не сказати про неймовірний жіночий характер. Пов'язуючи своє життя з дівчиною на ім'я Аня, Павло стає володарем другої половини з м'якою, врівноваженою та доброю натурою. Аня чудово вміє слухати людей. Вона завжди допоможе, пожертвує собою. Дружини з таким ім'ям нерідко роками мучаться, але зазнають чоловіка-алкоголіка. Вони дуже рідко йдуть на розлучення, також рідко нарікають на свою долю та діляться особистою бідою з оточуючими.

Сумісність імен: Павло та Ганна

Усі зірки, і навіть астрологія і нумерологія за таких відносин. Люди з цими іменами будуть чудово уживатися один з одним, виявляючи велику повагу. Пара щиро любитиме один одного, уникаючи різноманітних конфліктних ситуацій. Павло часто ревнує Ганну, але вона й сама відмовиться від розважальних заходів із подругами чи робітничих корпоративів на користь сім'ї. Великий плюс у цих відносинах, що жінка має спокійний характер. Вона завжди прийме Павла з його негативними сторонами.

Анна і Павло: сумісність імен у коханні, шлюбі, дружбі

Половини цієї пари мають однаково щирий, добродушний і товариський характер, що робить їх життя простіше і легше. Молоді люди щиро любитимуть одне одного, але до глибокої старості боротимуться за особисту незалежність. Якщо говорити про відсоткове співвідношення, то сумісність імен Павло та Ганна становить 71%. Це досить добрий показник.

У шлюбі

Щоб шлюб двох був міцним, Павлу доведеться наступити на горло своєї любові до протилежної статі та бути вірним чоловіком. Незважаючи на добрий характер, Аня витерпить чоловіка-алкоголіка, але ніколи не простить зради. Жінка у цій парі пронесе ніжність та любов до чоловіка через усе життя. Закоханий Паша зробить усе, щоб дружина ні в чому не відмовляла. Можна назвати ці стосунки справжньою ідилією.

Анна і Павло: сумісність імен у коханні, шлюбі, дружбі

Незважаючи на те, що сумісність Анни та Павла у шлюбі ідеальна, чоловік у такій сім'ї ніколи не стане підкаблучником. Він в міру виконуватиме домашні справи та допомагатиме з вихованням дітей. Павло є працьовитим та господарським сім'янином, але завжди залишається відсоток любові до свободи. Ані доведеться іноді відпускати чоловіка напитися пиво з друзями, відремонтувати улюблену машину в гаражі або з'їздити на рибалку.

Аня не тільки стане прекрасною матір'ю та дружиною, а й буде чудовою господаркою. Гості будуть досить часто у цьому будинку. Не на останньому місці у цієї пари знаходяться поїздки та зустрічі з друзями. Але якщо ці зустрічі збігатимуться з ювілеями дітей чи найближчих родичів, із запланованим походом усією родиною до зоопарку, то Павло та Ганна завжди оберуть родину.

Анна і Павло: сумісність імен у коханні, шлюбі, дружбі

Цифра “9”

Сумісність імен Павло та Ганна в нумерологічній карті дорівнюватиме дев'ятці. Кажуть, що ця наука набагато інформативніша, ніж психологія. Наслідуючи дані нумерології, можна сказати, що спілка людей із загальною цифрою “9” відрізняється багатогранністю. Такій парі невластива однотонність у стосунках. Їхнє життя ніколи не буде сірим. Маючи взаємне кохання, люди з цими іменами завжди будуть щасливо йти по життю вдвох. Одні фахівці кажуть, що довгий та щасливий шлюб – це заслуга працьовитого, розумного та талановитого Павла. Інші вважають, що тільки завдяки поступливому характеру жінки можлива така ідеальна сумісність. Павло та Ганна кохання ставлять на перше місце.

Павло, навіть уважаючи себе головним, завжди прислухається до думки дружини. Шлюб для цієї пари є якимось спокійним і тихим острівцем, де все стабільно, вщухають бурі та пристрасті. Тільки всередині сім'ї ці дві людини можуть бути самими собою, не боячись, що їх засудять. Одна половина в цій парі завжди підтримає іншу, яким би складним характером вона не мала.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua