Веселіна: значення імені та доля його власниці

Значення імені Веселина багатьом очевидне. Що може бути простішим! “Веселина” від слова “весело”. Напевно, і доля у дівчинки з таким ім'ям складеться щасливо, без особливих перешкод та клопоту. Однак у житті все далеко не так однозначно. Давайте дізнаємося про етимологію цього красивого і звучного імені, а також долю, яку воно обіцяє своїй володарці.

Веселіна: значення імені та доля його власниці

Походження

Значення імені Веселина перегукується з старо-слов'янському веселъ (др.-греч. κεχαριτωμένος) і перекладається, як ” викликає радість, сміх ” . Це ім'я іноді зустрічається у казках. Наприклад, італійець Джанні Родарі має повість “Принцеса Веселіна”, яка за характером є антиподом нашої царівни Несміяни.

Відомо, що Веселіна – похідне від чоловічого Веселіна (веселий, життєрадісний). Воно користувалося популярністю у наших предків. А зараз зовсім незаслужено забуто. Звичайно, чоловічий варіант імені у сучасному світі навряд чи приживеться. А ось жінка зможе пишатися таким гарним та незвичайним ім'ям.

Зменшувально-пестливі форми

Отже, ви вирішили назвати свою дочку Веселіною. Значення імені, зменшувально-пестливі форми, які можна від нього утворити – все це починає сильно хвилювати вас. Не хвилюйтеся, у вас буде достатньо варіантів. Ласкаво дівчинку з таким ім'ям можна назвати Весею, Весенкою, Веселинкою. Всі імена дуже милі та приємні. Кожним із них можна із задоволенням назвати дитину.

Крім того, дівчинку на ім'я Веселіна скорочено можна називати Ліною. Чому б і ні? Вона охоче відгукнеться на таке звернення. Тим більше, що їй уготовано славне майбутнє. Вона буде душею компанії, бо зможе підняти настрій будь-якій людині.

Характер

Значення імені Веселіна дарує його володарці прямий та нехитрий характер. Вона вірний і відданий друг – добрий, чесний та справедливий. Її неможливо підкупити чи звабити. Вона завжди виконає взяті він зобов'язання.

При цьому у нашої героїні напрочуд легка і приємна вдача. Сплески емоцій їй знайомі, проте вони швидко закінчуються, поступаючись місцем повного умиротворення.

Веселина має ще одну безцінну якість – вона ніколи не пам'ятає зла. Усі її образи миттєво, наче по-чарівництву, зникають. І багато хто намагається скористатися цим. Проте дівчина має гарну пам'ять. Вона не помститься, але і вдруге в ту саму пастку не трапиться.

Добра Веселина не вміє довго злитися. Якщо в неї вийшов конфлікт із близькою людиною, вона перша піде на примирення. При цьому їй зовсім неважливо, хто винен у ситуації, що склалася.

Наша героїня у всьому прагне бути першою. Але і тут їй вдається дотримати золоту середину. По-перше, вона ніколи не стане нікого примушувати чи просити про допомогу. З важкими завданнями їй завжди вдається впоратися самої. По-друге, дівчина не вважає, що ціль виправдовує кошти. Вона ніколи не піде трупами. Швидше відійде вбік і знайде собі інше цікаве заняття. Навколишні вважають, що їй не вистачає наполегливості та амбітності. Насправді вона просто не хоче нікого кривдити.

Веселіна: значення імені та доля його власниці

Захоплення

Значення імені Веселіна припускає, що його господиня має широкий кругозір. Вона гранично розбірлива у своїх уподобаннях. Ніколи не піде на виставу чи виставку за компанію. Завжди поцікавиться темою заходу, ознайомиться із програмою, вивчить відгуки інших відвідувачів тощо. У неї велика бібліотека. Дівчина любить читати, цікавиться мистецтвом і може дати влучну оцінку тій чи іншій культурній події.

Веселіна – чудовий кулінар. З найпростіших і найдоступніших продуктів вона здатна приготувати справжній шедевр гастронома. При цьому вона чудово сервірує стіл. І намагається кожну страву подати по-особливому.

Свята у її будинку запам'ятовуються багатьом. До їх організації вона підходить з великою винахідливістю та відповідальністю. Ніхто з гостей не почувається забутим і покинутим. Усі оточені увагою та турботою.

Веселіна: значення імені та доля його власниці

Дружба

Питання дружби та особистих стосунків дуже хвилюють нашу героїню. Серед її близьких немає випадкових особистостей. Усі вони віддані та надійні люди. Справа в тому, що Веселіна дуже вразлива. Вона залежить від думки оточуючих, тому шукає підтримки у друзів та рідних. І вони завжди приходять до неї на допомогу.

Сама Веселіна – дуже вірний і відданий друг. Вона вміє зберігати чужі секрети та ніколи не підведе у критичній ситуації.

Веселіна: значення імені та доля його власниці

сім'я

Зазвичай Веселіна рано виходить заміж. Її обранцем стає надійний та відданий чоловік, здатний забезпечити сім'ю. Він не кидає слів на вітер, завжди й у всьому підтримує свою другу половинку.

Наша героїня вміє вибудовувати стосунки. Вона незмінно знаходить зі своїм чоловіком спільну мову. Йому ніколи не спадає на думку піти з родини, адже саме зі своєю дружиною він по-справжньому щасливий.

У будинку нашої героїні завжди порядок та затишок. Діти перебувають під наглядом. Їх вчать добру та справедливості, привчають до домашньої праці, мотивують вирости сильними, здоровими та порядними людьми.

Веселина знайде своє щастя з Артемом, Андрієм, Матвієм, Іллею, Павлом, Олегом, Денисом, Степаном. У відносини з Олександром, Миколою, Петром їй краще не вступати.

Веселіна: значення імені та доля його власниці

На закінчення

Тепер ви знаєте, звідки взялося ім'я Веселіна. Значення імені, характер та доля для дівчаток вам тепер теж відомі. Власниця цього імені виросте сильною, красивою та успішною жінкою. Вона радуватиме близьких своїми успіхами та досягненнями. В її оточенні будуть лише перевірені та надійні люди. Вона зможе створити хорошу сім'ю і виростити чудових дітей.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua