Ашот: значення імені, походження, характеристика, доля та сумісність імен

Безперечно, ім'я має на життя людини величезний вплив. Вибір імені – завдання відповідальне, оскільки слід врахувати далеко не один фактор. І як воно звучить, і що означає, рідкісне чи старовинне, а можливо, популярне, традиційне? Можливо, ваші батьки назвали вас на честь родича чи, скажімо, коханого артиста кіно? У нашій публікації ми докладно розглянемо значення імені Ашот.

Ашот: значення імені, походження, характеристика, доля та сумісність імен

Значення та походження імені

Походження імені має дві версії. Перша: ім'я Ашот вірменського походження, у перекладі цієї мови означає «надія цього світу». За другою версією, ім'я має коріння тюркського походження, що означає «грає з вогнем», «бешкетник», «який не боїться вогню». Якщо розглянути ім'я частинами у прямому його перекладі з давньотюркської мови, можна виділити наступне: частка «аш» означає «переступити, перестрибнути», а частка «від» означає «вогонь».

Ашот: значення імені, походження, характеристика, доля та сумісність імен

Ваш малюк

У вашому будинку росте маленький Ашот, і треба відзначити, що він пустун і бешкетник, але ніколи не стане призвідником. Швидше він піддасться хвилинному настрою. У міру дорослішання характер дитини змінюється. Ашот – це вроджений лідер серед своїх друзів. Слід зазначити один важливий факт, що маленький Ашот з дитинства віддає перевагу інтелектуальним іграм рухливим і активним розвагам. Малюк з ранніх років чудово грає в шашки, нарди, причому досягає на цій ниві великих успіхів. Любить бути в центрі уваги, при цьому намагається з ранніх років бути не просто популярним, насамперед він прагне набути вагомого авторитету в очах оточуючих. Маля віддає перевагу суспільству батька, любить ділитися з ним своїми планами, йому важливі його підтримка і схвалення.

Ашот: значення імені, походження, характеристика, доля та сумісність імен

Дні народження

Має велике значення, коли Ашот відзначає свій день народження. Було помічено, що «зимові» Ашоти дуже запальні, а ті, що народжені навесні, вимагають кохання, зізнання, вони м'якші та поступливіші. «Осінні» Ашоти – хлопці, які люблять точні науки, готові присвятити своє життя наукової діяльності або стають хорошими економістами. Ашот, який народився влітку, відрізняється зайвою довірливістю, його легко обдурити, але якщо він розкриє обман, то припинить спілкування, а заслужити на довіру його практично неможливо. Так що значення імені Ашот дуже себе виправдовує: ця яскрава людина відкрита, доброзичлива, але при цьому сувора і часом навіть сувора.

Ашот: значення імені, походження, характеристика, доля та сумісність імен

Особливості характеру

Одна з найяскравіших рис характеру Ашота – це любов до фантазування, часом він так захоплюється вигаданими історіями свого твору, що починає вірити в їхню реальність. У житті це досить часто ставить Ашота в незручні ситуації, але, як правило, на Ашота не слід ображатись і намагатися його переробити. До критики він ставиться негативно, вкрай уразливий, причому невдале зауваження може відбити в Ашота бажання завершити розпочате, і справа, на жаль, залишається незакінченою.

Почуття справедливості загострене украй, причому з віком така особливість характеру не підлягає коригуванню. У розмові з Ашотом не варто піднімати голос, треба пам'ятати, що за спалахом обурення слідує тривала і затяжна смуга депресії, з якої Ашот насилу виходить. Тільки маючи терпіння, повагу і любов, можна домогтися від Ашота багато чого, оскільки власника цього імені неможливо ні погрозами, ні шантажем, ні докорами змусити робити те, чого його душа не лежить. Він ретельно продумує кожен свій крок, від наміченого плану не відступає, рішення поспішно ніколи не приймає. Він пунктуальний, обов'язковий.

Професійна приналежність

Слід зазначити, що Ашот ніколи не буде кар'єристом. Ті навички, якими він опанував, невтомно відточуватимуться до вищої майстерності. У обраній галузі він завжди досягає успіху, і тут відіграє свою роль походження імені Ашот – «грає, що не боїться вогню». У житті він також подібний до полум'я, що такий же зігріває і дає тепло, дружбу, руку допомоги, але варто йому помітити несправедливість, його гнів подібний до руйнівної сили вогню – залишає після себе випалені степи. У професійній діяльності це має свої плюси, з Ашотів виходять чудові спортсмени, які досягають відмінних результатів. Також люди з таким ім'ям мають схильність до точних наук, талановитих економістів.

Сумісність імен, кохання та дружба

Слід зазначити, що Ашот – вірний друг, на якого можна покластися у скрутну хвилину. Тієї ж віддачі від своїх друзів чекає у відповідь, тому до вибору своїх друзів підходить з відповідальністю, не кожного знайомого він поспішає назвати другом. Що означає ім'я Ашот? Адже він не тільки «пустотник», а й надійне плече друга, людини серйозної та відданої, «надія цього світу».

Щодо кохання, то слід зазначити, що Ашот одружується досить рано. Своїми руками він із величезним задоволенням облаштовує свій будинок, вирощує сад, вирощує дітей.

Що стосується сумісності імені Ашот, слід знати, що шлюб буде щасливим і гармонійним з володарками наступних жіночих імен: Нора, Аделіна, Лейла, Еліза, Глорія, Рузиля. Порозуміння, гармонія, любов і повага пануватимуть у подібних спілках. Схожість темпераментів, спільність поглядів життя стануть основою довгого сімейного життя. Уміння будувати гармонійні відносини у цих парах дуже високо, союз близьких за духом людей міцний і надійний, здатний вистояти у життєвих бурях, довговічний. Романтика не залишає такі спілки довгі роки.

З власницями таких імен, як Аза, Ліїна, Римма, Вета, Еллада та Гелена, можливі скоріше дружні стосунки, ніж романтичні. Почуття гумору, вміння виходити з непростих ситуацій поєднують людей у таких парах.

А ось з жінками, чиї імена входять до цієї групи: Клара, Іванна, Альвіна, Гулія, Берта, Далі – на жаль, стосунки принесуть лише гіркоту та розчарування.

Але не хотілося б бути такими категоричними, тому що кожен з нас знає, що в правилах є свої винятки. Згадується одна мила історія подружньої пари, яка прожила разом понад сорок років у міцному союзі, що любить, причому сумісність імен потрапляла під категорію «гіркота і розчарування». “Як же так?” – питали їх. На що сивий і мудрий Ашот з посмішкою, сповненою хитринки, говорив: «Ім'я? Я кличу її кохана, ось її ім'я!

Ашот: значення імені, походження, характеристика, доля та сумісність імен

Відомі та знамениті

Який національності ім'я Ашот? Треба сказати, що на сьогодні практично будь-який Ашот, який зустрінеться на вашому життєвому шляху, буде вірменином. Веселим, гарним, знаючим собі ціну. І вже точно він народжений, щоб сяяти, сяяти і радувати своєю присутністю цей світ.

Не заглиблюватимемося у вікову історію, розповімо про наших сучасників. Отже, один із яскравих представників імені Ашот, значення якого, як говорилося вище, визначається як «надія цього світу», що насправді виправдовує себе – Ашот Тамразян, народжений у 1952 році. Великий науковець, доктор технічних наук, професор, академік МАІ, автор понад 200 наукових праць, науковий керівник робіт із забезпечення безпеки будівель та споруд у надзвичайних ситуаціях.

Ашот Барсегян – радянський, вірменський футболіст, нині тренер футбольного клубу “Гандзасар”.

Ашот Анастасян – вірменський шахіст, міжнародний гросмейстер, восьмиразовий чемпіон Вірменії.

І це лише невелика частина величезної кількості володарів знаменитого імені Ашот, які вражають своїми талантами та вкладом в історію людства.

Ашот: значення імені, походження, характеристика, доля та сумісність імен

Висновок

Підбиваючи підсумки сказаного, відзначимо, що значення імені Ашот, безумовно, вплине життя ще маленького хлопчика. Який би шлях він не вибрав, куди б доля його не закинула, ім'я, що має такий сильний чоловічий початок, подібно до сталевого стрижня додасть йому сили, наділить мудрістю. І не дивно, що, зустрівши Ашота своїм життєвим шляхом, люди пам'ятають його, поважають, цінують, люблять.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua