Ім'я Гелена: значення, походження

“Променева”, “яскрава”, “світла” – всі ці синоніми до дівчини, яка носить ім'я Гелена. Це ім'я дуже часто дають дівчатам у Чехії, Словаччині та Польщі. Рідко воно трапляється в Україні і практично не можна знайти людину з таким ім'ям в Україні. Походить від давньогрецького “Олена”. Спробуймо розібратися, як ім'я вплине на долю і характер дитини. Ще з давніх-давен людина знала, що ім'я відкладає певний інформаційний код, який діє на свідомість, стан і характер. Найчастіше саме обране батьками ім'я впливає вчинки, які робить вже доросла людина.

Ім'я Гелена: значення, походження

Характеристики

Походження імені Гелена дозволяє думати, що всі дівчата з таким ім'ям світлі та яскраві. Але насправді це не так. У дитинстві Гелена – дуже рухливий, але в той же час мрійливий і періодично що йде в себе дитина. Вона дуже любить спілкуватися, працьовита та самостійна. Постійно відчуває інтерес до навчання. Дуже любить записуватись на додаткові заняття, ходить на всілякі гуртки та різні курси. Любить йогу, малювання, хендмейд та іноземні мови.

Дівчинка, що носить ім'я Гелена, ніколи не проситиме про допомогу, всього в житті досягне сама. Однак вона не рватиметься вгору службовими сходами, розштовхуючи всіх на своєму шляху. Жодних кар'єрних амбіцій. Просто улюблена робота. Напевно, саме завдяки такій позиції Гелена завжди “на коні” і попереду всієї планети.

Відносини

Розповідаючи про значення імені Гелена, не можна не торкнутися питання протилежностей. Як же у представниць прекрасної статі справи з чоловіками? Дуже милі та доброзичливі дівчата швидко знаходять собі пару. Ну, як правило, перший шлюб у Гелени часто виявляється невдалим. Деякі після взагалі не прагнуть вийти заміж. Але ті, які зважилися на зміни, набувають затишного будинку, люблячого чоловіка та добрих дітей.

Ім'я Гелена: значення, походження

Час народження

Гелена, народжена взимку, вперта, недовірлива, спостережлива. Дівчина, яка з'явилася на світ восени або навесні, матиме комерційну жилку. Вона порядна та обов'язкова. “Літня” красуня, що носить ім'я Гелена, буде романтична, працьовита та педантична. Незалежно від пори року, дівчата з таким ім'ям ніколи не будуть робити необдуманих вчинків, вони мають логічний склад розуму, чудово розуміються на людях.

Професії

Завдяки властивостям характеру Гелена може працювати лікарем, мистецтвознавцем, юристом, актрисою чи психологом, педагогом початкової освіти чи художником.

Сумісність

Прекрасну та міцну родину дівчина, яка носить ім'я Гелена, зможе створити з чоловіком на ім'я: Михайло, Яків, Борис, Арсен, Микола, Кирило, Давид та Семен. А ось із В'ячеславом, Леонідом, Анатолієм та Вадимом вдалого подружжя може не статися.

Здоров'я

Загалом усі Гелени – володарки богатирського здоров'я. Але це дано їм природою, а результат багаторічної плідної роботи з себе. Дівчина з цим ім'ям дуже часто ходить у спортивний зал та фітнес-клуб, стежить за своїм харчуванням. Її можна назвати добре фізично розвиненою і активною жінкою.

Ім'я Гелена: значення, походження

Помічники

Дуже часто люди цікавляться, які астрологічними характеристиками має їхнє ім'я. Польські жіночі імена теж містить у собі чимало інформації про помічників та захисників. Наприклад, Гелену завжди захищатиме камінь – топаз і планета – Нептун. Що стосується рослин, то краще віддавати перевагу макам, тюльпанам та шафрану. Колір блакитний.

Гелена Великанова

Жінка з цим незвичайним і дуже гарним ім'ям залишила слід в історії 1950 року. Гелена народилася в Москві, з дитинства любила співати та складала вірші. Під час війни працювала у Томську у шпиталі, влаштовувала концерти для поранених солдатів. Коли війна закінчилася, Гелена знову приїхала до Москви, де вступила до музичного училища. У 1950 році вона виконує пісню “Конвалії”.

Ім'я Гелена: значення, походження

Гелена Марусажувна

Як і властиво цілеспрямованому характеру, дівчинка змалку любила займатися спортом. Через роки стала 7-кратною чемпіонкою у зимових видах. Під час війни із гітлерівською Німеччиною польську спортсменку засудили до розстрілу.

Гелена Сукова

Ще одна спортсменка, що носить це гучне ім'я. Брала участь в Олімпійських іграх 1988 та 1996 років. Чудово грала у теніс і неодноразово вигравала турніри Великого шолома. Чи допомагало їй у цьому ім'я?

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua