Ім'я Вільгельм: походження, значення, характер та доля

У минулому ім'я Вільгельм давалося переважно синам шляхетних сімейств. Багато його власників залишили свій слід в історії. Можна згадати англійського короля Вільгельма Завойовника, сицилійського правителя Вільгельма Злого, німецького композитора Вільгельма Вагнера.

Історія

Якій національності ім'я Вільгельм належить? Вважається, що вона має німецьке походження. Ім'я сформувалося завдяки доданню двох слів. Одне з них – willio, воно означає “рішучість”, “воля”. Інше – helm, воно перекладається як «захист», «шолом».

Ім'я Вільгельм: походження, значення, характер та доля

Отже, відповідь на запитання про те, чиє ім'я Вільгельм очевидна. Воно має німецьке коріння, означає «вольовий захисник» або «рішучий захисник». Аналоги його користуються популярністю в Англії (Вільям), Франції (Гійом), Італії (Гульєльмо), Іспанії (Гільєрмо), Швеції (Вільхельм) і таке інше.

Дитина

Походження імені Вільгельм не викликає питань. Як воно впливає на свого власника в різні періоди життя? Маленький Вільгельм відрізняється чутливістю, емоційністю. Хлопчику як повітря потрібна увага оточуючих. Він потребує проявів любові, схвалення. Йому хочеться бути найкращим.

Ім'я Вільгельм: походження, значення, характер та доля

Батьки повинні приділяти Вільгельму якнайбільше уваги. Їм слід підкреслювати, що вони вірять у нього, у його таланти та блискуче майбутнє.

Характер

Флегматичний, несміливий, обережний – таким виростає власник імені Вільгельм. Цей хлопець має великий прихований потенціал, однак може так ніколи його і не використовувати. Дорослий Вільгельм замкнутий, неохоче дозволяє іншим зазирнути у свою душу. Також він вразливий, його легко вибити з колії.

Цей чоловік звик ретельно планувати свої справи. Йому потрібен час для того, щоб розібратися в проблемі та ухвалити рішення. Рух до своєї мети часто кидає на півдорозі через нестачу сили волі. Вільгельм – людина, що твердо стоїть на землі. Примарні мрії він вважає марною тратою часу.

Пори року

“Зимовий” Вільгельм ще в дитинстві починає вимагати особливого підходу до себе. Хлопчик категорично заперечує проти силової дії, підвищеного тону. Непростий характер він має і в дорослому віці, проте з ним все ж таки можна порозумітися. «Зимовий» Вільгельм рішучий і сміливий. Іноді він буває запальний, насилу контролює свої емоції. Близькі легко прощають йому цю слабкість, оскільки знають, що він нешкідливий. У стосунках цей чоловік чесний, чекає на те ж від партнерки.

«Літній» Вільгельм – людина за вдачею м'яка. Він невблаганний лише в питаннях, які вважає принциповими, у дрібницях ж охоче поступається. У першому шлюбі він навряд чи знайде щастя, особливо якщо вступить до нього під натиском своєї дівчини. Відмінність характерів вважає причиною для розлучення.

«Осінній» Вільгельм має всі якості, які традиційно приписуються справжньому чоловікові. Ця людина рішучий і відважний, спритний і заповзятливий, розважливий і кмітливий. Іншим людям не вдається маніпулювати їм, він наділений сильною волею. З жінками цей хлопець уважний та запобіжний. З нього виходить прекрасний чоловік та батько. У друзів також немає причин для того, щоб поскаржитися на нього. Він чесний і надійний, ніколи не зрадить. До вибору дружини “осінній” Вільгельм підходить з усією відповідальністю. Завдяки цьому щастя він набуває вже у першому шлюбі.

«Весняний» Вільгельм справляє враження людини нерішучої, боязкої. У багатьох людей викликає роздратування його надмірна передбачливість. Цей парубок нікому не довіряє. Йому нелегко приймати рішення, він довго розмірковує і кілька разів все перевіряє ще раз. Цей чоловік легко змінює сексуальних партнерок. Одружується він уже у зрілому віці, ретельно обирає супутницю життя. Від дружини чекає на вірність, проте самому собі легко прощає швидкоплинні захоплення, які не розцінює як зраду.

Дружба, спілкування

Певний вплив значення імені Вільгельм надає відносини його власника з оточуючими. Цей хлопець – добра і чуйна людина. Люди тягнуться до нього, прагнуть зблизитись з ним. Вільгельм не поспішає відкривати новим знайомим свою душу. Кандидатам у друзі доводиться витримувати випробування часом.

Ім'я Вільгельм: походження, значення, характер та доля

Вільгельм любить приймати гостей у своїй оселі. Він – гостинний та щедрий господар.

Цей чоловік завжди здатний вислухати та зрозуміти. Він не схильний засуджувати людей, визнає право на помилки, слабкості. Вільгельм завжди готовий підтримати потрапив у біду друга, дати хорошу пораду.

Професія, бізнес

Вільгельм – людина, яка не любить надовго розлучатися з будинком, сім'єю. Тому йому категорично не підходять професії, які мають на увазі постійні подорожі, відрядження. Цьому хлопцю можна звернути увагу до заняття, пов'язані з роботою руками. Також власнику аналітичного розуму підійде науково-дослідна чи педагогічна діяльність.

Ім'я Вільгельм: походження, значення, характер та доля

Вільгельм, як правило, ладнає з колегами, начальством. Його цінують за надійність та чесність. Ця людина може зайняти керівну посаду, розпочати свою справу. Він чудово розуміється на людях, що дозволить йому досягти успіху в ролі бізнесмена або керівника.

Кохання, сім'я

Чоловік на ім'я Вільгельм не прагне шлюбу з розрахунку. Розлучитися зі своєю свободою його підштовхує кохання. Чим пізніше одружується цей хлопець, тим більше у нього шансів на щасливий союз. Він виявляє себе добрим сім'янином.

Ім'я Вільгельм: походження, значення, характер та доля

Вільгельм дуже прив'язаний до своїх дітей. Він прагне дати їм гарну освіту, путівку у життя. Будинок цей чоловік розглядає як фортецю, де на нього чекає заслужений відпочинок після трудових буднів. Надовго покидати його не любить. У гості Вільгельм запрошує лише тих, до кого ставиться добре. Люди, які йому не до вподоби, навряд чи переступлять поріг його будинку.

Захоплення

Власник аналітичного розуму любить інтелектуальні ігри. Як правило, він віддає перевагу шахів. Також Вільгельм може захоплюватися колекціонуванням, наприклад, збирати марки. Входить до числа можливих хобі та різьблення по дереву.

Ім'я Вільгельм: походження, значення, характер та доля

Вільгельм за вдачею домосід. Однак він не відмовиться від вилазки на природу у добрій компанії. На подорож цього хлопця вмовити непросто. Навряд чи він погодиться надовго розлучитися з коханим будинком.

Здоров'я

Стежити за своїм здоров'ям Вільгельм має звикнути ще у дитинстві. Власник імені сприйнятливий до вірусних інфекцій. Також йому слід остерігатися остеохондрозу.

Цікаві факти, талісмани

Як звучить ім'я Вільгельм російською? На жаль, у нашій мові відсутні його аналоги. Також його володар не святкує іменини, адже імені немає у церковному календарі. Його можливі скорочення – Віля, Віллі, Лемо, Вільок, Віллі, Гігі, Вім.

  • Планета-покровитель – Нептун.
  • Знаки Зодіаку – Риби, Стрілець.
  • Камінь-талісман – аквамарин.
  • Дерево-талісман – верба.
  • Рослина-талісман – троянда.
  • Тотемна тварина – чайка.
  • Сприятливий колір морської хвилі.

Мабуть, найвідоміший володар імені – Вільгельм Завойовник. Ця людина уславилася тим, що створила єдине Англійське королівство. Він же затвердив систему управління ним, заснував армію та флот, започаткував будівництво кам'яних фортець. За розпорядженням правителя було проведено перший земельний перепис.

Ще один відомий власник імені – Вільгельм Ріхард Вагнер. Цей німецький композитор вважається найбільшим реформатором оперної музики. Не можна недооцінювати вплив, який він вплинув на європейську культуру, особливо на модернізм.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua