Глорія: значення імені для дівчинки

Оригінальне ім'я, що рідко зустрічається в Україні, – Глорія. Значення імені та долю дарує відповідну, пов'язану з успіхом і славою, наповнену яскравими подіями та враженнями. Ім'я має позитивну та сильну енергетику.

Історія та походження

“Глорія” походить від латинських слів, переклад яких звучить як “слава” та “щастя”. Вчені стверджують, що походження і значення імені Глорія несе в собі сильну енергетику, яка здатна наділити дитину життям, наповненим яскравими подіями, що запам'ятовуються.

Особливу популярність ім'я має у країнах Євросоюзу та в Америці. В Україні дівчаток рідко називають Глорія.

Скорочені варіанти імені: Лора. День ангела дівчинки святкують 10 серпня.

Характеристика імені

Глорія: значення імені для дівчинки

Ім'я Глорія характеризується цифрою 4. Число містить силу таких якостей, як чесність, сумлінність, надійність, стабільність, визнання, обережність. У сукупності вони дають людині можливість досягти успіху в житті, розкрити та реалізувати позитивні риси характеру, здібності та таланти.

Вміння бути поглиненою своїми планами та ідеями, думками про їхню реалізацію — все це про володарку імені Глорія. Для дівчинки все життя буде важливо добиватися визнання та похвали на свою адресу. Дитина, яка носить це ім'я, наділена талантами та здібностями. Їхня реалізація залежатиме від виховання та зусиль, які докладає дівчинка.

Глорії значення імені допомагає швидко і легко адаптуватися до умов, подій, що змінилися, оперативно приймати рішення в екстремальних ситуаціях.

Глорія: значення імені для дівчинки

Дівчинка з раннього дитинства виявляє примхливий характер, балується, закочує істерики, завдає багато клопоту батькам. Дитина так робить не з бажання позлити оточуючих. Просто Глорії важко усвідомити, що не все у світі відбувається саме так, як вона хоче. Дівчинці здається, що це мають приділяти увагу лише їй однієї. А своєю поведінкою вона просто досягає цілей.

Образи Глорія тримає в собі доти, доки не забуває про них. Проте мстивістю дівчина не відрізняється. Ця особливість характеру допомагає уникнути ворогів.

У житті Глорії значення імені впливає і сферу спілкування з людьми. Хоча дівчина легко йде на контакт, будь-яка критика чи невдоволення на її адресу може призвести до скандалу та розладу у стосунках. Вона рідко йде на компроміс і не вибачає людям помилок. Така поведінка призводить до нестачі близьких друзів, але це характерно для підліткового віку. Ставши старшим, дівчина почне поблажливо і терпляче ставиться до провин інших.

Дівчина ладнає з оточуючими і швидко вступає в контакт. Але незалежний характер і волелюбний характер здатні зіпсувати стосунки з матір'ю. У спробах уникнути конфліктних ситуацій Глорія після досягнення повноліття залишає батьківський будинок і починає жити окремо.

Глорія: значення імені для дівчинки

Дівчина модно і красиво одягається, випромінює впевненість у собі та своїх здібностях, відрізняється напористою вдачею. Ці риси допомагають цілеспрямовано рухатися життям, домагатися бажаного, реалізувати таланти і втілювати ідеї у реальність.

Глорія активно приймається нові справи, часто змінює захоплення, але рідко доводить роботу остаточно. Така риса характеру може завадити досягти успіху у житті. Дівчинці необхідно навчитися закінчувати розпочату діяльність та не зупинятися на половині шляху.

Особисте життя

Глорія: значення імені для дівчинки

Жорстка та авторитарна дружина, суворий батько – така в родині Глорія. Значення імені відбивається на поведінці жінки у ролі дружини та матері. У будинку з такою господинею має дотримуватися строга дисципліна та порядок. Сімейне життя жінки буде засноване на стабільності та традиційному укладі.

Ідеальним чоловіком для Лори стане флегматик. Особливості темпераменту дозволять чоловікові стримано ставитися до запального, ревнивого та владного характеру дружини. Але завдяки прагненню розвиватися і перебувати в постійному русі, винахідливості та пристрасті до пригод з Глорією неможливо скучити. Щодня буде наповнений новими подіями та враженнями.

Сумісність із чоловічими іменами

Ім'я Глорія сумісне з Богданом, Йосипом, Тимуром, Віталієм. Таке поєднання призведе до міцного та щасливого шлюбу.

Вибудувати любовні стосунки, засновані на пристрасті, чуттєвості та взаєморозумінні, Лора зможе з Миколою, Дмитром, Трохимом, Робертом та Гордеєм. Однак до шлюбу справа навряд чи дійде.

Невдалий союз вийде з Платоном, Максиміліаном, Аполлоном, Владиславом та Дем'яном. Відносини будуть засновані на сварках, образах, недовірі та розбіжності.

Глорія не терпітиме поряд із собою владного і ревнивого чоловіка, який прагнутиме обмежити її свободу.

Кар'єра та бізнес

Глорія: значення імені для дівчинки

Значення імені Глорія та доля, призначена для дівчини, забезпечують їй успіх на посаді начальника чи керівника. Розглянути кар'єрне зростання можна за такими спеціальностями: архітектор, актриса, журналіст, педагог, перекладач, гример. Успішною буде дівчина і в професіях, пов'язаних з комунікаціями між людьми.

Займаючи керівний пост, Лора вимагатиме від своїх підлеглих дисципліни. Жінка прагне досягти матеріальної забезпеченості на посаді, і там зможе реалізувати спрагу влади і слави.

Здоров'я

Міцним здоров'ям Лора не має. З самого дитинства дівчинка часто хворіє. Легкі — орган, найбільше схильний до захворювань. Слабкий імунітет та проблеми зі здоров'ям перешкоджають Глорії стати спортсменкою. Незважаючи на те, що маленька дівчинка встигає скрізь і завжди, її активність збільшується з віком. Характер Лора запозичує від матері, а зовнішність від батька.

Дівчина, що народилася взимку, відрізняється дратівливим характером і запальним характером, що негативно позначається на психічному здоров'ї. Вона схильна до інфекційних захворювань.

Дівчина, народжена восени, має м'який характер і почуття гумору, необразлива, у конфліктній ситуації намагається згладити гострі кути, відрізняється сталістю, прагматична.

Таланти

Глорія: значення імені для дівчинки

Значення імені Глорія наділило дівчинку гострим розумом. Вона начитана та обдарована. Чи здатна співати, складати вірші. Не відмовляється виступати перед публікою. Робить це з повною самовіддачею та впевненістю в надії отримати схвалення та заслужити славу.

Символи

Значення імені Глорія відповідають наступним символам:

 1. Знак зодіаку – Козеріг та Водолій.
 2. Тварина – рак.
 3. Рослина – троянда.
 4. Стихія – вода.
 5. Покровительська планета – Плутон і Сатурн.
 6. Сезон року – зима.
 7. Талісман – алмаз.
 8. Вдалий день – субота.

Оточивши себе цією символікою, дівчина захиститься від нещасть, приверне успіх і успіх.

Відомі жінки історії

Відомі кілька жінок з ім'ям Глорія, які досягли успіху та слави:

 • Глорія Стюарт, Глорія Свенсон та Глорія Грем – американські актриси.
 • Глорія Пірес – бразильська актриса.
 • Глорія Гейнор – американська співачка.
 • Глорія Макапагал-Арройо – президент Республіки Філіппіни з 2001 по 2010 рік.

Життя Лори буде насичене важливими подіями. Жінка зможе залишити по собі слід. Її присутність буде порівнянна зі спалахом яскравої зірки, що пролетіла в небі. Це добре ім'я, що несе в собі силу та енергію.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua