Процедура воскової депіляції

Кожна жінка мріє про ідеальну гладкість своєї шкіри. Це можна вважати однією із ознак краси та доглянутості. Прибрати зайве волосся можливо різними способами. Багато жінок для боротьби з небажаним волоссям використовують станок для гоління. Але на жаль такий метод не дає довготривалий результат. Така сама ситуація і з різноманітними кремами для депіляції. Тому з’являються більш ефективні способи, такі як епіляція воском, шугаринг, лазерна епіляція та ін.

Воскова депіляція є дуже популярною серед багатьох жінок. Ця процедура виконуються рідким воском. Вона забезпечує ефективний результат на цілий місяць. Воскова депіляція робиться швидко та дотримуючись певної техники. Якщо ви бажаєте зробити собі таку процедуру, то краще звернутись у професійний салон, де точно буде все для депіляції. Якщо робити це самостійно, то є ризик не отримати омріяний результат і навіть нашкодити собі.

Процедура воскової депіляції

Рекомендації перед восковою депіляцією

Якщо ви прийняли рішення відвідати салон для здійснення епіляції воском, то спочатку скористуйтеся деякими рекомендаціями:

  • Заздалегідь підготувати шкіру. Бажано поскрабувати шкіру. Це допоможе видалити ороговілий шар шкіри, який часто спричиняє вростання волосся під шкіру. Краще цю процедуру зробити у попередній день епіляції.
  • Не голитися. Довжина волосся має бути не менше 5 мм. В іншому випадку не вийде ефективно прибрати волосся воском.
  • Обрати правильний період. Менструальний період та тиждень перед ним не підходить для воскової депіляції. У цей час чутливість вашої шкіри підвищена.
  • Догляд за шкірою. Іноді трапляється, що після процедури може бути почервоніння. Така реакція є нормою і не варта хвилювань. В таких випадках допоможе заспокійливий крем.
  • Відпочинок після епіляції. Уникайте плавання, засмагання, скрабування протягом наступних двох днів після депіляції.
  • важливість систематичності. Кожна наступна процедура проходить менш болісно, ніж попередня. Волосся стає більш тоншим і його видалення не таке болюче. Тож відвідувати майстра краще з певною регулярністю.

Переваги депіляції воском

Якби воскова депіляція не мала б так багато переваг, то вона б звичайно не користувалась значним попитом. Перш за все вона дає дуже швидкий результат. Жінки витрачають не багато коштів і свого часу на процедуру. Епіляція підходить для різних типів шкіри. Якщо є якісь протипоказання для лазерної епіляції, то воск може легко бути достойною заміною. Регулярність процедури веде до зменшення інтенсивності росту волосків.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua