Шкідливі звички, які можуть принести несподівану користь здоров'ю

Самі дратівливі риси характеру і поведінки людини можуть мати ряд переваг.

Шкідливі звички, які можуть принести несподівану користь здоров'ю

Фото: pixabay.com

Американські експерти з'ясували, які повадки можуть поліпшити якість життя, пише The Mirror.

лаятися

Згідно з дослідженням, крик при ударах полегшує больові відчуття. Учасники, які лаялися, опускаючи руку в відро з крижаною водою, могли терпіти біль майже на 50% довше, ніж ті, хто цього не робив. Інші дослідження показують: лайка на робочому місці допомагає співробітникам справлятися зі стресом і зберігати солідарність.

мріяти

Часто звичку витати в хмарах розглядають як ознаку апатії та байдужості. Але сканування показало: коли наш розум блукає, головний мозок знаходиться в стані активності, а також займається прийняттям рішень.

жувати гумку

Вчені виявили: жування жуйки перед виконанням певних завдань підвищує рівень кисню в крові в тих структурах мозку, які беруть участь в навчанні і пам'яті. Крім того, жувальний процес зменшує кількість шкідливих бактерій в роті.

Налягати на солодке

Регулярне вживання шоколаду з високим вмістом какао сприяє поліпшенню когнітивної функції, зміцненню серця і судин, зниження рівня холестерину. Дослідження показало: достатньо всього 20 грамів шоколаду, щоб отримати користь для здоров'я в довгостроковій перспективі.

розкидати речі

На перший погляд неохайний робочий стіл передбачає серйозну дезорганізацію. Але американські вчені стверджують, що безлад може підвищити творчий потенціал. Експерименти показали: добровольці, які перебували в брудній кімнаті, придумали на 28% більше креативних ідей, ніж ті, які намагалися впоратися з поставленими завданнями в чистому приміщенні.

Звичка не заправляти ліжко

За словами дослідників, в середньому в матраці може мешкати 1,5 мільйона пилових кліщів, які продукують алергени. Тому, якщо залишати постіль не зібраної, в ній буде накопичуватися менше вологи, що, в свою чергу, призведе до зневоднення і загибелі паразитів.

Пропускати прийом душа

Експерти попереджають: щоденне миття може позбавити шкіру природних захисних масел, що підтримують її гидратированной і еластичною, а також корисних бактерій, які можуть допомогти запобігти хворобам.

Гризти нігті

У дітей, які гризуть нігті або смокчуть великі пальці руки, ймовірність розвитку алергічних реакцій приблизно на третину нижче. Експерти впевнені: надмірна чистота і уникнення впливу мікробів в навколишньому середовищі можуть збільшити ризик розвитку алергії у дитини.

Раніше Zmorshki.in.ua розповідав про звички, які шкодять психіці.

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua