Зробити погоду в будинку? Легко!

Наш будинок – це територія, де ми відпочиваємо, відволікаємося від проблем і щоденної рутини, думаємо про хороше, будуємо плани. Якщо цього немає, значить щось в будинку негаразд. Разом з Zmorshki.in.ua наводимо в житло порядок.

Зробити погоду в будинку? Легко!

Фото: pexels.com. Фотографія носить ілюстративний характер.

освітлення

Брак освітлення впливає на наш душевний стан і настрій. Якщо збільшити кількість світильників, продумати додаткові дизайнерські рішення, це створить в оселі затишну атмосферу і зробить простір будинку більш гармонійним.

повітря

Кімнати, особливо кухня, завжди наповнені самими різними відтінками – іноді знайомими і рідними, іноді дратівливими. Ми кашовар, використовуємо хімічні засоби, аерозолі, фарби для волосся, клей. Такий «коктейль» негативно впливає на наше самопочуття і здоров'я, тому як можна частіше провітрюйте приміщення, коли вони пустують. Освіжайте спальню перед сном або залишайте вікна відкритими на ніч. Завдяки цьому відпочинок пройде набагато якісніше.

Зробити погоду в будинку? Легко!

Фото: pexels.com. Фотографія носить ілюстративний характер.

температура

Якщо в зимовий час в квартирі занадто жарко або, навпаки, холодно, це, без сумнівів, відіб'ється на на вашому самопочутті. Ви починаєте потіти при найменшій навантаженні або мерзнете так, що хочеться пірнути під ковдру. На допомогу прийде кондиціонер, який працює і на охолодження, і на збільшення температури повітря. Встановіть терморегулятор на радіаторах: це істотно поліпшить мікроклімат і заощадить гроші.

колір стін

Шпалери, фарбування на стінах здатні вплинути на настрій і самопочуття, створити психологічне відчуття тривоги, депресії, або, навпаки, релаксу, гармонії і повного спокою. При обробці приміщень робіть упор на натуральні кольори, можна звернутися до дизайнера для підбору правильної палітри.

мотлох

Скажіть категоричне «ні» непотребу, який багато років зберігається в будинку, на балконі, в підвалі. Сміливо позбавляйтеся від того, з чим можна розпрощатися. Ви помітите, як стане легше дихати, як підвищаться позитивні вібрації. Можна також зробити невелику перестановку.

бардак

Починати треба з малого: кожен день прибирати якусь частину на ваш розсуд. Зверніть увагу на закутки, куди постійно звалюються речі. Рахунки, паперу, рукавички, сумочки, шарфи і шапки, взуття всіх сезонів. Розкладіть все по місцях.

Зробити погоду в будинку? Легко!

Фото: pexels.com. Фотографія носить ілюстративний характер.

Раніше Zmorshki.in.ua розповідав, як зміцнити організм.

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua