Як вибрати хороші підлогові ваги

Для людей, що прагнуть вести здоровий спосіб життя, важливо знати свою вагу. І ось дилема: які ваги купити – подорожче, дешевше, може бути ваги відомого бренду? Давайте розбиратися.

Як вибрати хороші підлогові ваги

Фото: pexels.com. Фотографія носить ілюстративний характер.

Які види приладів існують

Сьогодні ринок пропонує електронні та механічні ваги. роботи механічних заснована на силі тиску на пружину, яка розташована всередині механізму: вона зрушує стрілку вагів і показує вагу. До переваг механічних приладів відносять відносно низьку ціну і найбільший максимальний вантаж в деяких моделях. Вони прості в експлуатації і рідко виходять з ладу. Серед недоліків таких ваг можна виділити відсутність додаткових опцій і деяку похибка у вимірі.

В е лектронних вагах відомості про масу тіла людини виводяться на цифровий дисплей. Вони характеризуються більш високою точністю і обладнані великою кількістю опцій. До мінусів можна віднести більш високу вартість.

значні характеристики

Для тривалої експлуатації ваг велике значення мають деякі параметри.

Як вибрати хороші підлогові ваги

Фото: pixabay.com. Фотографія носить ілюстративний характер.

Матеріал корпуса

Переважно це комбінації металу зі склом або пластиком. Цікавими і вінтажними вважаються ваги, які були виготовлені з дерева, – вони найдорожчі. Пристрої з металу – це більш прийнятний варіант: вони оптимальні за ціною і досить міцні. Вироби зі скла більш виграшно виглядають, але вимагають особливого догляду. Пластмасові ваги набагато дешевше, але їх корпус недовговічний.

точність показників

Коли вибираєте ваги, варто пам'ятати, що неточність у механічних досягає 0,5 кг, у електронних – 0,1 кг.

вага

Стандартні прилади витримують вантаж від 100 до 220 кг.

обсяг даних

Дана опція є тільки в електронних вагах з можливістю запам'ятовувати до 10 осіб. Вибір залежить від того, скільки людей будуть користуватися пристроєм.

Додаткові можливості

В електронних моделях підлогових ваг досить часто зустрічаються додаткові функції.

Автоматичний розрахунок індексу маси тіла (ІМТ) – модна функція, яка зустрічається практично у всіх моделях дорогого сегмента. Принцип підрахунку полягає в тому, що перед початковим зважуванням власник заносить в пам'ять пристрою дані про свій зріст. Тоді індекс маси тіла вираховується автоматично, а показник відбивається на дисплеї.

Частка жирової і м'язової маси. Ваги, що мають цю функцію, найбільш популярні серед покупців. Підсумок зважування отримують за допомогою слабкого електричного розряду, який проходить через тіло людини. Для цього на платформу ваг поміщені електроди.

Визначення ідентифікації користувача, який встав на ваги. За допомогою цієї можливості ваги показують, хто з внесених в пам'ять користувачів встав на вимір.

Контроль. Завдяки цій функції у користувача з'являється можливість зняти на індикаторі свідчення зміни ваги, жировий або м'язової маси за певний проміжок часу.

Бездротовий монітор – дуже зручна функція. Вона дозволяє власнику, не нахиляючись, побачити результати контрольного зважування.

Автоматичне вимикання. Ця функція дає можливість значно збільшити термін служби джерел живлення пристрою.

Як вибрати хороші підлогові ваги

Фото: pixabay.com. Фотографія носить ілюстративний характер.

Раніше Zmorshki.in.ua розповідав, як схуднути за допомогою харчового щоденника.

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua