Як звучить повне ім'я Гоша, і що воно означає?

Як звучить повне ім'я Гоша? У культовому фільмі Меньшова “Москва сльозам не вірить” головний герой говорить про своє ім'я: “Він же Гога, він же Юрій, він же Георгій”. Інші персонажі називають чоловіка Георгієм Івановичем. Як же повністю називати Гошу? Відповідь на це запитання ви отримаєте у нашій статті.

Як звучить повне ім'я Гоша, і що воно означає?

Роль імені у житті людини

Називати заведено всіх людей. Вважається, що кожній людині найприємніше чути своє ім'я. Тому важливо уточнювати, яка форма найбільше подобається його власнику. Називати знайомого на власний розсуд – рішення не оптимальне. Іноді найкрасивіша форма імені може навівати людині неприємні емоції.

Іноді ім'я за паспортом і те, як видається людина, – два абсолютно різні слова. Наприклад, знайомі звикли називати дівчину Ганною, а у всіх документах вона – Галина. Станіславів, Ярославів, В'ячеславів та Святославів можна називати і Славіками. Дімою можна назвати Вадима та Володимира. Розберемося далі, як звати повним ім'ям Гошу.

Ім'я не лише відрізняє нас від інших індивідуумів, а й програмує долю. Тому майбутні батьки намагаються підібрати той варіант, який не лише гарний у плані звучання, а й гарний за значенням. Люди з однаковими іменами часом простежується подібна доля. У деяких сім'ях заведено називати дітей на честь старших родичів. Вважається, що тоді вони успадкують їхній характер і долю.

Як звучить повне ім'я Гоша, і що воно означає?

Надбання антропоніміки

Коли увійшло моду вибирати імена на західний манер, стали актуальні усічення антропонімики – науки про скорочені імена.

Так, Євгенія можна скорочено назвати Єня, а Іраїду – Ірою. Звукове ім'я Георгій – повне ім'я Гоші. Але можна називати так і Юрія, і Єгора. На підтвердження цього звернемося до характеристики значення перерахованих імен.

Значення імені Георгій

Цей варіант повного імені Гоша виник у Стародавній Греції. Георгіс називали землеробів, також це було друге ім'я Зевса. Тому Гоша ще й «громовержець» із сильним характером. Він може здивувати силою вияву своїх емоцій.

Власнику цього імені властиві прояви веселого та доброго характеру. Але якщо хлопець розчарований, не виключено, що зможе накричати, виплеснувши свої емоції. Але Георгій, якого також називають скорочено і Герой, знає, як направити свою енергію в потрібне русло. Він відвідує спортивні секції, де позбавляється зайвої енергії.

Ім'я Гоша (Георгій) наділяє свого володаря рис прагматичності. Але йому також властиво робити необдумані вчинки, про що потім доводиться довго шкодувати.

Іменини святих відзначають 23 квітня та 26 листопада. Біля ікони Святого Георгія просять, щоб домашня живність не хворіла. Оскільки у перекладі Георгій – землероб, то святого з цим іменем вважають покровителем сільськогосподарських робіт.

Як звучить повне ім'я Гоша, і що воно означає?

Інші варіанти повного імені

Ім'я Гоша цілком може звучати не лише як Георгій. Також хлопця можна назвати Юрієм чи Єгором. Староросійському імені Юрій також властиво перекладається як «трудівник, що працює на землі». Форма Єгор – видозмінений варіант Георгія в російській версії, що характеризує людину як хлібороба.

Юріями в давнину називали князів та дворян (наприклад, Довгорукий). Також це ім'я прославили Гагарін, Лужков, Нікулін, Саульський, Башмет та Антонов.

А ось Григорій – це не варіант імені Гоша. Повне чоловіче ім'я Григорій скорочено звучить як Грицько.

Як звучить повне ім'я Гоша, і що воно означає?

Знамениті Георгії

Ім'я Георгій в історії прославили:

  • актори Віцин, Юматов, Штиль та Товстоногов;
  • музиканти Лепський та Портнов;
  • режисери Данелія та Анісімов;
  • вчений Олександров.

Ці знаменитості досягли значних успіхів у тій діяльності, яку обрали собі у житті. Вони стали гідними прикладами для наслідування.

Підведемо підсумки

Як звучить повне ім'я Гоша, і що воно означає?

Тлумачення імен присвячено багато книг. Ця тема завжди актуальна, тому що в житті кожної сімейної пари рано чи пізно виникає необхідність вибору імені своєї дитини. Кілька століть тому його вибирав священик, коли хрестив дитину. Батькам не доводилося виявляти творчість. Варіанти для вибору надавалися на сторінках церковного православного календаря.

Сьогодні батьки мають повний список імен – як російських, так і іноземних. Іноді їм так подобаються певні два варіанти, що вони дають дитині подвійне ім'я. У цій справі важливо враховувати, що дитині доведеться користуватись ними все життя. Тому у питанні вибору імені для малюка слід виявити розважливість.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua