Ім'я Азар: походження, значення, характеристика особистості

Ім'я відіграє важливу роль для кожної людини, адже воно супроводжує її все життя, надаючи свій позитивний чи негативний вплив. Тому дуже цікаво знати, що означає ім'я Азар, і який вплив воно може вплинути на долю свого носія.

Значення та походження

У лінгвістів досі немає єдиної думки щодо походження імені Азар. За однією з версій це єврейське ім'я. Перекладається воно як «божа допомога». Іншою — ім'я Азар прийшло до нас із Стародавньої Персії і означає «вогонь».

Астрологічна та езотерична характеристика імені:

  • Зодіак – Рак.
  • Планета управитель – Місяць.
  • Стихія – Вода.
  • Відповідний колір – білий.
  • День тижня – понеділок.
  • Рослина – лілія.
  • Мінерал – корал.

Сумісність жіночих імен з Азар: Віра, Тамара, Маріанна, Ельвіра.

Ім'я Азар: походження, значення, характеристика особистості

Характеристика особистості

З дитинства Азар має дуже непростий характер, який залежить від його настрою. Він примхливий і часто робить все на зло. Не можна йти в нього на поводі і поступатися його примхами, тому що в цьому випадку він винаходитиме нові способи, щоб змусити людину підкорятися.

З віком його психологічна нестійкість стабілізується, але владолюбство залишається назавжди.

Азар непосидючий і рухливий, має гарну пам'ять і загострене почуття справедливості. Він завжди готовий допомогти друзям, про що б вони його не попросили.

Це дуже щира людина. Він ніколи не обманюватиме і вивертатиметься. Часто Азар ідеалізує людей і перебуває в ілюзії, що все в світі є досконалим, ризикуючи цим випробувати в житті багато важких розчарувань.

Буває так, що відхід від ілюзій перетворює його згодом на справжнього циніка, і він ховатиме біль за грубими глузуваннями. Але це не зіпсує його добру натуру і не змусить ненавидіти суспільство.

Носій цього імені не любить показувати свою образу – Азар просто перестане спілкуватися з неприємною людиною. Його миролюбність ніколи не дозволить йому вступити у відкритий конфлікт чи боротьбу. Азар нізащо не стане в запалі сварки ображати чи принижувати опонента.

Азар є обов'язковим, не кидає слів на вітер і завжди доводить розпочату справу до кінця. Він простий у спілкуванні, із ним приємно вести діалог. Іноді його мучить почуття занепокоєння, яке він заспокоює, подорожуючи далекими країнами чи вплутуючи в пригоди.

Носій імені Азар – романтична людина, але соромиться цього почуття та вуалює його практичністю.

Цей чоловік фантастично працездатний, за ділом може забути про все на світі. Він патріотичний і прагне дотримуватися національних традицій.

Ім'я Азар: походження, значення, характеристика особистості

Нумерологія імені

Число імені Азар: 2. Для власника цього числа характерна певна невизначеність і занепокоєння. «Двійки» часто сумніваються у своїх здібностях, зате сліпо вірять у долю та прикмети.

Ці представники не виносять, коли їх турбують через дрібниці, намагаються уникати сварок і мають тонку душевну організацію.

З «двійок» виходять добрі командні гравці. Будь-які колективні заходи даються їм із задоволенням та розкривають їхній потенціал.

«Двійки» – дуже терплячі люди, їм потрібне надійне оточення. З них виходять гарні батьки та вихователі.

Ім'я Азар: походження, значення, характеристика особистості

Ім'я Азар: доля чоловіка

Азар добре проявляє себе у спорті та захоплюється конструюванням.

Значення імені Азар наділило його здатністю не дурити видимістю, а скрупульозно вникати в саму суть.

Його здатність у певних ситуаціях йти на безглуздий ризик не раз наводитиме його в неоднозначні ситуації.

У коханні дуже чесний, ніколи не обманюватиме жінку і морочити їй голову.

У Азара завжди вдалий шлюб. Якщо в нього народжується дочка, то Азар її шалено балуватиме. А ось сина стане виховувати у суворості, відповідно до канонів свого народу.

Найсильніший характер Азара, народженого взимку. За що б він не взявся, високий результат гарантовано.

Той, хто народився влітку, багато уваги приділяє своїй зовнішності. Довго не одружується і наполегливо працює, щоб створити базу для сімейного життя.

З «осіннього» Азара виходить добрий медик. Особливо багато у тому числі стоматологів. Цей представник невибагливий у побуті та одягається дуже просто.

Ім'я Азар: походження, значення, характеристика особистості

З носіїв цього імені рідко виходять технічні працівники. Азара більше тягне за собою педагогіка, медицина та духовний розвиток.

Слабкий орган Азара – серце. Також слід звернути увагу на нервову систему.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua