Ім'я Гаспар: значення, походження, характер та доля

У статті розглянемо незвичайне чоловіче ім'я Гаспар. Його значення пов'язане зі схильністю його власника до подвижницького способу життя. Ім'я Гаспар наділяє людину жертовністю, здатністю відмовитися від усього задля досягнення високої мети. Така людина робить добро не тому, що в неї надміру – навпаки, вона готова зірвати останню сорочку, якщо вона когось врятує.

Значення імені Гаспар

Так як чоловік, якого обдарували даним ім'ям, прагне ощасливити когось, йому просто необхідна людина, до ніг якої вона могла б «кинути весь світ». Інакше Гаспар відчуватиме, що живе марно.

Ім'я Гаспар: значення, походження, характер та доля

А ви думали про те, до якої національності ім'я Гаспар належить? Вважається, що воно вірменського походження, і значення у нього таке: «визволитель» чи «той, хто йде допомогу». Походження імені Гаспар наштовхує лінгвістів на таке припущення: корінь послужив утворенню вірменського прізвища Гаспарян. Як виявилося, прізвище це набагато популярніше за своє першоджерело: тепер все рідше зустрінеш чоловіка з таким ім'ям.

Споріднених аналогів у цього імені немає, що трохи ускладнює процес трактування характеру його носіїв. Однак у цій непростій справі нам дуже стала в нагоді нумерологія – методика, завдяки якій ім'я людини тлумачиться відповідно до конкретного числа. Завдяки нумерології ми можемо дізнатися особливості, переваги та недоліки Гаспара.

До речі, варто відзначити, що іменини Гаспар не зазначає: католицькі та православні книги не містять інформації про цю іменоформу.

Який характер чоловіка?

Згідно з нумерологією, Гаспару належить число 6. Воно віщує своєму власнику успіх у справах, що вимагають завоювання довіри серед свого оточення.

Людина з ім'ям Гаспар точно знає, що вчинки ніколи не повинні розходитися зі словами. Чоловік дізнається, що довіру людей можна втратити, зробивши лише один невірний крок.

Ім'я Гаспар: значення, походження, характер та доля

Має Гаспар і лідерські задатки: він вміє надихати оточуючих, здатний вести за собою.

Але оскільки він постає перед суспільством як людина слова, йому доведеться навчитися контролювати свої міркування та обіцянки, а також неухильно виконувати все обіцяне. Причому методи здійснення тієї чи іншої мети йому варто вибирати чесні, а не аморальні, інакше його добрі наміри справді збудують дорогу до пекла.

Які якості характеризують Гаспара насамперед?

Значення імені Гаспар наділяє чоловіка самостійністю та незалежністю. Він ухвалює рішення, враховуючи лише свою думку. Ніхто довкола не зможе похитнути його впевненість у собі. Так як вважає себе завжди правим, може досить категорично висловлюватись. Проте з часом він усвідомлює, що «один у полі не воїн», для успішного виконання намічених цілей, йому доведеться взаємодіяти з оточуючими людьми.

Ім'я Гаспар: значення, походження, характер та доля

Тільки коли він зрозуміє свої недоліки, спробує викорінити їх чи хоча б зробити менш помітними.

Незважаючи на натуру лідера, Гаспар не завжди сповнений амбіцій щодо слави чи кар'єри.

Завдяки життєвому досвіду Гаспар стає більш терпимим, стриманим, дипломатичним, доброзичливим. Іноді під впливом настрою він здатний робити необдумані вчинки. Але шкодує він про провини недовго: вважає за краще змиритися з ситуацією і загладити свою провину перед людиною. Гаспару неважко вибачатися. Він без особливих проблем йде на контакт, впевнено почувається в будь-якій компанії.

Однак навчений досвідом, він воліє приховувати свої особисті справи на публіці і посвячує в них лише найближчих людей. Вибираючи друзів, відрізняється крайньою вибірковістю: довго придивляється до людини, лише потім називає її другом.

Дружба

Ті, кому пощастило стати друзями Гаспара, завжди можуть розраховувати на його підтримку та допомогу – як матеріальну, так і психологічну.

Ім'я Гаспар: значення, походження, характер та доля

Найбільше цінує чоловік щирість. Однак, коли він стикається зі зрадою, запросто може викреслити «неугодного» зі свого життя без шансу на виправлення.

Зовнішній вигляд

Так як за національністю ім'я Гаспар відноситься до Вірменії, можна припустити, що це чоловік з яскравими рисами обличчя, темно-каштановим волоссям і ростом трохи вище середнього.

Гаспар любить одягатися непомітно і стильно. Насамперед він звертає увагу на якість речей, що купуються. Йому дуже підходить одяг простого крою, шкарпетка і зручна. Особливість зовнішнього вигляду Гаспар – охайність. Йому не йде одягатися надто помітно і химерно.

Талісмани та сумісність у коханні

Серед каменів-талісманів у Гаспара такі: котяче око, зелений сапфір, лабрадорит, цитрин, яшма, перидот, молдавіт, червоний залізняк, зоряний сапфір, апаш, сердолік, мармур, онікс, зелений турмалін.

Найкраща сумісність у справах серцевих чоловіків забезпечена з такими жіночими іменами: Єлизавета, Вероніка, Анастасія, Ангеліна, Ніка, Еліна, Катерина, Вікторія.

Ім'я Гаспар: значення, походження, характер та доля

Любов для Гаспара – одне з насущних потреб, що дозволяє йому реалізуватися як особистості. Ласка і ніжність – щоденна потреба чоловіка. Часом Гаспар любить за двох: його ніжності вистачає на нього та на його партнера. Ось тільки далеко не всі готові приймати такий самовідданий спосіб життя Гаспара: гіперопіка та догідливість чоловіка можуть відштовхнути від нього.

Проте він завжди впевнений, що робить все абсолютно правильно, тому вимагає, з його точки зору, адекватної реакції на свої вчинки. Бажано, щоб об'єкт його пильної уваги відверто захоплювався ним і постійно показував свою подяку.

Гаспар відрізняється вразливістю, недовірливістю та уразливістю у відносинах. Здавалося б, людина-скеля, але тільки-но мова заходить про кохання, у Гаспара здають нерви: він без видимих причин ображається на свою партнерку, ревнує її до кожного стовпа. Правильна дівчина для Гаспара – та, що спочатку знайде до нього підхід і вміло керуватиме його позитивними якостями.

Союз буде довгим і міцним, якщо Гаспар зв'яже своєю долею з тією жінкою, яка з вдячністю прийматиме його зворушливу прив'язливість і нескінченну відданість.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua