Олександр і Марина: сумісність у коханні

Багато пар прагнуть дізнатися про свою сумісність не лише за знаками зодіаку, а й за іменами. У цій статті ми розглянемо питання сумісності Олександра та Марини. Спробуємо з'ясувати, наскільки підходять один одному ці двоє і чи є сенс починати будувати стосунки, чи ця ідея заздалегідь буде приречена на провал. Перш ніж говорити про сумісність імен, слід кілька слів сказати про їхніх власників.

Марина

Якщо перекладати це ім'я з латинського, то вийде морська. Це досить емоційні дівчата, характер яких можна сміливо порівняти з непередбачуваною морською хвилею. У Марини часто змінюється настрій. Якщо зараз вона вам усміхається, це не означає, що через годину вона не занепаде. Однак така мінливість подобається оточуючим, особливо чоловікам. З Марини вийде гарна господиня та дбайлива дружина та мати, тому її чоловікові сильно пощастить.

День ангела Марина відзначає двічі на рік: 13 березня та 30 липня.

Олександр

Олександра можна сміливо називати справжнім захисником. Навіть ім'я його перекладається як «який захищає людей». Сашко може похвалитися міцним здоров'ям, яке спостерігається з дитинства і не залишає чоловіка до глибокої старості. Цей юнак завжди і в усьому прагне бути першим, він бажає працювати та перемагати. Багато рішень та дій у його житті перебувають під впливом натхнення. Якщо у Сашка не лежить душа до певної діяльності, то він не буде за неї братися. Це досить товариські люди, які відрізняються гострим розумом.

Олександр і Марина: сумісність у коханні

Якщо святкування дня ангела Марини відбувається двічі на рік, то у Сашка таке свято настає тричі. Перші іменини на рік проходять 8 березня, другі – 25 серпня, а треті – 6 грудня.

Сумісність імен Олександр та Марина

Це досить емоційний союз, де атмосфера в одну мить може перейти з любовної до войовничої. Ці двоє не знають, що таке буденність, оскільки їхні стосунки не піддаються жодним загальноприйнятим стандартам. Якщо зараз вони можуть ненавидіти один одного, то за 20 хвилин вже пристрасно цілуються в спальні.

Марина – це досить ревнива дівчина, яка не стане просто спостерігати за фліртом коханого, а Олександр, чудово знаючи це, даватиме безліч приводів для ревнощів. У зв'язку з цим у пари будуть часті сварки та скандали, зачинницею яких буде Марина.

Якщо дівчина хоче, щоб цей чоловік залишився поряд з нею, вона буде змушена змиритися з тим, що навколо нього постійно будуть жінки. А чим старше ставатиме Сашко, тим більше їх з'являтиметься. Тим більше, Марина повинна розуміти, що всі ці жінки самі липнуть до її коханого, а Саша на зраду не піде.

Олександр і Марина: сумісність у коханні

Сумісність Олександра та Марини може мати позитивний прогноз. Адже вони мають багато спільного. Наприклад, це дві енергійні людини, які не дуже люблять сидіти на одному місці. Відпочивати та розважатися ця пара може разом, а можна і вибрати роздільне дозвілля. У будь-якому випадку обидва відмінно проведуть вечір.

Відносини Сашка та Марини можуть початися зі звичайної дружби, яка може тривати кілька років. А потім несподівано для всіх станеться так, що стосунки перейдуть на інший щабель. Швидше за все, це станеться непомітно для Сашка та Марини, так що вони самі будуть шоковані подібним поворотом. Сашко не поспішатиме знайомити свою нову дівчину з друзями, а от якщо зважиться на це, то такий вчинок позначатиме, що його наміри серйозні і він уже не зможе просто так залишити Марину. Вона ж не затягуватиме і швидко познайомить нового хлопця з усіма своїми подругами.

Олександр і Марина: сумісність у коханні

Слід зазначити, що Марину зовсім не цікавить кар'єра, а це означає, що з неї вийде гарна господиня та дружина. Такий розклад цілком влаштовує Олександра.

Любовна сумісність

Сумісність Олександра та Марини у коханні досягає показника 90 %, але щодо шлюбу вона вже знижується до 50 %. Можна зробити висновок, що кожен другий шлюб між Мариною та Сашком розпадається. Але навіть таких низьких результатів можна досягти завдяки терпінню жінки.

Якщо ці двоє хочуть прожити довге і щасливе спільне життя, їм слід навчитися поступатися один одному, вміти слухати партнера, враховувати його бажання. Плюс цієї пари вважається те, що з усіма своїми проблемами вони справляються разом, що значно спрощує боротьбу з невдачами.

Олександр і Марина: сумісність у коханні

Сашко та Марина люблять проводити час разом. Їм завжди весело та є тема для розмови. Фундаментом їхніх стосунків завжди буде кохання та взаємна повага. Сашко повинен запам'ятати, що його дружина досить самозакохана особистість і ображати її своїми словами чи діями не можна. Оскільки така поведінка чоловіка може призвести не лише до сварок, а й навіть до розставання.

Висновок

Як бачимо, сумісність Олександра та Марини перебуває на гідному рівні. А якщо пара ще трохи попрацює над відносинами, якщо кожен із них намагатиметься виправити свої недоліки, то шлюб у них складеться всім на заздрість.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua