Ім'я Інгрід: походження та значення, національність

Багато батьків перед тим, як назвати свою дитину, ретельно вивчають характеристики імен. Також завжди цікаво дізнатися історію походження свого імені та його тлумачення. І тому можна вивчати безліч літератури. Але простіше ознайомитись із поданою статтею. У ній докладно про ім'я Інгрід.

Етимологія

Ця форма має скандинавське походження. Значення імені Інгрід – прекрасна та красива. Причому більшою мірою йдеться про душу особи. У Середні віки не було відмінностей між ім'ям людини та прізвиськом. У Стародавній Скандинавії людям давалися односкладові та складні імена, які найчастіше свідчили про якості людини. Наприклад:

 1. Гарний.
 2. Розумний.
 3. Високий.
 4. Волосатий.
 5. Сильний.

Також часто дітям давали абстрактні імена, такі як:

 1. Хмара.
 2. Вовк.
 3. Скеля.

Якщо говорити про ім'я Інгрід, походження якого дуже давнє, варто згадати бога родючості. Виходячи з цього, перекладається воно як «прекрасна».

У Скандинавії ім'я дитині давав батько. Він мав право на те, щоб визнати дитину своєю або зовсім відмовитися від неї. Найчастіше назвати немовля намагалися таким чином, щоб ім'я наголошувало на зв'язку з предками. Ще було прийнято змішувати імена із прізвиськами. І протягом життя первісний варіант можна було змінити і навіть кілька разів.

Роль дівчинки в ті часи полягала в її корисності для всього сімейства, тому батько намагався посилити її жіночий початок за допомогою прізвиська та інших різних хитрощів. З цих причин і виникло ім'я Інгрід, яке говорить про жіночність дівчини. Допустимо називати особу Інга.

Розшифровка за літерами

Значення імені Інгрід вже наведено вище, розглянемо, що означає кожна літера в нем:

 1. І — каже про тонку душевну організацію дівчини. Сюди входить романтичність, ніжність, добродушність, чесність та миролюбність. Жінки, на ім'я яких є буква «і», завжди ретельно стежать за своєю зовнішністю. Також вони добрі господині, вміють бути обачними. Їм слід пов'язати своє життя з наукою чи роботою, яка передбачає спілкування з людьми.
 2. Н — це сміливі та рішучі особистості, які мають працьовитість. Однак нудна і одноманітна робота не викликатиме у них бажання виконувати її добре. Мають гарну логіку і розум, в більшості випадків мислять креативно. Ці люди витрачають багато часу і сил на пошук обранця, з яким вони згодні прожити все життя. Дуже люблять своїх близьких та завжди їм допомагають.
 3. Г — символізує прагнення нових відкриттів, і навіть непередбачуваність і педантичність. Свої проблеми вони звикли вирішувати нестандартним чином. Дуже ретельно продумують усі свої ходи. Гидливі.
 4. Р – цим людям властиво неординарне мислення. Завжди відповідають за свої вчинки і не відмовлять у допомозі. Ненавидять, коли їм брешуть. Мають чудово розвинену інтуїцію. Люблять бути в центрі уваги, тому їм властиве лідерство. Однак у сімейних відносинах вони вважають за краще більше покладатися на другу половинку.
 5. Д – це горді та вперті люди. Найчастіше закриті у собі і трохи закомплексовані, але не завжди. Ніколи не діють з гарячого, завжди обмірковують свої дії. На першому місці у них логіка та здоровий глузд. Ніколи не кинуть знайомих та рідних у біді. Бувають дуже балакучими. Не люблять коли їх критикують, а також практично ніколи не прислухаються до чужої думки.

Характер дівчини

Маленька Інгрід дуже цікава і любить пізнавати нове. У сім'ї більше любить тата, саме він є авторитетом. У дитинстві схильна до брехні та перебільшення. Батькам це не подобається, тому вони намагаються відучити дитину від звички, але марно. Схильна до довгих образ. Часто робить із мухи слона.

Інгрід краще бути єдиною дитиною у сім'ї. Якщо в неї з'явиться сестра чи брат, вона буде дуже сильно ревнувати. У її вчинках багато непередбачуваності. Часом вона буває суперечливою.

Ім'я Інгрід: походження та значення, національність

Дівчата, які мають ім'я Інгрід, дуже добрі. Однак вони можуть легко піддатися впливу чужих людей. Часто припускаються багато помилок, у яких вся вина тільки на них. Ці дівчата ніколи не підлаштовуватимуться під інших, вони завжди відстоюють свої права. Батькам варто звернути на це свою увагу, інакше Інгрід може вирости егоїстичною, що погано вплине на життя самої дівчини.

Має твердий характер. Може бути різкою, але завжди дуже цілеспрямованою. Дівчата, які названі цим ім'ям, дуже рано починають чітко усвідомлювати, чого вони хочуть досягти в житті. І у них це чудово виходить. Буває таке, що Інгрід може без вагомих причин скаржитися на своє життя, але такий депресивний стан швидко минає. Їй потрібен час на те, щоб зрозуміти, що не всі проблеми є такими насправді. Часто дівчина дуже втомлюється через те, що постійно обстоює свої інтереси.

Ім'я Інгрід: походження та значення, національність

Таємниця імені

Інгрід не та дівчина, яку можна назвати кокеткою, їй більше до вподоби простота та розум. Ще у підлітковому віці на неї звертає увагу велика кількість чоловіків, тому вона рідко буває самотньою.

Вона не любить безглуздих та порожніх стосунків, які швидко закінчуються. Також їй дуже важко відкривати своє серце та душу чужій людині. Навіть якщо вона довго буде з ним знайома, то довіритися, швидше за все, зможе лише через багато часу, коли повністю переконається в тому, що цій людині можна довіряти.

Ім'я Інгрід: походження та значення, національність

Якщо батьки будуть проти її відносин, то вона може вчинити непередбачувано: або ж повністю припинить їх, або буде продовжувати їх спеціально.

Який національності ім'я Інгрід, вам уже відомо. Тому не дивно, що панночка дуже забобонна. Міняти цього в ній не варто, та й навряд чи вдасться.

Кохання та сім'я

Кохання та сім'я — це дуже серйозні та важливі складові життя Інгрід. Вона ретельно обирає чоловіка, з яким будуватиме стосунки. Ніколи не фліртуватиме з тим, кого мало знає, тому її потрібно справді завойовувати. Навіть якщо чоловік її цікавить, то їй складно зізнатися у своїх почуттях та виявляти ініціативу. Тому це краще робити чоловікові, а Інгрід з часом обов'язково відповість взаємністю і теж братиме активну участь у стосунках.

Ім'я Інгрід: походження та значення, національність

Дівчина розглядає любов, як абсолютну довіру та взаємний інтелектуальний інтерес. Їй потрібний той чоловік, на якого завжди можна покластися.

У шлюбі Інга завжди буде дуже відданою дружиною, а своїх дітей вона любитиме більше життя. Хоча й воліє виховувати їх у суворості, завжди дбає про те, щоб їм було добре. Ці жінки часто надмірно опікуються своїми дітьми. Їм складно ставиться до них як до самостійних особистостей, тому вони вважають за краще тримати їх під своїм батьківським крилом. Інга завжди дуже прив'язана до них. А ось відносини з родичами у неї можуть бути натягнутими, оскільки вона не любить будь-якої критики на свою адресу.

Що стосується стосунків із чоловіком, то вона буде дуже дбайливою дружиною та чудовою господинею, але часом їй не вистачає чуттєвості. Також їй не подобається, коли інтиму в її житті дуже багато, тому їй потрібен чоловік, який має спокійний темперамент. Якщо у цьому питанні вони знайдуть порозуміння, то шлюб буде дуже міцним та комфортним для обох партнерів.

Ім'я Інгрід: походження та значення, національність

Кар'єра Інгрід

Найкраще їй підходять інтелектуальні професії. Не любить сидіти без діла та просто витрачати час на дурні розмови з колегами. Також можна скуштувати творчі професії. Наприклад, зайнятися вокалом.

Позитивні риси

Інгрід не схильна до вдавання, завжди говорить про те, що її не влаштовує. Не плестиме інтриги за спиною інших людей. Відповідальна та самостійна. У школі виявляє старання та завзятість, тому найчастіше навчається добре.

Негативні риси

Людям, які оточують Інгрід, може не сподобатися її строгість та вимогливість. Любить у всьому встановлювати свої правила, порушення яких виводить її із себе. Через це вона може мати складні стосунки з близькими людьми, але з правильним підходом вона зможе бути менш владною.

Ім'я Інгрід: походження та значення, національність

Тепер ви знаєте, що означає ім'я Інгрід. Але хотілося б додати, що дівчата, які його носять, дуже добрі та цілеспрямовані, хоча й можуть бути надто владними.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua