Ім'я Аеліта: значення імені, походження, характеристика та доля

Гарне, мелодійне, оригінальне – так можна описати ім'я Аеліта. Історія його почалася менш ніж сто років тому, зустрічається воно досить рідко. Звідки взялося ім'я, що воно означає, який вплив має на характер і долю? Ця інформація стане в нагоді як жінкам, які його носять, так і батькам, які збираються дати його своїй дочці.

Яке походження та значення імені Аеліта

Спочатку слід розібратися в тому, звідки воно взялося і що означає. Отже, яке значення і походження імені Аеліта? Відомо, що вона веде свою історію з 1923 року. Ім'я було винайдено письменником Олексієм Миколайовичем Толстим. Автор дав його головній героїні повісті, в якій розповідається про подорож на Марс, здійснене мешканцями Землі.

Ім'я Аеліта: значення імені, походження, характеристика та доля

Як перекладається нашою мовою фантастичне ім'я? Якщо взяти за основу марсіанську говірку, винайдену письменником, то його значення – «світло зірки, видиме востаннє». Однак відомо і те, що Олексій Миколайович склав ім'я з двох грецьких слів – «аерос» та «літос». Перше означає “повітря”, друге – “камінь”.

Яке походження імені Еліта? Це скорочена версія імені Аеліта. Літка, Літа, Аелітка, Літочка, Літуша, Литуся, Литонька – інші варіанти.

Астрологія

Планета-покровитель – Сатурн.

Знак зодіаку – Стрілець.

Сприятливий колір – блакитний.

Тотемна тварина – голуб.

Дерево-талісман – фінікова пальма.

Камінь-талісман – яшма.

Вдалий день тижня – четвер.

Рослина-талісман – базилік.

В дитинстві

Як поводиться в дитинстві володарка імені Аеліта? Дівчинка, яку так звати, дивує дорослих своєю серйозністю. Вона дуже добра і чуйна, завжди готова стати на захист слабких. Маленька Аеліта повстає проти будь-якої несправедливості.

Ім'я Аеліта: значення імені, походження, характеристика та доля

Дівчинка може виявляти надмірну впертість. Така поведінка може спричинити конфлікти, бійки з іншими дітьми. Проблем із навчанням у Аеліти практично не виникає. Вона відрізняється допитливістю, їй подобається постійно впізнавати щось нове. Для Аеліти немає нудних предметів. Вона з ентузіазмом вивчає все.

Власниця гарного та незвичайного імені Аеліта з дитячих років тягнеться до творчості. У дівчинки бездоганний смак, добрий слух, акторський талант. Вона неодмінно має розвивати свої здібності. Можливо, якось вони допоможуть їй прославитися.

Доросла

Що означає ім'я Аеліта для дорослої жінки? Його володарка – добра, енергійна та товариська дама. Навколишні цінують її за чуйність, готовність прийти на допомогу. Аеліта має дуже багато відданих друзів, на яких завжди можна розраховувати.

Ім'я Аеліта: значення імені, походження, характеристика та доля

Самотність ця жінка переносить насилу. Якщо вона занадто довго знаходиться одна, то починає копатися в собі, шукати недоліки. Набагато комфортніше Аеліта почувається в гучних компаніях.

Кар'єра

Яку професію варто віддати перевагу жінці на ім'я Аеліта? Чудово, якщо її робота буде пов'язана із спілкуванням із людьми. У володарки імені дар подобатися оточуючим. Якщо вона використовує його з розумом, то легко піднімається кар'єрними сходами.

Ім'я Аеліта: значення імені, походження, характеристика та доля

У школі Аеліті однаково цікаві всі предмети. Широкий кругозір дозволяє їй досягти успіху практично в будь-якій області. Ця жінка може реалізувати себе у сфері науки, медицини, економіки, техніки тощо. Також вона може віддати перевагу творчій професії.

Власницю імені навряд чи можна назвати трудоголіком. Аеліта ніколи не буде нехтувати відпочинком заради роботи. Не можна сказати, що кар'єра для цієї жінки відіграє важливішу роль, ніж сім'я. Вона намагається розділяти роботу та особисте життя.

Дружба

Один із головних талантів Аеліти – вміння подобатися людям. З першої хвилини знайомства вона може закохати в себе людину. Завдяки вмінню розташовувати себе людей ця жінка легко обзаводиться друзями.

Людей приваблює не лише природну чарівність Аеліти. Ця жінка готова принести на поталу власні інтереси заради тих, кого вона любить. Вона завжди готова допомогти, необхідно лише попросити її про це.

Любов

Аеліта – дівчина, яку нечасто можна побачити на самоті. Як правило, вона оточена шанувальниками, які захоплюються її красою та бездоганним смаком. Аеліті подобаються привабливі, загадкові, романтичні хлопці. У кожній молодій людині, яка претендує на її увагу, вона намагається розглянути щось прекрасне.

Ім'я Аеліта: значення імені, походження, характеристика та доля

У коханні Аеліта ніжна та віддана. Якщо почуття до партнера згасають, вона легко розлучається з ним, зберігаючи приємні спогади. Ця дівчина ніколи не продовжуватиме стосунки, якщо розуміє, що вони себе вже вичерпали.

сім'я

Продовжуємо розповідь про значення імені Аеліта, його вплив на характер та долю жінки. Сімейне життя його власниці, як правило, складається вдало. Аеліта не тягтиме із заміжжям. Її особисте життя влаштовується ще замолоду.

На лідерство у сім'ї ця жінка не претендує. Її руку і серце має всі шанси отримати сильний і впевнений чоловік, готовий самостійно приймати всі важливі рішення, відгородити її від усіх турбот.

У своїй хаті Аеліта демонструє чудеса дипломатії. Вона вміло уникає конфліктів, піклується про чоловіка та дітей. Ніщо не змусить цю жінку змінити дружину. Вона переконана у тому, що відносини мають будуватися на вірності та чесності.

Доля та таємниця

Аеліта – жінка, яку можна назвати улюбленицею удачі. Провид щедро підкидає їй можливості, про які іншим залишається лише мріяти. Правильні рішення володарка імені ухвалює завдяки своїй розвиненій інтуїції. Аеліта легко знаходить справу до душі, одружується з чоловіком, який ідеально підходить їй.

Ім'я Аеліта: значення імені, походження, характеристика та доля

Яку таємницю приховує від оточуючих ця жінка? Навіть найближчі люди можуть не здогадуватися про її схильність до самолюбування. Аеліті відомо про те, наскільки вона гарна. Ця жінка впевнена в собі, у неї немає комплексів.

Зовнішній вигляд

Продовжуємо розповідати у тому, як впливає характер значення імені Аеліта. Вище згадувалося у тому, що ця жінка схильна до самолюбування. Чи варто дивуватися з того, яке значення вона надає догляду за собою. Аеліта витрачає великі гроші на косметичні та засоби для догляду. Вона активно цікавиться новинками індустрії краси, намагається регулярно звертатися до фахівців.

Ім'я Аеліта: значення імені, походження, характеристика та доля

Аеліта завжди стильно одягається. Вбрання її відрізняються оригінальністю, володарці імені подобається епатувати публіку.

Характеристика імені за літерами

Продовжуємо розповідь про те, який у володарки імені Аеліта характер. Розібратися в цьому допоможе характеристика імені літер.

  • “А”. Ця жінка має бажання щось почати, втілити в реальність. У неї є спрага духовного і фізичного комфорту.
  • “Е”. Людина виявляє надмірну цікавість. Він хоче бачити виворот людей, підґрунтя подій. Також літера свідчить про бажання проникнути до вищого суспільства.
  • “Л”. Жінці властиво тонке сприйняття краси. Також це попередження про схильність марнувати життя. Аеліті обов'язково варто знайти своє справжнє призначення, а потім слідувати йому.
  • “І”. Людина добра, чуйна і чутлива. Аеліта не любить ділитися своїми почуттями з оточуючими, оскільки може повністю довіритися їм. Вона намагається стати більш практичною.
  • “Т”. Жінка має розвинену інтуїцію, яка допомагає їй приймати вірні рішення. Аеліта не може постійно сидіти на місці. Ця жінка завжди має чіткий план, якому вона слідує.

Число

Число імені Аеліта також важливе, це «3». Це свідчить про те, що вона є винахідливою, творчою людиною. Цю жінку необхідно час від часу контролювати. Тільки за підтримки близьких людей вона досягне успіху в житті, зможе згорнути гори.

Головне – своєчасно спрямувати енергію у правильне русло. Аеліта має якомога раніше визначитися з вибором професії. Також «трійка» попереджає про надмірну вразливість, чутливість. Власниці імені необхідно боротися з цими недоліками, інакше навряд чи їй вдасться досягти успіху в житті.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua