Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 21 по 27 листопада

Молодий місяць у Стрільці, який припаде на саму середину тижня, пробудить дух авантюризму, спрагу пригод, а також змусить по-новому поглянути на своє найближче оточення.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 21 по 27 листопада

Понеділок, 21.11

Перед тобою можуть відкритися нові фінансові та ділові перспективи. Або ти просто справиш гарне враження на начальство. Загалом, добрий день. Сьогодні на роботі викладайся по максимуму, бо за тобою спостерігатимуть. Поруч є люди, які стежать за твоєю діяльністю та оцінюють тебе.

Вівторок, 22.11

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 21 по 27 листопада

Цього дня ти перебуватимеш у комфортному настрої. Це може спонукати тебе з великою старанністю вирішувати особисті проблеми. Зроби невелику перерву в роботі, щоб не думати багато про що, і зосередься на зміцненні своїх зв'язків. Напиши листи друзям, подзвони чоловікові. Твій щасливий колір на цей день червоний.

Середа, 23.11

Сьогодні робота забиратиме у тебе всі сили і, ймовірно, викличе розчарування у професії. Але якщо ти вкладеш у свою діяльність усю душу, вона обов'язково дасть позитивні результати. Зараз добрий час для того, щоб зміцнити свої позиції у діловому оточенні. Допомога приходитиме несподівано.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 21 по 27 листопада

Ти раптом відчуєш схильність до релігійної та духовної діяльності. Це чудовий день для того, щоб відволіктися від божевільного ритму життя і розставити всі думки на свої місця. Спробуй прогулятися, зайнятися медитацією або почитати гарну книгу, щоб хоча б на якийсь час заспокоїти свій розум і погасити емоції.

Субота, 26.11

Ти можеш опинитись у новому місці, куди тебе приведе ділова поїздка чи весела подорож із сім'єю. Цього дня ти підкорятимеш усіх чарівністю та дотепністю. Використовуй це у своїх інтересах і витягни максимум користі з цього часу як у справах, так і в особистому житті. Тобі дуже допоможе порада літньої людини.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua