Осінній марафон де взяти сили: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 21 по 27 листопада

Тільцю захочеться свободи та серйозних змін, Леву важливо не втрачати пильність і берегти свої та чужі секрети, а Водолію належить з'ясувати стосунки з коханим.

Осінній марафон де взяти сили: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 21 по 27 листопада

Енергія . Прогресу в якихось старих справах, які затягнулися на довгі роки, буде досягнуто виключно завдяки твоєму нестримному натиску та рішучому настрою. Цей раптовий сплеск активності ти розділиш з іншими людьми, які так само, як і ти, прагнуть покінчити з невирішеними завданнями. Навколо тебе утворюється група підтримки, в якій люди, які пройшли через аналогічний досвід, намагатимуться допомогти та підтримати одне одного.

Вдалі дні: 23.11, 16.11

У цій статті ви дізнаєтеся:

Телець

Спілкування . Тобі належить розширити коло знайомств та свої соціальні можливості. Це станеться завдяки твоєму бажанню виходити у світ і вивчати все нове, що відбувається у зовнішньому світі. Навіть якщо ти працюєш за жорстким графіком або на строго обмеженій території, протягом цього тижня відчуєш зростаючу потребу вирватися і зайнятися чимось іншим. Талановитий друг поділиться з тобою секретами свого успіху.

Вдалі дні: 23.11, 25.11

Близнюки

Осінній марафон де взяти сили: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 21 по 27 листопада

Родня . У твоїй сім'ї наростає почуття спільності, коли близькі збираються разом і намагаються підтримати одне одного. Це тебе дуже потішить. Адже в минулому ти якраз страждала на брак такої підтримки. Родичі завжди поруч і готові поділитися корисним досвідом, тому в тебе з'явиться чіткий план дій для досягнення власних цілей. Ти самотня? Настав час набратися сміливості та зробити перший крок назустріч своєму щастю.

Вдалі дні: 22.11, 23.11

Рак

Відносини . Ти відчайдушно намагаєшся догодити всім, але це неможливо. Тобі потрібно більше піклуватися про себе і менше думати про думку оточуючих. Почуття провини, яке ти відчуваєш, пов'язане з тим, що ти не змогла виконати своїх обіцянок. Це надасть тобі ще більшої рішучості загладити свою помилку. Але не варто лізти зі шкіри геть. Люди не ображатимуться на тебе, якщо в якийсь момент ти поставиш власні потреби на перше місце.

Вдалі дні: 24.11, 26.11

Осінній марафон де взяти сили: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 21 по 27 листопада

Пауза . Захочеться все кинути і зробити перепочинок. Твоєму партнеру або близькому другові буде важко зрозуміти це раптове небажання продовжити розпочату справу. Після твоїх енергійних зусиль, докладених останніми тижнями, вони можуть запитати себе: що призвело до таких змін? У тебе є свої причини, але ти поки що не готова поділитися ними з будь-ким. Технічні проблеми призведуть до того, що на завершення проекту піде набагато більше часу.

Вдалі дні: 25.11, 27.11

Терези

Шлюб . У сімейному житті тобі буде важче дотримуватися власних планів, оскільки завищені вимоги коханого практично не залишать тобі вільного простору та часу. Можливо, доведеться відверто поговорити та спонукати його бути більш незалежним та самостійним. Крім того, цього тижня твоя подруга запобіжить великі неприємності — вона нагадає про дану колись тобі обіцянку, про яку ти зовсім забула.

Вдалі дні: 21.11, 22.11

Осінній марафон де взяти сили: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 21 по 27 листопада

Кохання . Непростий час для близьких стосунків буде важко обговорювати делікатні теми. Щоправда, будь-яка напруга триватиме не більше двадцяти чотирьох годин. Але може статися і так, що через складнощі у спілкуванні доведеться відкласти подію, на яку ти так чекала. Якщо ти самотня, можеш несподівано захопитися цікавою людиною. Романтичні надії більше не видаються примарними. Робота з креативним колегою надихне та додасть нових сил.

Вдалі дні: 21.11, 27.11

Риби

Сім'я . Твоєму чоловікові, ймовірно, доведеться ухвалити важливе рішення, яке торкнеться не тільки його одного. Коханий буде вдячний за можливість детально обговорити цю проблему з тобою, йому важлива твоя думка. Загальний перебіг подій має принести позитивні зміни. Труднощі, які ти відчувала останнім часом, зійдуть нанівець. У тебе з'явиться можливість зосередитись на особистих турботах, хобі та інтересах, які приносять тобі радість.

Вдалі дні: 24.11, 25.11

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua