Жодних правил, тільки привілеї: 5 знаків зодіаку, які схильні до «комплексу бога»

Складно достукатися до людини, яка вважає, що все довкола дурні, одна вона — «у білому плащі». Представники знаків зодіаку з нашої добірки страждають від таких думок найчастіше.

Жодних правил, тільки привілеї: 5 знаків зодіаку, які схильні до «комплексу бога»

Такі замашки роблять спілкування з «богоподібними» людьми нестерпними. З нашої статті ти дізнаєшся, представники яких знаків зодіаку схильніші до прояву «комплексу бога» і в чому це проявляється.

Лев

Ти живеш із самовідчуттям цариці. У цьому немає нічого поганого, поки людина не починає дивитися на інших згори донизу. Тобі це почуття переваги над іншими більш ніж знайоме. У будь-якій компанії ти завжди намагаєшся взяти керівництво на себе, навіть якщо бачиш, що люди не одразу набувають свого авторитету. Через звичку всім кермувати часто виникають сутички з іншими потенційними лідерами. Але одна справа, коли таке відбувається у колі знайомих чи неформальній обстановці. Інше – робочий колектив. Тут така конкуренція рідко призводить до чогось хорошого. Особливо коли «комплекс бога» перемагає субординацію, і ти намагаєшся емоційно підім'яти під себе свого начальника.

Діва

Жодних правил, тільки привілеї: 5 знаків зодіаку, які схильні до «комплексу бога» Джерело: freepik.com

Ти від природи в'їдлива і досконало вивчаєш будь-яке питання — не заспокоїшся, поки не знайдеш відповіді на запитання, що цікавлять. Але це тобі зірками вміння аналізувати деталі не дає побачити всю картину цілком – ти зосереджуєшся на деталях і можеш упустити щось важливіше. «Комплекс бога» проявляється, коли ти розумієш, що інші люди не такі старанні, як ти, що комусь складніше сконцентруватися на завданні, ніж тобі. Якщо така людина в одному колективі з тобою, будеш усвідомлено чи підсвідомо самостверджуватись за її рахунок. Своєю зарозумілістю, прискіпливістю та фанатизмом ти відлякуєш від себе потенційно корисні контакти та знайомства. Виправити ситуацію вийде, коли почнеш прислухатися до думки інших і допустиш нарешті, що кожна людина гарна в чомусь своєму.

Жодних правил, тільки привілеї: 5 знаків зодіаку, які схильні до «комплексу бога» Джерело: freepik.com

Ти відчуваєш потенціал впливати на думку інших людей і намагаєшся використовувати цей дар з користю. Але буває, що азарт, що прокидається, коли хтось укотре піддався на твої маніпуляції, застилає розум. У такій ситуації твоє вміння бере над тобою контроль — тобі хочеться підігнати всіх під особисті уявлення про правильне. Захопившись цим процесом, можеш не помітити, як оточуючі розкусять твою гру і дадуть відповідь у грубій формі. Щоб не залишитися на самоті і не мати слави злісного маніпулятора, спрямуй свою силу навіювання на себе. Наприклад, пропрацюй наявні комплекси.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua