Розвінчуємо міфи про фотоепіляцію

Нове викликає у людей підозри. Тому кожен винахід, зазвичай, обростає великою кількістю міфів. Не виняток і фотоепіляція — сучасний дієвий спосіб видалення волосся з допомогою спеціального апарату. Сьогодні до процедури ставляться по-різному. Одні захоплені результатами. Інші не вірять у дієвість такого способу. Треті живуть у світі стереотипів і міфів, відмовляючись навіть спробувати результативність технології. У чому особливість такого типу епіляції та чи всі застереження щодо неї мають право на існування, розглянемо в цьому матеріалі.

Розвінчуємо міфи про фотоепіляцію

Міфи, які породжують сумніви

Фотоепіляція — це апаратний спосіб досягнути гладенької шкіри, впливаючи безпосередньо на волосяний фолікул. Видалення відбувається високоімпульсним світлом, яке випромінюють фотоепілятори — пристрої для безконтактного гоління. Здавалося б, усе просто. Але є чимало міфів, які змушують сумніватися в ефективності методу. Ось деякі з них:

  1. Це боляче. Ні, неправда. Незначне відчуття болю може виникати під час процедур у салоні, бо там використовують професійні потужні апарати, які впливають на фолікули максимально глибоко та інтенсивно. Домашні моделі мають менший показник, тому викликають лише відчуття тепла та є повністю безболісними. Відмінності між характеристиками та типи приладів можна роздивитися в асортименті Алло, вибравши оптимальні варіанти для покупки.
  2. Процедура закінчується подразненнями та опіками. Знову не підтверджена інформація. На найчутливішій шкірі може залишитися незначне почервоніння, яке за короткий час зникне. Інших побічних ефектів сучасні апарати не спричиняють.
  3. Фотоепіляція малоефективна. Теж не зовсім так. Однієї процедури для отримання бажаного результату буде мало. Потрібно провести кілька сеансів. Тоді гладенька шкіра гарантована до пів року, після чого епіляцію варто повторити.

Також не треба боятись онкології. Світло, яким прилади впливають на шкіру, не спричиняє розвитку ракових клітин та не має стосунку до появи шкірних захворювань. Зрештою, потрібно розуміти, що результат буде не довічним, адже така процедура не впливає на гормони, які відповідають за ріст волосся.

Переваги фотоепіляції

Мрія багатьох жінок — гладка шкіра без потреби щоденного гоління, подразнень та болю. Тому використання епілятора — вдале рішення. Переваги фотоепіляції:

  1. Безболісне видалення волосся та вплив на фолікули, що запобігає повторному стрімкому росту.
  2. Можливість використовувати вдома в зручний час, безшумна та швидка робота. Ви забудете про станки, порізи чи болісні процедури з воском.
  3. Немає подразнень та негативного впливу на шкіру. Адже краса не має вимагати жертв.

Найкращий спосіб позбутися сумнівів — зрозуміти принцип роботи фотоепілятора. Тоді застереження здебільшого зникнуть, а ви здобудете максимальну користь від сучасної технології.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua