У пошуках втраченого (сексу): куди зникло бажання та як його повернути

Раніше вас ніби магнітом притягувало один до одного, а тепер вигадуєте купу відмовок, аби не секс. Що могло стати причиною і як розпалити полум'я пристрасті

У пошуках втраченого (сексу): куди зникло бажання та як його повернути

Хронічне захворювання

Внести розлад в інтимні стосунки можуть різні недуги: ішемічна хвороба серця, атеросклероз, цукровий діабет, простатит у чоловіків або гінекологічні захворювання у жінок. Біль під час сексу у милих жінок нерідко виникає при аднекситі (запаленні яєчника), фібромі, ендометріозі (розростанні клітин слизової оболонки матки – ендометрію – за її межами) або циститі. Як наслідок — близькість з коханим жінка починає сприймати наче тортури і всіляко намагається уникати контакту. Не тягни з візитом до поліклініки! Надай можливість фахівцю у всьому розібратися. І за потреби пройди медичне обстеження.

Сезонна депресія

У пошуках втраченого (сексу): куди зникло бажання та як його повернути Кадр із фільму «Домашнє відео: Тільки для дорослих»

А разом з нею млявість, апатія, сонливість та інші радості, які до занять любов'ю не схильні. Організм у цей час нагадує автомобіль з акумулятором, що розрядився. Ви швидко виснажуєтесь і не можете думати ні про що, крім сну. А сходження на пік пристрасті потребує високого енергетичного потенціалу!

Як бути? Найчастіше став на стіл овочі, фрукти, зелень. Не сидиш вдома, коли за вікном гарна погода, — під дією сонячного проміння організм виробляє гормон мелатонін, який підвищує емоційний тонус.

Лікарські засоби

Інтерес до інтимного життя часто відбивають заспокійливі засоби, серцеві препарати, пігулки від гіпертонії, діуретики. Якщо сексуальний потяг пропав після призначеної терапії, поговори з лікарем. Лікар підбере інший препарат.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua